Įkraunama...
Įkraunama...

Čiulptukas - Soske. Privalumai ir trūkumai.

QUOTE(Beautiful Life @ 2009 05 04, 12:20)
Na o mums ciulptukas - geriasiais draugas  doh.gif , kaip ir pas daugeli situaciaja panasi, vos ne 24 val. mazoji noredavo buti prie kruties. Po 5 paru GN galvojau isprotesiu, parvaziavome namo, daviau pabandyti ciulptuka, nuo to laiko ir neatimsi  biggrin.gif , dabar naudojam tik miegui.


kaip po to sekėsi žindyti? lankiau žindymo kursus, kur įspėjo, kad dėl žinduko GALI vėliau sumažėt pieno, vaikiukas neteisinga ima žįsti ir t.t. naujagimis žinda daugiau, nei jam reikia valgyti todėl, kad augant jo apetitui ir poreikiams daugėtų ir MP. davus vaikui žinduką, mažiau stimuliuojama pieno gamybo, dėl ko dažnai vėliau mamos skundžiasi pieno stygiumi.
GN akušerė įspėjo, kad leliukas "kabės parom ant papo", kol sustiprės, įjungs pieno fabrikėlį. dabar to nebebūna schmoll.gif
aš žinduko nė nepirkau, mes neturim ir nereikia. nereiks vėliau ir atpratint ax.gif neverks vaikas, kad pametė ar kad namie palikom, ar kad prakiuro thumbup.gif be to, pienligė burnytėj susijus su soskėm

kalbu tik apie teorinius soskių trūkumus, pliusų nepatyriau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(donna bona @ 2009 05 06, 14:37)
kaip po to sekėsi žindyti? lankiau žindymo kursus, kur įspėjo, kad dėl žinduko GALI vėliau sumažėt pieno, vaikiukas neteisinga ima žįsti ir t.t. naujagimis žinda daugiau, nei jam reikia valgyti todėl, kad augant jo apetitui ir poreikiams daugėtų ir MP. davus vaikui žinduką, mažiau stimuliuojama pieno gamybo, dėl ko dažnai vėliau mamos skundžiasi pieno stygiumi.
GN akušerė įspėjo, kad leliukas "kabės parom ant papo", kol sustiprės, įjungs pieno fabrikėlį. dabar to nebebūna schmoll.gif
aš žinduko nė nepirkau, mes neturim ir nereikia. nereiks vėliau ir atpratint ax.gif  neverks vaikas, kad pametė ar kad namie palikom, ar kad prakiuro  thumbup.gif be to, pienligė burnytėj susijus su soskėm

kalbu tik apie teorinius soskių trūkumus, pliusų nepatyriau biggrin.gif

va va ir as visas tas bedas, kylancias del tiutes girdejau. bet ka daryt kai maze istisai zurzia ir prie papo uzmigt nori? sako, kad paskui mama kaip ta tiute pasidaro. maniske buna net mano ranka ar peti pasigavus ciulpt puola biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Krista J. @ 2009 05 06, 13:50)
va va ir as visas tas bedas, kylancias del tiutes girdejau. bet ka daryt kai maze istisai zurzia ir prie papo uzmigt nori? sako, kad paskui mama kaip ta tiute pasidaro. maniske buna net mano ranka ar peti pasigavus ciulpt puola  biggrin.gif


na, jei manoji zirzia, man pirma mintis, kad ji alkana arba nori gerti, duodu papą ir nesuku galvos, kas ką sako. juk vis vien davus ji valgo, o jei nealkana, meta ir rėkia toliau, krūtis nepadeda.
aš džiaugiuos, kad ji žinda ir noriai pati siūlau vien dėl to, kad buvau išsigandus, kai priaugo tik 300g per mėnesį. sutapimas ar ne, bet tuomet ji buvo atradus nykštį ir eidama miegot jį čiulpė blush2.gif dabar pamiršo šitą savo užsiėmimą.
o šiaip kasdien 23val. maitinant ji užmiega. ir pietų dažnai užmiega valgydama. nemanau, kad dėl to tapau jos soske. aš tiesiog jos mama biggrin.gif

soskės tikriausiai būtinas daiktas nemaitinant MP. kadangi visada norėjau neturėti problemų su MP, nedaviau čiulptuko iki 3mėn pagal rekomendacijas. 4,5mėn nebematau reikalo ir abejoju, ar ji išvis imtų g.gif

tiesa, gal visai praverstų čiulptukus automobilyje, kai nei maitint, nei nešiot negali, o sėdėt kėdutėj nenori, dūdas paleidžia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(donna bona @ 2009 05 06, 13:37)
kaip po to sekėsi žindyti? lankiau žindymo kursus, kur įspėjo, kad dėl žinduko GALI vėliau sumažėt pieno, vaikiukas neteisinga ima žįsti ir t.t.

