Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

QUOTE(Olesta @ 2009 10 20, 20:14)
cha, radai ką palygint, tavo paminėtus ganašus ir užsimerkus padaryčiau, bet va Tu pabandyk tą karamelinį padaryt, nu jei tau pavyks, tai išduok paslaptį kaip, nes daugeliui jis nesigauna  doh.gif o skanus brūdelis  doh.gif

Paskaičiau apie tą karamelinį ganašą... Kaip suprantu, į karšą cukrų pilama kambario temperatūros grietinėlė... Dėl to ir sušoka į irisą turbūt... O jei pilt pašildytą grietinėlę??? Čia šiaip pamastymai tokie... Juk su šokoladu tai užvirt grietinėlę reik, tai ir čia gal taip pat???
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 10 20, 21:25)
ganašas naudojamas puošimui, aptepimui, pertepimui jo dar nebandė niekas, o ir kas perteps, kai niekam nesigauna  doh.gif Rugiagėlė26 kepa su dviem karameliniais riešutų sluoksniais ir tik vieną grietinėlės daro




as irgi bandziau su dviem sluoksniais, bet man skaniau su grietineles sluoksniais

o ganasas schmoll.gif , pinas nenulaustas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meduolytee: 20 spalio 2009 - 21:45
Man gavosi karamelinis ganasas, tik as su cukrumi privargau, as ji ilgai labai kaitinau, vis jis man nerudavo, man cukrus pradeda cukryti, tai as vis dapildavau vandens, o toliau viskas pagal recepta gavos.As kai beze dariau man vis tas sirupas nedaverda, dabar pradejau galvoti gal katiliuka reikia keisti g.gif
Atsakyti
o vat aš galvoju, kad judvi su Daividija taip žiūriu ne LT gyvenat, o negalvojat, kad pas jus grietinėlė kitokia, arba kad ir cukrus tas pats, ar LT gavosi kam nors gražus tvirtas ganašas g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 10 20, 23:19)
o vat aš galvoju, kad judvi su Daividija taip žiūriu ne LT gyvenat, o negalvojat, kad pas jus grietinėlė kitokia, arba kad ir cukrus tas pats, ar LT gavosi kam nors gražus tvirtas ganašas  g.gif  g.gif  g.gif

na nezinau, gal ir ta grietinele kitokia g.gif na aisku jinai kitokia, cia gi viskas kitaip doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 10 20, 21:19)
o vat aš galvoju, kad judvi su Daividija taip žiūriu ne LT gyvenat, o negalvojat, kad pas jus grietinėlė kitokia, arba kad ir cukrus tas pats, ar LT gavosi kam nors gražus tvirtas ganašas  g.gif  g.gif  g.gif

Nu ir as is ten pat, bet man nesigavo. Reiskias ne grietineleje kalte lotuliukas.gif
Sikste, kokia grietinele perki - cream, wipping cream ar double cream?
Papildyta:
QUOTE(laurechka @ 2009 10 20, 20:40)
Paskaičiau apie tą karamelinį ganašą... Kaip suprantu, į karšą cukrų pilama kambario temperatūros grietinėlė... Dėl to ir sušoka į irisą turbūt... O jei pilt pašildytą grietinėlę??? Čia šiaip pamastymai tokie... Juk su šokoladu tai užvirt grietinėlę reik, tai ir čia gal taip pat???

