Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ilgai maitinot savo mažyli?

As maitinau tik 2 savaites verysad.gif nors pieno turejau labai daug, bet netiketai uzsimete infekcija, liko placentos gabaliuku gimdoje, savaite gulejau ligoninei, negalejau maitint, nes antibiotikus leido, po israsymo papildomai dar savaite geriau. Kai bandziau maitint vaikiutis pradedavo neimt kruties budavo piktas verke, taip dvi savaites kankinausi, poto seke man labai sunki depresija verysad.gif , israse antidepresentus, o pieno vis mazejo ir mazejo, kol visai neliko. Siuo metu maitinu misiniku kudikiams, man paciai liudna, kad taip nutiko, nes ketinau tik krutim maitinti...
Atsakyti
Mano dukrytei jau virs metuku ir vis dar maitini, bet labai noriu dienom nutraukti maitinima palikti tik naktimis, bet niekaip nesileidzia, nes net buteliuko neima,ir kito maisto sunku ysiulyti, nes nori tik pienuko ir tik is kruties.gal ka pasiulysit?
Atsakyti
QUOTE(judcke935 @ 2014 09 17, 09:55)
Mano dukrytei jau virs metuku ir vis dar maitini, bet labai noriu dienom nutraukti maitinima palikti tik naktimis, bet niekaip nesileidzia, nes net buteliuko neima,ir kito maisto sunku ysiulyti, nes nori tik pienuko ir tik is kruties.gal ka pasiulysit?



O nebandet pieo nusitraukineti? Arba maitinti krutimi ir poto bandyti is buteliuko, yra specialiu buteliuku, kur soske padaroma, kad primintu mamos kruti..
Atsakyti
Maitinau savo maziu beveik metus ir ka, is ligu neislipam,istisai sergam ir sergam. O kiek prasikankinau,tai net prisimint nesinori. Puse metu buvau zombis,be miego.mazius valge kas valanda diena nakti,nei iseit niekur negaledavau ilgesniam laikui,o kur dar iki krauju nugrauzti speneliai... doh.gif Siaubingai pavydejau panasiu metu pagimdziusioms draugems,kurios neturejo pieno ir maitino misinukais, ir ju mazyliai valgyt nakti keldavosi 1-2 kartus. Dabar priplanavom dar viena vaikeli,tai giliai viduje laikau spygas kad netureciau pieno ir nereiktu taip kankintis kaip su pirmu. Aisku,jei bus pieno tai maitinsiu, bet labiau dziaugciaus jei nebutu. As su vyru abu uzauge su misinukais ir ka,vyras neserga isvis jau daug metu,o as sergu kiekviena karta susirgus vaikui. Aj, ir dar kazkuri rase kad svoris nukrito bemaitinant krutimi,tai man nei gramas nenukrito,kaip tik dar priaugau svorio doh.gif Taip kad tikrai neteikiu pirmenybes maitinimui krutimi. Bent jau man tai buvo tikra kankyne unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cc-mark @ 2014 12 22, 02:57)
Maitinau savo maziu beveik metus ir ka, is ligu neislipam,istisai sergam ir sergam. O kiek prasikankinau,tai net prisimint nesinori. Puse metu buvau zombis,be miego.mazius valge kas valanda diena nakti,nei iseit niekur negaledavau ilgesniam laikui,o kur dar iki krauju nugrauzti speneliai...  doh.gif  Siaubingai pavydejau panasiu metu pagimdziusioms draugems,kurios neturejo pieno ir maitino misinukais, ir  ju mazyliai valgyt nakti keldavosi 1-2 kartus. Dabar priplanavom dar viena vaikeli,tai giliai viduje laikau spygas kad netureciau pieno ir nereiktu taip kankintis kaip su pirmu. Aisku,jei bus pieno tai maitinsiu, bet labiau dziaugciaus jei nebutu. As su vyru abu uzauge su misinukais ir ka,vyras neserga isvis jau daug metu,o as sergu kiekviena karta susirgus vaikui. Aj, ir dar kazkuri rase kad svoris nukrito bemaitinant krutimi,tai man nei gramas nenukrito,kaip tik dar priaugau svorio  doh.gif  Taip kad tikrai neteikiu pirmenybes maitinimui krutimi. Bent jau man tai buvo tikra kankyne  unsure.gif

Misinukas daug geriau vaikui, nei per piena persiduodantis mamos stresas, nusivylimas, uzsleptas pyktis ant situacijos. Ypac trunkantis puse metu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo applejuice: 22 gruodžio 2014 - 15:23
QUOTE(applejuice @ 2014 12 22, 13:21)
Misinukas daug geriau vaikui, nei per piena persiduodantis mamos stresas, nusivylimas, uzsleptas pyktis ant situacijos. Ypac trunkantis puse metu.

