Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

Rezonansine istorija su tom nuorodom, kaip rasytu Lietuvos rytas lotuliukas.gif internete tiek receptu, kad viena praradus nieko nenutiks cool.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Lašiša 4u.gif
Lašišos filė apibarstome prieskoniais,druska,išspaudžiame biški citrinos sulčių,sutepame su alyvuogė aliejumi ir paliekame trumpam pasimarinuoti.Špinatus išplauname ir supjaustome.Sudedame ant filė.Po to ji sulenkiame taip...tiesiog tą plonesnė vietą dedame ant storesnės...nežinau ar aišku blush2.gif Suvijome į folgą.Bulvės gerai su šepečiu išplauname.Apverdame kažkur 15 min.Tada apibarstome prieskoniais,kmynais,česnakinė druska, aliejaus ir gerai išmaišome.Dedame į skardą bulvės, šalia lašiša ir kepame orkaitėje apie 30 min.Dar salotos.Morkos,saliero stiebas ir svogūnai supjaustomi ir lengvai apkepinami.Apibarstome prieskoniais,druska.Įpilame vyno balto ir citrinos sulčiu ir troškiname.Aš troškinau neilgai...tokie jie biški kietoki, man skaniau taip negu košė blush2.gif
Kadangi su lašiša padauginau..jos liko..susukau į plonus lietinius...
Lietiniams 1 litras pieno,6 kiaušiniai,druska,cukrus,2 stikl.miltų, šaukštas krakmolo ir šaukštas aliejaus....

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Maliku @ 2009 05 06, 23:07)
Garbane, svarbu patiko  4u.gif Šiaip šonkauliukų išvaizda neprilygsta kokiam Nerytės šedevrui, bet skonis, bent man mmmmm  biggrin.gif

labas rytas, na ne visi mokam graziai viska sudelioti, ar pateikti, nuo to maisto skonis tikrai nesikeicia ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2009 05 07, 07:46)
Lašiša  4u.gif



kaip gražu ir skaniai labai atrodo thumbup.gif ir kaip nooooriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbane25 @ 2009 05 07, 08:50)
labas rytas, na ne visi mokam graziai viska sudelioti, ar pateikti, nuo to maisto skonis tikrai nesikeicia ax.gif  mirksiukas.gif

Ne taip mane supratot 4u.gif Aš kalbu ne apie sudėliojimą, tie šonkauliai ir gražiai sudėlioti neatrodytų kaip koks kepsnys, nes juk patys šonkauliai nėra išvaizdūs, nebent juos kepinti kažkaip ar padažais užpilti. Pati esu juos ruošusi, žinau smile.gif
O dėl lėkščių apipavidalinimo, reikia turėti ir laiko, ir noro, ir sugebėjimų. Čia ne kulinarų konkursas, o eilinių moterėlių forumas. Pagaliau, svarbu ne maisto pateikimas, o receptas ir kaip apskritai patiekalas atrodo. Jei jis tiesiog įdėtas be jokių įmantrybių į lėkštę, skonis nuo jos nesikeičia. Svarbu receptas, o toliau mūsų fantazija: paserviruota ar tiesiog į lėkštę įversta ax.gif

O vat foto būtų galima dėti mažesnes, nes puslapį laaabai ištampo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maliku: 07 gegužės 2009 - 08:27
QUOTE(Maliku @ 2009 05 07, 09:25)
Ne taip mane supratot  4u.gif Aš kalbu ne apie sudėliojimą, tie šonkauliai ir gražiai sudėlioti neatrodytų kaip koks kepsnys, nes juk patys šonkauliai nėra išvaizdūs, nebent juos kepinti kažkaip ar padažais užpilti. Pati esu juos ruošusi, žinau smile.gif
O dėl lėkščių apipavidalinimo, reikia turėti ir laiko, ir noro, ir sugebėjimų. Čia ne kulinarų konkursas, o eilinių moterėlių forumas. Pagaliau, svarbu ne maisto pateikimas, o receptas ir kaip apskritai patiekalas atrodo. Jei jis tiesiog įdėtas be jokių įmantrybių į lėkštę, skonis nuo jos nesikeičia. Svarbu receptas, o toliau mūsų fantazija: paserviruota ar tiesiog į lėkštę įversta  ax.gif

O vat foto būtų galima dėti mažesnes, nes puslapį laaabai ištampo  4u.gif

4u.gif pasistengsiu sumazinti, bet jau ir taip mazininau smile.gif nieko vadinasi dar mazinsim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2009 05 07, 08:46)
Lašiša  4u.gif
Lašišos filė apibarstome prieskoniais,druska,išspaudžiame biški citrinos sulčių,sutepame su alyvuogė aliejumi ir paliekame trumpam pasimarinuoti.Špinatus išplauname ir supjaustome.Sudedame ant filė.Po to ji sulenkiame taip...tiesiog tą plonesnė vietą dedame ant storesnės...nežinau ar aišku  blush2.gif Suvijome į folgą.Bulvės gerai su šepečiu išplauname.Apverdame kažkur 15 min.Tada apibarstome prieskoniais,kmynais,česnakinė druska, aliejaus ir gerai išmaišome.Dedame į skardą bulvės, šalia lašiša ir kepame orkaitėje apie 30 min.Dar salotos.Morkos,saliero stiebas ir svogūnai supjaustomi ir lengvai apkepinami.Apibarstome prieskoniais,druska.Įpilame vyno balto ir citrinos sulčiu ir troškiname.Aš troškinau neilgai...tokie jie biški kietoki, man skaniau taip negu košė  blush2.gif
Kadangi su lašiša padauginau..jos liko..susukau į plonus lietinius...
Lietiniams 1 litras pieno,6 kiaušiniai,druska,cukrus,2 stikl.miltų, šaukštas krakmolo ir šaukštas aliejaus....

user posted image

user posted image



Elena 4u.gif -grožis- superinis 4u.gif ,o,jau lietiniai niam,niam 4u.gif
Atsakyti
Imu Lasisa bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Oi imkit neškit lotuliukas.gif Nes mane vyras tuoj iš namų išmes su ją lotuliukas.gif Arba aš švytėti naktį pradėsiu lotuliukas.gif Labai daug žuvies valgau blush2.gif
Atsakyti
jau su tuo lietiniu.. kokia pateikimo ideja superine thumbup.gif thumbup.gif
super,butinai taip padarysiu wub.gif
Atsakyti
man ziauriai blyneliai skanei atroda essen.gif
Atsakyti
Spageti su lasisa

Isviriau spageti su trupuciu vegetos
I kpetuve sumeciau turetus rukytos lasisos gabaliukus.....imeciau zirneliu, morku, pora svagunu, siek tiek grietine ir prieskoniu...kai viskas susitroskino......i lekste ir skanaus biggrin.gif

user posted image
Atsakyti