Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos anytoms :)

Kadangi mano draugas fotografas,dizaineris, maketuotojas ir t.t. smile.gif, tai mes nufotografavom visus jos anukus ir padarem toki kalendoriu su ju nuotraukomis. Buvo labai patenkinta, gavosi tokia labai originali dovana nuo musu smile.gif
Atsakyti
Mes su vyru anytai dažniausiai dovanojame kosmetiką (ji labai mėgsta visokius kremukus, losjonus, kvepalus ir t.t.) arba duodam pinigais.
Atsakyti
Kadangi mano anyta labiausiai megsta praktiskas dovanas, tai tokias jai ir dovanojome mirksiukas.gif Siemet padovanojome magnetola (radijas ir CD), kadangi jos buvo labai senas radijas, tai labai apzidziauge gauta dovana thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
kol buvau dar tik busima martike, tai apsieidavau su skaniais saldainiais, mandrai ipakuotais smile.gif o dabar tai su vyru bendrai dovanojam, bet labai sunku ka isrinkti, nes pomegiu jokiu kaip ir neturi, kosmetikos minimaliai naudoja, kvepalu isvis ne, ka nors grazaus namams nepadovanosi, nes gyvena mazame butuke kur kiekvienas kampas isnaudotas. o puodu bliudu turi pati. tai vis sukam galva. esam dovanoje silta pleda, mikrobangu krosnele (kuo labiausiai dziaugiasi), kraujo spaudimo matuokli, auskarus ir grandinele su pakabuku (uzsideda tik ypatingom progom). daugiau nepamenu...
o mano mama visiska priesingybe, moteriske megsta pasipustyti, tai tinka viskas biggrin.gif
Atsakyti
Dazniausiai kazka is kosmetikos 4u.gif
Atsakyti
Dar viena ideja - zurnalo prenumerata, tinka ir teveliams ir uosveliams 4u.gif

Mes esame vienais metais uosviui dovanoje „Copmuter Bild“ prenumerata, o anytai - „Sodo spalvos“ prenumerata. Tai baisiausiai patenkinti buvo visus metus, tik „Computer Bilda“ skaite vienas uosvis, o jau del „Sodo spalvu“ tai pesesi, kuris pirmas nusigriebs biggrin.gif
As siaip ir pati noreciau gauti man patinkancio zurnalo prenumerata. Gali dziaugtis visus metus smile.gif O dabar siaip daug kas siulo prenumeruotis nebutinai nuo nauju metu, galima ir vidury metu uzsakyti artimiausiems 12 menesiu, tai tokia dovana galima daryti ir gimtadieniui 4u.gif
Atsakyti
Kadangi mano anyta labai mėgsta puoštis, gražintis, neatsilikti nuo mados, tai ką jai dovanoti nekyla didelių klausimų: kremai, kosmetika, papuošalai, madingi aksesuarai, grožio procedūros. ax.gif
Atsakyti
Aš anytai dovonojau šaliuser posted image

Kadangi ji buvo sužavėta, kažka panašaus megsiu ir tetai wub.gif
Atsakyti
Gal kas galėtų patarti kokią dovaną išrinkti anytai 60 metų jubiliejaus proga?
Moteris nemėgsta papuošalų, kosmetikos.
Yra senovinių pažiūrų į gyvenimą.
Mėgsta megzti, daryti valgyti, mėgsta gėles.
Gal kas galėtų patarti kažko nebrangaus ir originalaus 4u.gif
Atsakyti
Sveika smile.gif

Is dalies jau pats apibudinimas, ka megsta tavo anyta, padiktuoja galimus variantus. Gali padovanoti geresne talpesne keptuve ar kita buities daikta, gali padovanoti gyva gele... Bet aisku, originalumu cia nekvepia blush2.gif

Kazkaip jaucias, kad originalesne dovana konservatyviam zmogui neitiks... g.gif

Yra ivairios kokybiskos vilnos, lino rubu parduotuves... ten buna tikrai graziu rubu, kurie tiktu tokio amziau moteriai... Galetu buti kokia bliuzele...buna graziu megztiniu. Zodziu, klasikiniai modeliai, bet itin naturalus audinys. Juk tokios moterys irgi megsta pasipuosti.

Gal ji megsta teatra? Bilietai butu puiki dovanele plius dar kas nors?

smile.gif

Atsakyti
Gerus virbalus, kruva siulu ir krepsi patogu siulams.Dar mezgimo knygu visokiu dabar graziu yra.Arba kresla supama, kuriam galetu sedet ir megzt (bet cia jau nepigu)
Atsakyti
Mano taip pat anytos svente nusimato.Mes svesime Vilniuje veitos vis dar ieskome.bet norejau kitokio patarimo. Aisku amzius solidus, bet vistiek neatmetame ir kokiu nors pramogu.
Ar galimi kokie nors zaidimai tokiam amziuje aisku kojas skauda ir sunku judet,tad...
Gal kzk pramogos prie stalo kad isjudinti senjorus,poto viskas kaip sviestu eisis bet pirmai pradziai smagu juk butu?
ka manote? g.gif
Atsakyti