drinks_cheers.gif Ne tik per pieną streso hormonai persiduoda, stresą kelia vien buvimas pykčio, nepasitenkinimo aplinkoj; mažiukams ypač daug įtakos turi motinos emocijos. Patologinis stresas ir nuolatinis miego trūkumas labai neigiamai veikia imunitetą, nenuostabu, kad dažnai sergama.
cc-mark, jei savo vidinių nuostatų nepakeisite iki gimstant kitam vaikučiui, manau, kad geriau nežindyt net ir turint pieno.. O gal geriau psichologiškai jaustumėtės nusitraukinėdama ir maitindama buteliuku? Miksuodama krūtį/buteliuką, kad nesijaustumėte tokia priklausoma? Arba nuspręstumėte žindyti tik su gerom emocijom vieną savaitę/mėnesį/pan., kaip jums būtų įmanoma? Tuomet vaikutis maksimaliai gautų kartu ir fizinės, ir psichologinės naudos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šakute: 22 gruodžio 2014 - 22:00
maitinau po 1m 8 men abu vaikus. zindyti buvo lengva ir malonu (zinoma - retkarciais buvo ir kitokiu emociju).
sutinku su visomis, kad geriau misinukas nei zindymas kuris yra nepakeliama kankyne...
Atsakyti
Abu savo vaikus maitinau iki 3 mėn. Pieno pradžioje turėdavau daug, bet palaipsniui jo vis mažėdavo, ir taip pamažu pereidavom prie mišinukų.
Pirmasis sūnus, dabar jam beveik 10 m. Mokykloje jam sekasi gerai, ypač tikslieji mokslai, vienas iš klasės pirmūnų. Kartais pasigaunam kokį sezoninį virusą, bet manau, kad sergam ne daugiau nei bendraamžiai.
Todėl tikiu, kad nors ir trumpai maitinau savo vaikus MP, didelės įtakos tai neturės 4u.gif

P.S. Dukrytė dar labai maža, tad apie jos augimą dar nedaug ką galiu papaskoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(radviliux @ 2014 12 27, 17:48)
Abu savo vaikus maitinau iki 3 mėn. Pieno pradžioje turėdavau daug, bet palaipsniui jo vis mažėdavo, ir taip pamažu pereidavom prie mišinukų.
Pirmasis sūnus, dabar jam beveik 10 m. Mokykloje jam sekasi gerai, ypač tikslieji mokslai, vienas iš klasės pirmūnų. Kartais pasigaunam kokį sezoninį virusą, bet manau, kad sergam ne daugiau nei bendraamžiai.
Todėl tikiu, kad nors ir trumpai maitinau savo vaikus MP, didelės įtakos tai neturės 4u.gif

P.S. Dukrytė dar labai maža, tad apie jos augimą dar nedaug ką galiu papaskoti smile.gif



sveikutes
radviliux kaip manai ar didelis skirtumas yra tarp mamytes maitinancios savo leliuka krutim ir kitos mamytes kuri maitina savo leliuka pieno misinuku?lauksiu atsakymo
as manau kad cia priklauso nuo genu o ne nuo to kiek tu vaika maitinsi savo krutim nu pvz; savo vaika ismaitinau 2,5 metu tai prasirgom ir bronhitais ir plauciu uzdegimu neseniai sirgom tai nemanau kad geras imunitetas priklauso nuo to ar ilgai maitini.
Atsakyti
QUOTE(jurgita1999 @ 2014 12 27, 15:40)
as manau kad cia priklauso nuo genu o ne nuo to kiek tu vaika maitinsi savo krutim nu pvz; savo vaika ismaitinau 2,5 metu tai prasirgom ir bronhitais ir plauciu uzdegimu neseniai sirgom tai nemanau kad geras imunitetas priklauso nuo to ar ilgai maitini.

Žindymas yra vienas imunitetą (kaip ir intelektą) formuojančių/nulemiančių veiksnių, o ne visa lemiantis faktorius, todėl neatsižvelgiant į kitus dalykus galima susidaryti klaidingą nuomonę apie jo naudą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šakute: 27 gruodžio 2014 - 19:21
QUOTE(šakute @ 2014 12 27, 20:20)
Žindymas yra vienas imunitetą (kaip ir intelektą) formuojančių/nulemiančių veiksnių, o ne visa lemiantis faktorius, todėl neatsižvelgiant į kitus dalykus galima susidaryti klaidingą nuomonę apie jo naudą.

sveika as nesakau kad zindymas yra blogai, taip jis gerai labai nes imunitetas stipreja leliuko, bet mano situacijoj nemanau kad didele ytaka turejo maitinimas mano vaikui ir man.
Atsakyti
QUOTE(jurgita1999 @ 2014 12 28, 17:33)
sveika as nesakau kad zindymas yra blogai, taip jis gerai labai nes imunitetas stipreja leliuko, bet mano situacijoj nemanau kad didele ytaka turejo maitinimas mano vaikui ir man.


Vien todel kad vaikas sirgo, dar nereiskia kad maitinimas neturejo itakos. Gaila neturim kristolinio rutulio ir negalim suzinoti kiek butu sirges jeigu butu maitintas trumpiau ar maitintas misinuku. O moterims maitinimas tikrai i nauda, nes kuo ilgiau maitinant tuo mazesne tikimybe susirgti kruties ir gamdos kaklelio veziu. Nereiskia, kad nei viena ilgai maitinusi niekada nesusirgs, bet geresni sansai maitinanciu puseje.
Atsakyti