Įkraunama...
Įkraunama...

Karoliniškių mamytės ir vaikučiai

QUOTE(Inga0419 @ 2012 11 15, 14:55)
Sveikos, mamytes!  4u.gif
Ka tik atsikrausteme i Maciuleviciaus gatve, tad ieskau pasivaiksciojimo draugiu  4u.gif Mano sunelis gime per Jonines, tuoj svesim 5 menesiukus. Man 26 metai  smile.gif Gal kas nori kartu vezimukus stumdyti?

Sveika.mam irgi 26 metai,dukrytei menesiukas.gyvenu maciuleviciaus g.galim kada susitikt smile.gif
kokiam name gyveni?
Atsakyti
QUOTE(Aneta @ 2012 11 15, 15:55)
Laaaabaaaai baisu sad.gif((((((((((
Savo dukrai dar karta perskaiciau lekcija apie bendravima su nepazistamais  unsure.gif
Kaip kovoti su tokiais degradais ??????????

reikia fotografuot tokius manijakus, arba kokius nors duju balionelius nesiotis, net neisivaizduoju, bet sokas tuo metu, vaikui, visai neisivaizduoju, turbut sutikus sudraskyciau savo nagais.. reikia stengtis, pranesti tokius ir iduoti policijai, bet be veido, sunku padaryti tai, kameru tuoj prie namu reikes... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(murmuke @ 2012 11 16, 17:42)
reikia fotografuot tokius manijakus, arba kokius nors duju balionelius nesiotis, net neisivaizduoju, bet sokas tuo metu, vaikui, visai neisivaizduoju, turbut sutikus sudraskyciau savo nagais.. reikia stengtis, pranesti tokius ir iduoti policijai, bet be veido, sunku padaryti tai, kameru tuoj prie namu reikes... sad.gif



Vaikams nedosi duju balioneliu sad.gif((
Del nuotrauku tai gera mintys, reiktu po visa Vilniu iskabinti, gal tada issigastu iskripeliai verysad.gif
Atsakyti
Povilaičio 12 name, vyras pries dvi dienas sutiko kažkokį neaiškų tipą, apie 1,8 ugio, apie 20m, tamsiu veido bruožų, lipo nuo kažkur įo aukšto, isgirdęs kad kažkas lipa aukštyn lipo ir jis, dasiekęs paskutinį aukštą ir paklaustas kur eina susimėtė visas, pasimete, pradėjo burbuliuot, ir apsisukęs lipt žemyn pradėjo., arba narkomanas arba vagis, pranešėm policijai, atvažiavo, ar rado nežinau...

kaip atsibodo!!! su vaiku bijosiu į laiptinę tuoj eit. verysad.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Siuo metu gyvenu laisves pr. prie iki saturno, gal kartais kas gyvena netoliese gali paskolinti rogutes mano 2,9 metuku dukrytei? Man reiketu iki poliklinikos ryt 9 val, grazinsiu iki 12 val. Siandien su abiem buvau mieste vos neisprotejau... blink.gif

Atsakyti
Jau MB pasirupino 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, gyvenu A.P. Kavoliuko g. Turiu du vaikus, berniukas jau eina I darzeli, o stai mazajai 10 men. ir vis dar neturime kompanijos : (
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2011 11 20, 13:59)
Sveiki, mes irgi is karoliniskiu  4u.gif  kai vazinejuos su zuikiu lauke, matau, kad cia daug mamyciu vazinejas  4u.gif


O kurioje gatveje jus gyvenate? 4u.gif
As igri matau nemazai mamyciu su vezimukais.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Tik dabar atradau sia tema ax.gif

QUOTE(Lrs @ 2012 12 12, 23:34)
Sveikos mamytes, gyvenu A.P. Kavoliuko g. Turiu du vaikus, berniukas jau eina I darzeli, o stai mazajai 10 men. ir vis dar neturime kompanijos : (

Mes irgi gyvenam Kavoliuko gatvej 4u.gif
Dukrytei dabar 4men, butu smagu vaiksciot su kompanija 4u.gif
Atsakyti
Tikrai tikrai,su kompanija linksmiau, mes gyvename !6 name smile.gif Dabar iseinam kaip iseina ax.gif bet iseinam. O jus kuriam name gyvenate?

QUOTE(Stella7 @ 2013 02 12, 13:35)
Sveikos 4u.gif

Tik dabar atradau sia tema ax.gif
Mes irgi gyvenam Kavoliuko gatvej 4u.gif
Dukrytei dabar 4men, butu smagu vaiksciot su kompanija 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Lrs @ 2013 02 14, 14:49)
Tikrai tikrai,su kompanija linksmiau, mes gyvename !6 name  smile.gif Dabar iseinam kaip iseina  ax.gif bet iseinam. O jus kuriam name gyvenate?

Mes 2a..Tai gal kita savaite pavyktu susitikt? bigsmile.gif Kokiom valandom mazdaug vaikstot?
Atsakyti
Mes vaikstome dazniausiai 16 val - 16.30 min. Taip pat ir 11 val. su salyga kad pietus paruosti smile.gif. Stella7 parasyk savo tel. i a.z.
o gyvename mes visai salia. ax.gif

QUOTE(Stella7 @ 2013 02 14, 16:42)
Mes 2a..Tai gal kita savaite pavyktu susitikt? bigsmile.gif Kokiom valandom mazdaug vaikstot?

Atsakyti