doh.gif Jau kelias dienas sūnus MP valgo tik du tris kartus per parą. Pvz.: dabar yra nežindęs nuo vakar 22val. Naktį atsibunda įprastai, bet nežinda, tik dar labiau įsiverkia, kai mėginu krūtį duot doh.gif O čiulptuko pastaruoju metu beveik nepaleidžia verysad.gif Bandžiau šiandien nuo ryto iki pietų neduot jo, tai tokia abstinencija vaikiną kankino verysad.gif Dabar miega tvirtai įsikandęs, o aš kaupiu energiją žaisti visą laiką, kad užsimirštų. Neįsivaizduoju, kaip atpratint tokio amžiaus, juk nepasakysi, kad katytė nusinešė unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(donna bona @ 2009 05 06, 14:44)
o šiaip kasdien 23val. maitinant ji užmiega. ir pietų dažnai užmiega valgydama. nemanau, kad dėl to tapau jos soske. aš tiesiog jos mama biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleksiusha @ 2009 05 04, 00:29)
Sveikos mamytes smile.gif
Noreciau atidaryti temele apie ciulptukus kaip pratinote, ar esate pries ciulptukus? Kada atpratinote ir kaip?

mano situacija yra tokia: Kai tik pagimdziau buvau nusistacius pries ciulptukus, ir net savo mamai neleidau kai ta kiso mano maziukei dar ligoninej soske, sakiau kad mums tu nesamoniu nereikia. doh.gif  dabar mano mazei jau beveik 2 men. ir niekaip negaliu jai ikisti soske nors ir kaip noreciau, nes ziuriu pas drauge ciulpia sau ir ramu, o maniske vis nerami verkslena, kisa kumscius i burna (net iskarto povalgius), tai galvoju kad ta soske vis del to reikalingas daiktas, bet kad dabar niekaip maniske jos nenori ciulpti.  unsure.gif Gal kas kokiu patarimu turit?

smile.gif sveikos,
o as esu uz soskes,nes tai yra nusiraminimo budas vaikuciams.as pati turejau iki 6m,zinau kad tai labai ilgai,bet ir dantys mano sveiki ir neiskrype.o dabar turiu du vaikucius,Pauliui jau 9m, ir jis soske turejo iki 3m, Evelinai dabar 2m, ir ji dar su soske,gal kitiems ir keista atrodo,kad nemaza mergaite, o dar su soske,bet as matau kad jai yra gerai ir tegu turi,na as manau, kad blogiau tikrai nebus.ji dar ir merliuka ir buteliuka turi,nu ir kas cia tokio,svarbu vaikui gerai.
taip kad cia jau patys tevai sprendzia,kiek ilgai vaikas turi tureti visa ,,atributika,,. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleksiusha @ 2009 05 04, 00:29)
Sveikos mamytes smile.gif
Noreciau atidaryti temele apie ciulptukus kaip pratinote, ar esate pries ciulptukus? Kada atpratinote ir kaip?

mano situacija yra tokia: Kai tik pagimdziau buvau nusistacius pries ciulptukus, ir net savo mamai neleidau kai ta kiso mano maziukei dar ligoninej soske, sakiau kad mums tu nesamoniu nereikia. doh.gif  dabar mano mazei jau beveik 2 men. ir niekaip negaliu jai ikisti soske nors ir kaip noreciau, nes ziuriu pas drauge ciulpia sau ir ramu, o maniske vis nerami verkslena, kisa kumscius i burna (net iskarto povalgius), tai galvoju kad ta soske vis del to reikalingas daiktas, bet kad dabar niekaip maniske jos nenori ciulpti.  unsure.gif Gal kas kokiu patarimu turit?

