Įkraunama...
Įkraunama...

Meksika (2 tema)

Kaip nerealiai grazu viskas wub.gif
Atsakyti
eina sau, visai nesenai atradau si lobi.. taip idomu skaityt. lb graziai rasote Virdzinija! ir siaip sveikintina, kad tiek metu rasote:)) et, kad man kada pavyktu nuvykti i ta sali, svajoniu svajone smile.gif
Atsakyti
Ačiū skaitytojoms 4u.gif
Atsakyti
Štai kas gaunasi, kai lava atšąla ir per tūkstančius metų suformuoja tokius darinius..
Prismas basalticos vadinasi ispaniškai,nuotraukose - jos, vandens kaskados ir dar šis bei tas..

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Laba diena, Virdzinija! Jūsų reportažas nerealus 4u.gif Perskaičiau visą. Ryte kai pradėjau, tai negalėjau atsiplėšt... net nugarą nuskaudo lotuliukas.gif Ačiū už tokį Meksikos pristatymą. Dabar jaučiuosi, kad ir aš ten pabūvojau. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Jūsų gyvenimas nuostabus, tikra pasaka rolleyes.gif
Atsakyti
Labai graži jūsų tema,įdomi.Perskaičiau viską.

Kažin ar nenudegsiu važiuodama į Cozumel salą rugpjūtį? Liūtys,uraganai,gal nesugadins atostogų? Bet,kad kitaip neišeina,o niekur kitur nesinori. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintare @ 2011 06 27, 12:33)
Laba diena, Virdzinija! Jūsų reportažas nerealus  4u.gif  Perskaičiau visą. Ryte kai pradėjau, tai negalėjau atsiplėšt... net nugarą nuskaudo  lotuliukas.gif  Ačiū už tokį Meksikos pristatymą. Dabar jaučiuosi, kad ir aš ten pabūvojau.  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Jūsų gyvenimas nuostabus, tikra pasaka  rolleyes.gif


Labas, Mintare! na gyvenimas buvo nuostabus pirmus tris mėnesius, kol turistavau.. o septintus metus gyvenant ir kasdien Meksiką matants, į viską žiūriu neturisto akimis bigsmile.gif o kartais taip norisi atrasti kažką naujo 4u.gif bet stengiuosi rašyti manydama kad kiti mato mano gyvenimą įdomų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(deimute @ 2011 07 01, 19:25)
Labai graži jūsų tema,įdomi.Perskaičiau viską.

Kažin ar nenudegsiu važiuodama į Cozumel salą rugpjūtį? Liūtys,uraganai,gal nesugadins atostogų? Bet,kad kitaip neišeina,o niekur kitur nesinori. smile.gif


gal ir nudegsi... dabar taip orai pasikeitę, kad visai nelaiku birželį lietūs pliaupia... nieko nelieka tik stebėti orų prognozes, ar rugpjūčiui uraganų nežada..
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Virdzinija @ 2011 07 02, 06:50)
smile.gif

Sveika lietuvaite, nukakusi užu jūrių marių drinks_cheers.gif
ir aš prisidedu prie bendro "choro" - skaičiau, skaičiau, nuotraukas vėpsojau, žabtą nukorusi, tiek egzotikos prisižiūrėjau, kad fantastika smile.gif

Viskas, temą prenumeruoju, kad sekčiau tęsinius wub.gif

Ačiū Tau už kantrybę mus maloninant savo gyvenimo vaizdais, ir giriu už aštrią plunksną (ji gerai "nusmailinta") thumbup.gif
Atsakyti
As irgi seku tema smile.gif Labai idomu, ypac kai MB is ten ax.gif Gyvename ne Meksikoje, bet su laiku tikiuosi aplankyti sia sali wub.gif Labai traukia, ir viskas idomu kas susije su Meksika, jos gyvenimu, gamta, zmonemis, paprociais, maistu..... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti