Įkraunama...
Įkraunama...

Lūpų blizgesiai

Aha, Shopaholic, pasirodyk. bigsmile.gif

O as siandien neatsilaikiau ir nusipirkau dar viena blizgi. g.gif blush2.gif Guerlain - beige secret. 4u.gif Jau isbandziau labai grazi spalvyte, laiko ilgai ir toks malonus ant lupu. Patenkinta labai esu. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Darkness @ 2009 04 30, 19:22)
Aha, Shopaholic, pasirodyk. bigsmile.gif

O as siandien neatsilaikiau ir nusipirkau dar viena blizgi. g.gif  blush2.gif Guerlain - beige secret. 4u.gif Jau isbandziau labai grazi spalvyte, laiko ilgai ir toks malonus ant lupu. Patenkinta labai esu. wub.gif

kokia spalvyte? g.gif
o tuo Dior coral lame patenkinta? bigsmile.gif as vis galvoju apie ji rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 04 30, 19:30)
kokia spalvyte?  g.gif
o tuo Dior coral lame patenkinta?  bigsmile.gif as vis galvoju apie ji rolleyes.gif

Suradau nuotrauka, nors realybeje spalva sakyciau kiek kitaip atrodo. ax.gif
user posted image

Taip, tuo Dior as labai patenkinta. Labai grazi spalvyte ir pats blizgis geras, ilgai laiko. wub.gif Tikrai nesigailiu pirkusi. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Darkness @ 2009 04 30, 19:34)
Suradau nuotrauka, nors realybeje spalva sakyciau kiek kitaip atrodo. ax.gif
user posted image

Taip, tuo Dior as labai patenkinta. Labai grazi spalvyte ir pats blizgis geras, ilgai laiko. wub.gif Tikrai nesigailiu pirkusi. biggrin.gif

niu ieskosiu cia kristej to dior, jei ka reikes per braskes, bet kad nemoku as per ten siustis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Darkness @ 2009 04 30, 19:22)
O as siandien neatsilaikiau ir nusipirkau dar viena blizgi. g.gif  blush2.gif


O as vakar valia ugdziau - kadangi puse uzsakymo atsiunte, o puse (t.y. Guerlain zalias blizgis) buvo uzlaikyta, nes su Guerlain bet kokio gaminio pirkimu duoda dovaneliu ir ju nebuvo prekyboje, tai pasiskambinau issiaiskint del uzsakymo ir galiausiai atsaukiau ta Guerlain. Apsieisiu... O ir neapgalvotas pirkinys buvo... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 05 01, 01:15)
O as vakar valia ugdziau - kadangi puse uzsakymo atsiunte, o puse (t.y. Guerlain zalias blizgis) buvo uzlaikyta, nes su Guerlain bet kokio gaminio pirkimu duoda dovaneliu ir ju nebuvo prekyboje, tai pasiskambinau issiaiskint del uzsakymo ir galiausiai atsaukiau ta Guerlain. Apsieisiu... O ir neapgalvotas pirkinys buvo... ax.gif


as ta zalia is Kristelos nupirkau clap.gif labai jai aciu 4u.gif bet kaip man patiko bigsmile.gif ne tik spalvyte, bet ir pats blizgis. pirma karta Guerlian bandziau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinute999: 01 gegužės 2009 - 10:27
QUOTE(Spicas @ 2009 04 30, 18:21)
pasirodyk  wub.gif

nu va dior kiss kiss mango soda ax.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(evelinute999 @ 2009 05 01, 11:26)
as ta zalia is Kristelos nupirkau clap.gif  labai jai aciu 4u.gif bet kaip man patiko bigsmile.gif ne tik spalvyte, bet ir pats blizgis. pirma karta Guerlian bandziau rolleyes.gif

as savaji sesei pardaviau, nu jai taip graziai tas blizgis atrode wub.gif o man vat ne ocen schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(evelinute999 @ 2009 05 01, 11:26)
as ta zalia is Kristelos nupirkau clap.gif  labai jai aciu 4u.gif bet kaip man patiko bigsmile.gif ne tik spalvyte, bet ir pats blizgis. pirma karta Guerlian bandziau rolleyes.gif

as savaji sesei pardaviau, nu jai taip graziai tas blizgis atrode wub.gif o man vat ne ocen schmoll.gif paties blizgio kokybe tai tikrai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Shopaholic @ 2009 05 01, 15:18)
nu va dior kiss kiss mango soda ax.gif
user posted image




blink.gif eina sau.. cia tavo lupos? blink.gif jau galvojau kad pas mane grazios.. tongue.gif nu bet tavo.. 4u.gif bigsmile.gif ziauriai grazu.. ir spalva ir lupos! thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 05 01, 15:25)
blink.gif eina sau.. cia tavo lupos?  blink.gif jau galvojau kad pas mane grazios..  tongue.gif nu bet tavo.. 4u.gif  bigsmile.gif ziauriai grazu.. ir spalva ir lupos! thumbup.gif  wub.gif

Amber123 nu mano mano lupos blush2.gif biggrin.gif labai aciu uz komplimentus flirt.gif
Atsakyti
Shopaholic, labai grazi spalvyte, tokia svelni atrodo. wub.gif O ar ilgai laiko?
Atsakyti
QUOTE(Darkness @ 2009 05 01, 15:29)
Shopaholic, labai grazi spalvyte, tokia svelni atrodo. wub.gif O ar ilgai laiko?

Zinok visai gerai laiko, nera labai riebus jis, bet kadangi blizgis be teptuko, tai ju daugiau iskart uzsitepa nei su teptuku, todel ir nenusivalgo gal greit, guerlain tai geriau laiko, nu bet jie ir riebesni rolleyes.gif
Atsakyti
Mergytes, gal kuri netingite idekite kaip lupytes atrodo su guerlain tuo zaliu blizgesiuku?! blush2.gif ieskojau bet neradau anoje temoje... doh.gif
Atsakyti