Įkraunama...
Įkraunama...

~*~LAPAROSKOPIJA~*~

Labas rytas, drauges user posted image

Kokie grazuciai namuciai, Ineza.

As labai noreciau musu naujuose namuciuose pasodinti lotoso zieda blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skorpione20: 30 balandžio 2009 - 08:50

Labas rytas,
ačiū Inesiukui uz tokius siltus namelius 4u.gif

QUOTE(Lin4ia @ 2009 04 30, 08:11)
Labas rytas mergaites!  biggrin.gif

Ineza kaip visada stebini mus stebuklingai graziais namuciais  4u.gif
Koks nuostabus eilerastukas  bigsmile.gif

Mergaites, turiu labai durna klausima: pasidariau depiliacija, is virsaus isdepiliuota mazdaug 4 cm plauku.. kazin ar uzteks tiek ar reikes vistiek nusiskusti plykai?  lotuliukas.gif  Nes nelabai isivaizduoju kuriose vietose pjaus...


manau reiktu plikai - bent jau as taip pati pasidariau, nenorejau pas sesutes eiti "sukuosenos darytis" biggrin.gif bet gal jei nedaro histeroskopijos tuo paciu metu, gal nereikia plikai g.gif

QUOTE(cyplius @ 2009 04 30, 09:05)
INESA, ROTA, CYPLIUS - VILNIUS
DENDULE - KAUNAS

Laukiu kitu pasisakymu 4u.gif


man labiau pajuris tiktu biggrin.gif


Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif gandrus gaudančios 4u.gif jungiuosi aš prie jūsų būrelio ax.gif man dvi stimuliacijos, kurios buvo efektyvios, nepasisekė, todėl sekantis daktarytės planas -laparaskopija, kurios bijau. Šiandien eisiu siuntimo tai operacijai, jau prisiguglinau apie šitą operąciją, man ji kiek baisoka, bet nors į ugnį dėl to didelio stebuklo blush2.gif žinau,kad kažkokius tyrimukus reiks padaryti, tada su siuntimu kažkur kreiptis. Aš vilniete ir man parūpo klausimas, ar po siuntimo davimo ilgai kažkokiose eilėse reikia laukti, ar tą patį mėnesį pavyksta padaryt lapar, aš labai nekantrauju, būtų biški liudna, jei tik kokią liepą operaciją darytų unsure.gif
Atsakyti
As irgi dar naujoke esu tai gal irgi nelabai i susitikima galiu pretenduoti blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta. @ 2009 04 30, 09:57)
Sveikos visos  4u.gif  gandrus gaudančios  4u.gif  jungiuosi aš prie jūsų būrelio ax.gif  man dvi stimuliacijos, kurios buvo efektyvios, nepasisekė, todėl sekantis daktarytės planas -laparaskopija, kurios bijau. Šiandien eisiu siuntimo tai operacijai, jau prisiguglinau apie šitą operąciją, man ji kiek baisoka, bet nors į ugnį dėl to didelio stebuklo  blush2.gif  žinau,kad kažkokius tyrimukus reiks padaryti, tada su siuntimu kažkur kreiptis. Aš vilniete ir man parūpo klausimas, ar po siuntimo davimo ilgai kažkokiose eilėse reikia laukti, ar tą patį mėnesį pavyksta padaryt lapar, aš labai nekantrauju, būtų biški liudna, jei tik kokią liepą operaciją darytų  unsure.gif

Sveika atkeliavusi i musu siltus namucius 4u.gif

Net nezinau as cia dabar del tu eiliu g.gif As irgi vilniete, tai kazkaip as pirma susitariau Santariskese su mane operavusia gydytoja, ir tik poto pasiemiau siuntima ir pasidariau tyrimus, kuriuos nurode gydytoja. Laukti teko nepilnas tris savaites, kadangi turejo buti ciklo vidurys, vat ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cyplius @ 2009 04 30, 09:05)
INESA, ROTA, CYPLIUS - VILNIUS
DENDULE - KAUNAS

Laukiu kitu pasisakymu 4u.gif


As zinoma uz Vilniu user posted image

Siandien vel grazi dienele

user posted image
user posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Tiria @ 2009 04 30, 10:01)
As irgi dar naujoke esu tai gal irgi nelabai i susitikima galiu pretenduoti  blush2.gif  ax.gif

