Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Inocka,nedrisk daugiau sakyti,kad tau kazkas nepasiseke,nes tortas kaip paveiksliukas thumbup.gif
PO tokiu vaizdeliu,man nekyla noras savo tortus cia kelt,nes nublanksta visiskai. blush2.gif
Cipciuk,labai grazus darbas,rozes labai grazios wub.gif bet cia nieko naujo,pas jus visda viskas TOBULA 4u.gif 4u.gif
Domi95,tavo tortukas mane pralinksmino,man labai patiko jo sypsena lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Einu dabar daryt savo torto verysad.gif bet nedesiu,nes bus geda schmoll.gif
Atsakyti
Naitas- gyvenu Lt, kdl pagalvojai, kad ne? laugh.gif rolleyes.gif

Daividija- nejuokink, nedrisk taip kalbeti, tai ka man apie savo "tortus" kalbeti, palyginus su tavim as neverta net sitam forume buti... unsure.gif doh.gif

Dar siandien bandysiu daryt bandymus su grietinele, bandant isvest standzios grietineles recepta lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domi95: 23 gegužės 2009 - 11:42
QUOTE(Domi95 @ 2009 05 23, 13:40)
Naitas- gyvenu Lt, kdl pagalvojai, kad ne?

todėl, kad sakei, jog ta masė nevalgoma.. ir aš taip maniau, bet... klydau.. rolleyes.gif namų darbo masė valgoma, ir visai skaniai. o va UK tai masė mūsų skoniams nevalgoma. Todėl pagalvojau, kad ne LT gyveni.
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 05 23, 11:19)
Na želiuką tu gali padzibuoti tik plakta grietinėle .

Turiu tų šokoladų , man jie be galo patogūs ir tikrai skanūs thumbup.gif  , tik pas mane juodas ir sviesesnis , o dryžuoto , nemačiusi  unsure.gif , jei ne paslaptis , kiek jis ten kainuoja , čia virš 5 litų - brangokas malonumas  wink.gif

Aš irgi praeitą kartą pirkau Lenkijoje, tai apie 2 litus kainavo.
Atsakyti
Daividija .....va tau user posted image user posted image user posted image......už tokias kalbas nono.gif







Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 23 gegužės 2009 - 12:00
QUOTE(Cipciukas @ 2009 05 23, 11:43)
tik tu man paaiškink , kas ten toks tįso tarp ratų per kapšas , žiūriu bet nesuprantu  unsure.gif

ai, Cipciukas, jau ir anūkytę turit, o va kas ten "per kapšas" tai ir nežinot laugh.gif Taigi čia mašiniukAS. umn.gif:
Atsakyti





Mergaitės , ruoškitės kurti naują temą , ši tuoj nusproks , aš sukurčiau , bet nemoku idėti senų temų nuorodu blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Reikia padaryti tos pirmos zinutes, kur visos nuorodos atsakyti ir nukopinti i nauja langa, (kol dar supermama sitos temos neuzdare) kur atidarynesite nauja tema, tik paskui sitos temos reiktu ideti dar nuoroda. Galiu dabar atidaryti, bet neturiu laiko ieskoti tortu, nes esu ne namie o Utenoje.
Jei ka, sakykit, ikelsiu tik nuorodas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 23 gegužės 2009 - 12:18
Grai darau ... mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites, tema atidariau

Jeigu norite, galite i kita zinute sudeti tortus
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti