Įkraunama...
Įkraunama...

Atvirukas MAMAI

QUOTE(Rustė @ 2009 04 29, 21:15)
galima jei bus pridėta papildomos grafikos spec. programa.
nu jei iš ineterneto tai ar čia bus jūsų?


na bet čia iš tiesų sunku jau susekti kas mano ,o kas ne,tuo labiau,kai leidžiama redaguot kiek nori...
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2009 04 30, 15:29)
na bet čia iš tiesų sunku jau susekti kas mano ,o kas ne,tuo labiau,kai leidžiama redaguot kiek nori...

tai taip, bet faktas, kad netvirtinsiu super duper nerealių vaizdų, jie matysiu, kad tikrai iš ineto paimtas kažkas.

na teoriškai tai ir visi rėmeliai, arba uždedami kokie piešinukai irgi yra inetiniai, tačiau jau čia papildoma grafikas vadinasi, bet ne visas darbas turi būti paimtas gatavas.
Atsakyti
o būtinai tik toks apdirbtas programomis?
o negalima pvz kažkoks padarytas, pagamintas, pieštas atvirukas, tada nufotografuotas, gal dar kažkiek pakoreguotas kompiuteriu?
man kažkaip blogas skonis visi tie rėmeliai ir t.t rolleyes.gif
Atsakyti
Iš visų kol kas šita gražiausia wub.gif

user posted image
Atsakyti
kol kas konkursas labiau primena meiliausio eilėraštuko mamai , nei atviruko rolleyes.gif


user posted image
šita būtu visai miela jei ne angeliukas pilve , man angeliukas asocijojasi su mirusiu vaikų o ne miela maža gyva būtybe ax.gif

laukiam daugiau įdomybių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2009 04 30, 15:48)
o būtinai tik toks apdirbtas programomis?
o negalima pvz kažkoks padarytas, pagamintas, pieštas atvirukas, tada nufotografuotas, gal dar kažkiek pakoreguotas kompiuteriu?
man kažkaip blogas skonis visi tie rėmeliai ir t.t rolleyes.gif

na čia konkrečiai "fotošopinių" atvirukų konkursas smile.gif
nors natūraliai padarytas , nežinau net, reikia pamatyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 04 30, 16:14)
na čia konkrečiai "fotošopinių" atvirukų konkursas smile.gif
nors natūraliai padarytas , nežinau net, reikia pamatyti  g.gif

jei būtų mano valia, aš prijunčiau ir natūraliai padarytas, o paskui perfotkintas rolleyes.gif

man JAU įdomu, ką l'eau šįkart atsiųs ne į temą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanė: 30 balandžio 2009 - 15:23
QUOTE(Emerencija @ 2009 04 29, 22:32)
Jei vaikas moka gražiai piešti, tegu piešia kompiuteriu, nereikės fotografuoti  mirksiukas.gif
paziuresiu kas man vaikai padovanos wub.gif o kol kas absoliuciai nieko ne galiu sugalvoti, tiesiog isniko mano visos fantazijos doh.gif
Atsakyti
Dar nesu mačiusi taip neskoningai išterliotų nuotraukų doh.gif . Dvi nuotraukos vertos dėmesio, likusios- beskonybės viršūnė
Atsakyti
QUOTE(Aidulia @ 2009 05 01, 10:28)
Dar nesu mačiusi taip neskoningai išterliotų nuotraukų doh.gif . Dvi nuotraukos vertos dėmesio, likusios- beskonybės viršūnė

na jau, nereikia taip kategoriškai. mirksiukas.gif

grožis čia jau toks subtilus dalykas, kad kažkam atrodo gražu, kas yra visiška beskonybė, ir atvirkščiai...

kaip ir visuose konkursuose, taip ir čia, deda tai, kad atrodo gražu autorei ir verta pasirodyti prieš visus smile.gif
Atsakyti
Gražus konkursas, tik labai akis bado raudonosios atvirutės gramatinės klaidos sveikinime... unsure.gif Galbūt autorė paskaitys ir galės dar pataisyti.. unsure.gif Nes klaidų tai ojėj kiek unsure.gif
Atsakyti
Iš esančių šiuo metu gražiausia smile.gif

user posted image
Atsakyti