As pyliau grietinele is saldytuvo, i joki guza man ji nesusoko, bet neissiplake .
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2009 10 20, 21:17)
O nieks nebande kept snikerso,bet vietoj dvieju grietineles pertepimu det karamelini ganasa?Nesu ragavus to ganaso,patingejau daryt(ar pabijojau,prisiskaicius jusu komentaru  blush2.gif  ) ar as cia jau nesamones issigalvoju  smile.gif



as Snickersa kepu su dviem karameliniais pertepimiais ir vienu grietineles. (i biskvita maziau RUDUDU idedu, ir kremui likusio pakanka.) o ganasa teko daryti su juodu sokoladu, tai man skonis nepasitvirtino verysad.gif ir dar greiciau pasileido nei grietinele verysad.gif
Atsakyti
noriu pasitikslinti ar gerai supratau - tortui Rafaelo reikia "pasidaryti puse netoli puse litro sulaistymui skyscio: pora citrinu sulciu ir saukstelis cukraus" - o visas kitas skystis - vanduo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Astulenka @ 2009 10 20, 22:09)
Nu ir as is ten pat, bet man nesigavo. Reiskias ne grietineleje kalte  lotuliukas.gif
Sikste, kokia grietinele perki - cream, wipping cream ar double cream?
Papildyta:

As pyliau grietinele is saldytuvo, i joki guza man ji nesusoko, bet neissiplake .

Mergaites,to ganaso galit ir nedaryti,cia buvo mano ismislas juo aptepti,nes pirmiausia radau to torto recepta,o veliau beskaitinedama rusaiciu foruma,aptikau karamelinio ganaso recepta,ir pamaniau,kad jam kaip tik ten ir vieta thumbup.gif NU jis laabai skanus(jei issiplaka).

As visada perku double cream,issiplaka bet kada,tirsta,velnias zino is ko pagaminta,bet kremai skanus gaunasi,tik jei darau tortus su zelatinu,tai maisau per puse double+single,nes tada netaip riebu buna.
Nesuprantu,kodel neissiplaka,bet idejus zelatinos gaunasi skanus karamelinis musas,taigi neismetinekit laukan.
Atsakyti
QUOTE(Astulenka @ 2009 10 21, 01:09)
Sikste, kokia grietinele perki - cream, wipping cream ar double cream?

Kartais perku wipping cream, kai pataikau ant nuolaidos ax.gif ,o kartais double cream naudoju, issiplaka kuo puikiausiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 10 21, 10:01)
Mergaites,to ganaso galit ir nedaryti,cia buvo mano ismislas juo aptepti,nes pirmiausia radau to torto recepta,o veliau beskaitinedama rusaiciu foruma,aptikau karamelinio ganaso recepta,ir pamaniau,kad jam kaip tik ten ir vieta thumbup.gif NU jis laabai skanus(jei issiplaka).

As visada perku double cream,issiplaka bet kada,tirsta,velnias zino is ko pagaminta,bet kremai skanus gaunasi,tik jei darau tortus su zelatinu,tai maisau per puse double+single,nes tada netaip riebu buna.
Nesuprantu,kodel neissiplaka,bet idejus zelatinos gaunasi skanus karamelinis musas,taigi neismetinekit laukan.



As t.p. esu patyrusi fiasko bedarydama karamelini ganasa.

bet kadangi daznai kepu Cipciuko meduti, tai jau ir ir prisigalvoju vis kitokiu pertepimu su grietinele. Taigi visai netycia atradau ,kad visai paprasta pasidaryti karamelini ganasa. Paprasciausiai i gerai isplakta grietinele su cukrumi , ipyliau karamelinio skyscio. Kadangi gyvenu ne LT , tai nezinau kur LT jo ieskoti , bet manau turetu buti,.Mes toki pilame ant ledu , tai vat ir buvo uzsilikes nuo vasaros . Grietinele , nuo jo nepraskydo ,nors buvo tik 35% na jis toks ne visai skystas , toks tasus. Idedu nuotrauka, gal ir LT galima ka nors panasaus rasti O jau skonis thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amorosa: 21 spalio 2009 - 11:33
QUOTE(Sikste @ 2009 10 21, 10:25)
Kartais perku wipping cream, kai pataikau ant nuolaidos ax.gif ,o kartais double cream naudoju, issiplaka kuo puikiausiai thumbup.gif

As visada naudoju Fresh Cream, suuuper issiplaka biggrin.gif
Atsakyti