Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

QUOTE(rikke @ 2009 10 18, 22:06)
na rafajelui kepiau per 2 kartus  ax.gif ,bet cia mum nejosi su kitu biskvitu Baltasis braskiu sapnas,

O ir idėja-kept per du kartus thumbup.gif Kitą kartą taip ir darysiu,nes,kaip sakiau,per pusę dar perpjaunu,tik man pritrūksta dar vienos rankos,tai dukra ateina pagalbon-prispaudžia biskvitą,kad gelėčiau pjauti ax.gif
Atsakyti
pjaunu dantytu peiliu sukdama ant lentutės biskvitą, dėl sapno negaliu nieko patarti, nekepus aš jo unsure.gif siūlu pjauti nemoku, spec instrumentu nepasiteisino, geriausiai su ilgu dantytu peiliu, nu kai kepsiu Rafaelo biskvitą, galiu nufotkint, jei įtikinamiau bus hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2009 10 18, 16:59)
O kaip tau sekėsi kept biskvitą? Aš jį iškepiau pagal tą receptą-jį net per pusę padalinti man būtų nepavykę,o jau apie tris dalis-net kalbos nėra. Visiškai neiškilo,gavosi toks kietas. Na ką-suvalkietiška dūša-nemesiu gi  blush2.gif  Sumąsčiau,kad šitą panaudosiu kaip pagrindą,o toliau kepiau dar vieną porciją tik įdėjau kepimo miltelių. Biskvitas ir iškilo,ir purus gavosi  thumbup.gif  Na jį man per pusę pavyko perpjauti,bet į tris dalis ko gero ir būčiau nesugebėjus padalinti  blush2.gif  Manau,kad jei dar kada kepsiu šį tortą (priklausys koks bus galutinis rezultatas),tai kepsiu kaip Rafaelo tortui-tešlą dalinsiu į tris dalis ir kepsiu kiekvieną lakštą atskirai  ax.gif

Man sis biskvitas yra pats paciausias: ir purus ir skanus be galo rolleyes.gif Dazniausiai ji ir kepu biskvitiniams tortams. Pirmiausia, reikia labai gerai isplakti kiausinius su cukrum, turi nelikti cukraus grudeliu ir mase pabalti. Tada ideti miltus, dar paplakti ir kepti. Pabandyk kepti mazesnio skersmens skardoj, tada persipjaus. As daznniausiai kepu 26 cm skersmens ir pjaunu per puse, nes ziedu viduryje nedarau, trupiniais sonu nepuosiu, tai man pakankamai jo buna dvieju sluoksniuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gitule @ 2009 10 19, 01:43)
Man sis biskvitas yra pats paciausias: ir purus ir skanus be galo  rolleyes.gif  Dazniausiai ji ir kepu biskvitiniams tortams. Pirmiausia, reikia labai gerai isplakti kiausinius su cukrum, turi nelikti cukraus grudeliu ir mase pabalti. Tada ideti miltus, dar paplakti ir kepti. Pabandyk kepti mazesnio skersmens skardoj, tada persipjaus. As daznniausiai kepu 26 cm skersmens ir pjaunu per puse, nes ziedu viduryje nedarau, trupiniais sonu nepuosiu, tai man pakankamai jo buna dvieju sluoksniuku  4u.gif

Ačiū už paaiškinimą mirksiukas.gif Kepiau ar tai 24cm ar 23 cm skermens formoj smile.gif tai turbūt pagrindinė mano klaida,kad aš sudėjau visus produktus iš karto ir plakiau doh.gif Na kitą kartą žinosiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ReNcYtEa: 19 spalio 2009 - 08:13
QUOTE(gitule @ 2009 10 19, 00:43)
Pabandyk kepti mazesnio skersmens skardoj, tada persipjaus. As daznniausiai kepu 26 cm skersmens ir pjaunu per puse, nes ziedu viduryje nedarau, trupiniais sonu nepuosiu, tai man pakankamai jo buna dvieju sluoksniuku  4u.gif

tai as ir ziedu nedarysiu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rikke: 19 spalio 2009 - 09:13
QUOTE(rikke @ 2009 10 19, 10:12)
tai as ir ziedu nedarysiu  schmoll.gif

Na pas mane ir vyksta pertepinėjimo procesas. Ir irgi sumąsčiau kai ką keisti,paskaičius gitulės postą. To nepavykusio biskvito visai nedėsiu,o tą,kurį jau vakar supjausčiau žiedais,bandysiu panaudot,kaip viršutinį biskvitinį sluoksnį. Na gal nesigaus visiškas šnipšt.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2009 10 19, 07:11)
Ačiū už paaiškinimą  mirksiukas.gif Kepiau ar tai 24cm ar 23 cm skermens formoj  smile.gif  tai turbūt pagrindinė mano klaida,kad aš sudėjau visus produktus iš karto ir plakiau  doh.gif  Na kitą kartą žinosiu  lotuliukas.gif

Tai cia ir bus tavo biskvito klaida. Reikia laaaabai gerai isplakti kiausinius su cukrum, mase pasidaro balta ir jos padaugeja, tarsi issipucia, tada jau dek miltus. Pamatysi kokio skonio biskvitas wub.gif

Lauksim pasirodant su torciuku 4u.gif
Atsakyti
ASSEni, greitai isduodat torciuko lapkritinuko recepta, 4u.gif

As apsiseilejusi jau laukiu
ax.gif kaip uzsinorejau, labai jau apetitiskai skamba ir atrodo
Atsakyti
Na mes jau neiškentėm-Baltasis braškių sapnas jau paragautas. Ir thumbup.gif Toks gaivus,fainas,tik mums dar šiek tiek daugiau rūgštelės galėtų jaustis. Bet gal su šviežiom braškėm taip ir būtų,nes aš dėjau šaldytas. Dar pamąsčiau,kad vasarą turėtų būt skanu ir Aviečių sapnas,ar ne? lotuliukas.gif
Vaišinu:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2009 10 19, 15:34)
Na mes jau neiškentėm-Baltasis braškių sapnas jau paragautas.

o man jis nesigavo doh.gif ,vaikai sako kazkoks idomus skonis , bet vistiek pakartot paprase hihihi.gif tortas gaivus ,bet greiciausia visa nesekme torto prasidejo kepant biskvita
Atsakyti
QUOTE(rikke @ 2009 10 19, 17:22)
o man jis nesigavo  doh.gif ,vaikai sako kazkoks idomus skonis , bet vistiek pakartot paprase    hihihi.gif  tortas gaivus ,bet greiciausia visa nesekme torto prasidejo kepant biskvita

Nu mes jau pusę suvartojom ax.gif Bet ko gero ir man jis ne visai gerai gavęsis-aš kai žiūrėjau gitulės nuotrauką,tai man atrodo,kad tas kremo sluoksnis toks lygus lygus,o pas mane tokie lyg varškės guziukai jaučiasi,nors aš ją tikrai pertryniau. Galvoju gal ją ir reiktų mikseriu suplakt g.gif Bet šiaip tai thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
o kur galima pamatyti nuotrauka "Rafaelo svajone" torto?
Atsakyti