Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ilgai maitinot savo mažyli?

QUOTE(Jelenukas @ 2015 01 18, 23:45)
O as savo pagranduka maitinau iki 3 metu (na beveik iki 3.... pritrukom 3 savaiciu)  ax.gif

Saunuole esate 4u.gif As iki 1,5 metu.
Atsakyti
Pirmąjį sūnų maitinau iki 1m 8mėn. O dabar - dukrytei 3 mėn ir manau, kad irgi sėkmingai žindysiu bent metus smile.gif
Atsakyti
1 metus ir 4 mėnesius. Nepaisant sunkumų ir neišmanymo pačioje pradžioje, jausmas, kai žindai yra nerealus. Net gaila, kad leliukai taip greit užauga.
Atsakyti
Iki 2.5m 4u.gif
Atsakyti
Aš maitinau savo sūnų 2 metus ir 2 mėnesius. smile.gif
Atsakyti
maitinau iki 2metukų, sirgus ji man nėra... ir dabar dar papukus pabučiuoja... biggrin.gif patiko mums abiems tai.
Atsakyti
Sunu maitinau apie 11men(pats atsisake kruties), dukra 1m.ir4en(pati nutraukiau,nes pavargau), dabar treciam tik kelios savaites - zadu maitinti ilgai. Visi mano vaikai sveiki druti,tfutfutfu biggrin.gif
Atsakyti
Vyresnėlę maitinau tik 6 mėn, o mažylę iki 2 m.2 savaičių.
Atsakyti
Sunu maitinau iki metu - sergam ispudingai, po 4-6 kartus i metus ligoninese apsilankome. Genetika viska lemia, o ne MP. Dukrai tuoj metai, dar maitinu 3-4 kartus per para, bet ligu taip jau turejom, net antibu kursa teko pavartoti, taip kad...
Atsakyti
QUOTE(ruta_zalia @ 2015 12 21, 12:26)
Sunu maitinau iki metu - sergam ispudingai, po 4-6 kartus i metus ligoninese apsilankome. Genetika viska lemia, o ne MP. Dukrai tuoj metai, dar maitinu 3-4 kartus per para, bet ligu taip jau turejom, net antibu kursa teko pavartoti, taip kad...


Vien maitinimas MP neužtikrina, kad vaikai nesirgs...deja...yra daugybė kitų faktorių.
Aš sūnų maitinau iki 2 metukų, nėra turėjęs nieko rimtesnio nei sloga , bet mes stengiamės ir grūdintis ir aktyviai leisti laisvalaikį, renktis mažiau sluoksnių, kad nesukaisti ir valgyti kokybiškesnį, sveikesnį maistą. Manau viskas kartu veikia, MP taip pat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milk @ 2015 12 21, 17:23)
Vien maitinimas MP neužtikrina, kad vaikai nesirgs...deja...yra daugybė kitų faktorių.
Aš sūnų maitinau iki 2 metukų, nėra turėjęs nieko rimtesnio nei sloga , bet mes stengiamės ir grūdintis ir aktyviai leisti laisvalaikį, renktis mažiau sluoksnių, kad nesukaisti ir valgyti kokybiškesnį, sveikesnį maistą. Manau viskas kartu veikia, MP taip pat smile.gif

Maniskiai tai jau tikrai laukinukai, turim tokia galimybe name gyvendami, o dar miskas ir parkas salia, maistas praktiskai 70-80 proc. savas, bet yra kaip yra sad.gif
Atsakyti
Pirmąjį sūnelį maitinau iki metukų, antrąjį dar maitinu, jam 1.7 m.
Atsakyti