Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie tvorą

medines lentutes neobliuotas galima gaut beveik kiekvienoi lentpjuvei kaina apie 400 lt geriausia mediena drebule bet sunkiai apsidirba
Atsakyti
O čia už kokį kiekį blush2.gif
Atsakyti
O ne kokia pusis? Drebule nepuva? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaileta @ 2009 05 06, 08:23)
O ne kokia pusis? Drebule nepuva? g.gif



Pas mane supratimas apie medienas nedidelis, iš ankstesnių klausimų, aišku, matyt doh.gif Bet iš patirties galiu pasakyt, kad pušis labai minkšta. Labai abejoju, kad tvorai ji tiks. VAikų lovos pas mus pušinės, tai visi įbrėžimai, "įbarškinimai" su kietesniais žaislais, matosi.
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2009 05 05, 22:21)
O čia už kokį kiekį  blush2.gif

Uz kuba
Atsakyti
Tai pasakysit kas atvirai ir be jokių komercinių tikslų ar ne, pas ką darytis medinę tvorą??? biggrin.gif Darytis norim ne patys, o firma atvažiuoja ir padaro.
Atsakyti
QUOTE(Osvile @ 2009 05 07, 07:58)
Tai pasakysit kas atvirai ir be jokių komercinių tikslų ar ne, pas ką darytis medinę tvorą??? biggrin.gif  Darytis norim ne patys, o firma atvažiuoja ir padaro.


Aha, aš ir taip noriu, bet kuo toliua, tuo durniau... TOkie artistai "į pasimatymą" atvažiuoja, kad kartais pirma reik išsiaiškint, ar nors kartą tvorą tvėrė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2009 05 07, 12:26)
Aha, aš ir taip noriu, bet kuo toliua, tuo durniau... TOkie artistai "į pasimatymą" atvažiuoja, kad kartais pirma reik išsiaiškint, ar nors kartą tvorą tvėrė  doh.gif

Va va, butent tongue.gif arba uzsipraso tokios sumos, kad kosmosas doh.gif mes jau patys galvojam ir stulpus isimuryti, ir tvora savom jegom ax.gif bus leciau viskas, bet uztat uz darba nemokesim nesamoningu pinigu cool.gif
Atsakyti
sveiki visi smile.gif jei kam reikes,galeciau truputy pagelbeti ir rekomenduoti puikius meistrus 4u.gif viska daro kokybiskai ir atsakyngai ziuri i savo darba, smile.gif tad jei kam reieks rasykit man i az,su malonumu pagelbesiu smile.gif vis geriau nei be rekomendacijos. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, Ziviliuk 4u.gif
Atsakyti
Gal kartais čia apsilanko tokie, kurie man galėtų patarti g.gif
Galvojam apie antikrizinę medinę tvorą, kaip geriau ją paruošt? Medinės horizontalios lentos, su tarpukais, na vaizdžiai tariant, kaip aptvertos arklidės ax.gif hihihi.gif ir galvojam tvirtinti ant medinių kuolų. Tai va ir kyla klausimas, nesutariam su MB, kaip geriau daryt - ar betonuoti tuos medinius kuolus ar ne? Ir kuo geriau impregnuot lentas? Mastom apie neobliuotas lentas, sako geriau laikosi g.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Osvile @ 2009 05 07, 21:10)
Ačiū, Ziviliuk 4u.gif

nera uz ka Osviliuk 4u.gif 4u.gif man malonu pagelbeti,nes pati savo kailiu patyrus esu ka reiskia rast tik mokancius sneketi kad gerai dirba,o rezultatai budavo lygus nuliui smile.gif smile.gif na o kai radau siuos puikius tai aisku norisi padeti ir kitiems gyvenaniems statybu ritmu 4u.gif
Atsakyti