I susitikima gali pretenduoti visos! Jokiu cia naujokiu ar ne naujokiu negali buti 4u.gif Tik kad va matau kad labai bus sunku del vietos susitarti g.gif na gal dar Kaunas su Vilnium ir sugebes susiderinti, bet va pajurys.... unsure.gif

Papildyta:
INESA, ROTA, CYPLIUS, SKORPIONE - VILNIUS
DENDULE - KAUNAS
Atsakyti
QUOTE(cyplius @ 2009 04 30, 10:04)
I susitikima gali pretenduoti visos! Jokiu cia naujokiu ar ne naujokiu negali buti 4u.gif Tik kad va matau kad labai bus sunku del vietos susitarti g.gif  na gal dar Kaunas su Vilnium ir sugebes susiderinti, bet va pajurys.... unsure.gif



Tai gi vat...tas atstumas daro savo...kazkaip sunku bus sujungti paneles i viena kruva blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cyplius @ 2009 04 30, 09:01)
Sveika atkeliavusi i musu siltus namucius 4u.gif

Net nezinau as cia dabar del tu eiliu g.gif  As irgi vilniete, tai kazkaip as pirma susitariau Santariskese su mane operavusia gydytoja, ir tik poto pasiemiau siuntima ir pasidariau tyrimus, kuriuos nurode gydytoja. Laukti teko nepilnas tris savaites, kadangi turejo buti ciklo vidurys, vat ir viskas mirksiukas.gif

Na man daktarytė taip susakė, kad sulaukus mm ateit pas ją siuntimo ir kad tyrimukus užrašytų.
Smagumėlis, jei meetas pavyktų bigsmile.gif , aš už Vilnių. Beja kada planuojat tą meetuką, manęs ryt Vilniuje nebus, o sudalyvaut labai labai norėčiau biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas mergaites 4u.gif

Kokie nuostabus ir daug vilties suteikiantys namuciai... thumbup.gif
As uz susitikima Vilniuje...
Mergaites kurios naudojot ovuliacijos testukus,kurie geresni?? Si savaitgali anot gydytojos turi ivykti O, galvoju reik nusipirkti...
Atsakyti
QUOTE(ruta. @ 2009 04 30, 10:07)
Na man daktarytė taip susakė, kad sulaukus mm ateit pas ją siuntimo ir kad tyrimukus užrašytų.
Smagumėlis, jei meetas pavyktų  bigsmile.gif , aš už Vilnių. Beja kada planuojat tą meetuką, manęs ryt Vilniuje nebus, o sudalyvaut labai labai norėčiau  biggrin.gif

Tokiu atveju manau kad kokio max menesio begyje tikrai turetu tau lapar atlikti 4u.gif
O del susitikimo laiko dar neapsisprendem, kol kas tik vieta renkames, bet tikiuosi kad kokiam geguzes vidury turetu meet'as ivykti thumbup.gif

Tai tada dar papildau sarasiuka:

INESA, ROTA, CYPLIUS, SKORPIONE, RUTA, GELYTE26 - VILNIUS
DENDULE - KAUNAS

P.s. Dendule, ar tik neteks tau i Vilniu atlekt, nes musu gretos jau dideja mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cyplius: 30 balandžio 2009 - 09:13
QUOTE(cyplius @ 2009 04 30, 09:11)
Tokiu atveju manau kad kokio max menesio begyje tikrai turetu tau lapar atlikti 4u.gif
O del susitikimo laiko dar neapsisprendem, kol kas tik vieta renkames, bet tikiuosi kad kokiam geguzes vidury turetu meet'as ivykti thumbup.gif

Tai tada dar papildau sarasiuka:

INESA, ROTA, CYPLIUS, SKORPIONE, RUTA - VILNIUS
DENDULE - KAUNAS

P.s. Dendule, ar tik neteks tau i Vilniu atlekt, nes musu gretos jau dideja mirksiukas.gif

ooo, tai būtų super, jei jau šį mėnesiuką spėčiau su lapar rolleyes.gif Ąčiū tau už info mirksiukas.gif
Atsakyti