Įkraunama...
Įkraunama...

Atvirukas MAMAI

dėl tų skolintų foto....
aš manau lotuliukas.gif
kai dedi foto į viešumą tai nereik ir stebėtis, kad ją kažkas skolinasi. aš ne kartą atidarinėdama temas gražias foto ėmiau, kad ir iš SM konkursų. unsure.gif bet aš jų gi nesisavinau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(_Lakūdra_ @ 2009 05 08, 08:28)
dėl tų skolintų foto....
aš manau  lotuliukas.gif
kai dedi foto į viešumą tai nereik ir stebėtis, kad ją kažkas skolinasi. aš ne kartą atidarinėdama temas gražias foto ėmiau, kad ir iš SM konkursų.  unsure.gif  bet aš jų gi nesisavinau  schmoll.gif


tai gal tu nerasei, kad tai tavo darbai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rds @ 2009 05 08, 07:30)
tai gal tu nerasei, kad tai tavo darbai  biggrin.gif


nea, bet aš jas panaudojau be leidimo topsecret.gif
(o buvo, kas atėjo bais pikta ir apšaukė, kaip taip galima, gi svetima foto ir pan., nors ją ir per google paiešką išmetė)
Atsakyti
Skaitau skaitau ir tikrai idomiai gaunasi su tais konkursai.....
Bet konkurse nebuvo skelbta, kad negalima naudoti fonu ar detaliu is interneto.....manau daugelio atvirukai sukurti is pasiskolintu dalyku.bet jei tai 1:1 randamas internete, tai tada jau schmoll.gif , na jei redaguotas, koreguotas......nes taisykles tokios buvo.....
pvz.kitam puslapyje fotokonkursui salygos visos iskart surasomos tikslios: turi būti sukūrtas jūsų;gali būti įvairūs užrašai ir pan.....
Manau visada atsiras ir bus nesaziningu gudruciu......yra kaip yra
Atsakyti
QUOTE(mazikeo @ 2009 05 08, 08:36)
Skaitau skaitau ir tikrai idomiai gaunasi su tais konkursai.....
Bet konkurse nebuvo skelbta, kad negalima naudoti fonu ar detaliu is interneto.....manau daugelio atvirukai sukurti is pasiskolintu dalyku.bet jei tai 1:1 randamas internete, tai tada jau  schmoll.gif , na jei redaguotas, koreguotas......nes taisykles tokios buvo.....
pvz.kitam puslapyje fotokonkursui salygos visos iskart surasomos tikslios: turi būti sukūrtas jūsų;gali būti įvairūs užrašai ir pan.....
Manau visada atsiras ir bus nesaziningu gudruciu......yra kaip yra

nors ir nedalyvauju konkurse, bet ir tai maciau, kad buvo akcentuota, kad foto turi buti savo, del pasiskolintu detaliu tai niekas nekalba, bet kai visa foto pasiskolinama tai kazkaip neskaniai atrodo pries kitas unsure.gif
Atsakyti
dėl vyro angelu vardu mama, sutinku drinks_cheers.gif paimt gatavą foto, padaryt past - copy žodžius yra schmoll.gif

nu, o kaip dėl šitos?
user posted image pagrindas internetinis, o vaikas savas g.gif
Atsakyti
Dabar atsidariau ir paziurejau, bet dauguma juk remelis, paveikslelis fonas is interneto...pvz. su arkliais juk irgi paimtas paveikslelis ir uzrasyti zodziai.... g.gif , bet kaip mano vyras sako beveik visi atvirukai modifikuoti, o nekurti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mazikeo @ 2009 05 08, 08:04)
Dabar atsidariau ir paziurejau, bet dauguma juk remelis, paveikslelis fonas is interneto...pvz. su arkliais juk irgi paimtas paveikslelis ir uzrasyti zodziai.... g.gif , bet kaip mano vyras sako beveik visi atvirukai modifikuoti, o nekurti... ax.gif


o galit parodyt kur internee yra ta foto su arkliais?



drinks_cheers.gif
Atsakyti
nezinau, neieskau, bet tikeciau, kad tikrai ne pacios autores fotkinta(gal ir klystu)......nes jei jau tema eina apie copy paste, tai.....atvirute su roze su orchideja.....visos ir buvo juk, parsisiunti fona,copy paste zodzius........bet va zmogus juk sugalvojo, panaudojo photoshopo galimybes, gal uzdejo koki seseli ir pan.....kuo toliau tuo labiau nebturiu nuomones kas kurta kas plagijuota doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazikeo: 08 gegužės 2009 - 08:18
OGo kokios čia diskusijos blink.gif doh.gif apmaudu kad taip atsitinka ir tenka konkuruoti su plagiatais doh.gif tikiuosi viskas bus išsiaiškinta ir gal kituose konkursuose nedrįs dalyvauti su tokiom (ne savo) nuotraukom rolleyes.gif
kada balsavimas bus baigtas g.gif lauksim rezultatų bigsmile.gif nesuprantu aš jei pats nesugebi nieko tokio super padaryti tai ir nedaryk, daryk tai ką moki ir galėsi būt ramus kad nesiknaisios niekas ir neapkaltins vogimu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2009 05 08, 07:14)
OGo kokios čia diskusijos  blink.gif  doh.gif apmaudu kad taip atsitinka ir tenka konkuruoti su plagiatais  doh.gif  tikiuosi viskas bus išsiaiškinta ir gal kituose konkursuose nedrįs dalyvauti su tokiom (ne savo) nuotraukom  rolleyes.gif
kada balsavimas bus baigtas  g.gif lauksim rezultatų  bigsmile.gif nesuprantu aš jei pats nesugebi nieko tokio super padaryti tai ir nedaryk, daryk tai ką moki ir galėsi būt ramus kad nesiknaisios niekas ir neapkaltins vogimu  unsure.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu niekaip nesuprantu, kaip galima vogti nuotraukas doh.gif unsure.gif ar pirmą, ar antrą, ar penkiasdešimtą kartą dalyvauji. Nesuprantu net kaip galima taip sugalvoti unsure.gif Vargšė Rustė.

Atsakyti