labas,ar isbandei keleta formu ciulptuku?nes viei mazyliai ima bet kokios formos, o kiti tik viena...manasis stebuklas pvz lab megsta bumbulo forma... smile.gif
Atsakyti
duodu soske ir jokiu problemu.is papo valgo,pieno turiu.o kad pasilengvinu pati sau,kad lelius ramesnis ir mama taip pat-kas cia blogo?visi isaugom su popkem juk biggrin.gif
Atsakyti
Prieš soskes esu ne prieš, bet pas mane nei viena dukrytė soskės neėmė. Tai pirmoji buvo labai nerami, migdydavau, supdavau 2 val., o miegodavo 10 min. Tai sugalvojau, kad reikia duoti soskę ir bus ramesnė. Tai pratinau, neimdavo, žiaugčiodavo, bet vistiek su marliuku pakišdavau ir pripratinau. Ir žinokit vaikas ramus pasidarė ne tas žodis. O antroji neėmė visiškai jokių, 5 rūšių buvau nupirkus, pratinau ir niekaip. Nes kažkaip buvo įprasta, kad vaikui reikia soskės. Ir išaugom be soskės. Ir kaip gerai, nereik ieškoti kai pameta, nereik atpratinti. O beje mano antroji dukrytė, ne tai kad soskės neimdavo, bet ir buteliuko jokio neimdavo. Tai ir be buteliuko išaugom, nes maitinau iki metų. O trečioji auga taip pat be soskės. Nes kažkaip man labiau patinka vaikai be soskių. Nors ji nuo pat gimimo labai norėdavo čiulpti, kišdavo kumštukus ir dabar kiša. Bet pradžioj aš duodavau, nes galvodavau irgi, kad vaikas pats pasirenka. Ir duodavau kai būdavo nerami, spjaudavo, dar kelis kartus buvau davus, spjaudavo, tai ir pamiršom tą soskę ir augam taip pat be soskės smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Krista J. @ 2009 05 04, 15:28)
maniskei 3 men, o tiutes vis dar neima. kisa rankytes i burnyte, seiliojasi, zirzia, daznai buna nerami, bet neima. bandziau ir silikonine, ir gumine tiute ikist, bet ji taip susiraukia lyg citrina buciau ikisus  biggrin.gif spjauna ir viskas. skaiciau, kad kol maitini krutimi tol ir nereik duoti ciulptuko.

Ne tik kol maitini, išvis nereikia. Negerai sąkandis vystosi. Man gydytoja LIEPĖ jo atsisakyti(tiesa, manoji ilgai nuo jo neatprato, jaučiu, iki kokių metų vaikščiojo). Išp radžių irgi nenorėjo imti, bet ieškojau lengvo kelio ir norėdama ją greičiau nuraminti verkiančią, kažkaip ir pripratinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d-krall: 13 gegužės 2009 - 11:48
mums jau beveik 3 menesiai, o soskes nu niekaip neikisi. jau isbandziau 4 skirtingu formu, beviltiska. doh.gif nereiketu tos soskes jei vaikas nors kiek ramesnis butu. migdyti tenka po pora valandu ir tik su papuku, nesiojant, supant ir dainuojant. diena is viso neimiega kietai, atroro ant ranku taip graziai miega, o tik padedi i lovyte ir dudas paleidzia. siaip cia dar butu baika, bet kad is viso nieko negaliu daryti cray.gif net i tualeta negaliu nueiti, kad namas visas nedrebetu nuo jos verksmo. taigi tenka ja visur su savim tampyti. bet tas taip vargina, kad man kartais atrodo, kad jau is proto issikraustyti galiu. viska turiu darytis tik po 12 val nakti kai ji kietai imiega. wacko.gif jauciuosi tokia issekus. soske mums butu tikras issigelbejimas, bet... nors manoji ir buteliuka grieztai atsisako imti. gyvenam dabar kur labai karsta ir gydytojas liepe duoti vandenuko mazylei, tai tenka su pipete tai daryti doh.gif idomu kaip toliau bus.....
Atsakyti
QUOTE(donna bona @ 2009 05 06, 15:44)
na, jei manoji zirzia, man pirma mintis, kad ji alkana arba nori gerti, duodu papą ir nesuku galvos, kas ką sako. juk vis vien davus ji valgo, o jei nealkana, meta ir rėkia toliau, krūtis nepadeda.
aš džiaugiuos, kad ji žinda ir noriai pati siūlau vien dėl to, kad buvau išsigandus, kai priaugo tik 300g per mėnesį. sutapimas ar ne, bet tuomet ji buvo atradus nykštį ir eidama miegot jį čiulpė blush2.gif dabar pamiršo šitą savo užsiėmimą.
o šiaip kasdien 23val. maitinant ji užmiega. ir pietų dažnai užmiega valgydama. nemanau, kad dėl to tapau jos soske. aš tiesiog jos mama biggrin.gif

soskės tikriausiai būtinas daiktas nemaitinant MP. kadangi visada norėjau neturėti problemų su MP, nedaviau čiulptuko iki 3mėn pagal rekomendacijas. 4,5mėn nebematau reikalo ir abejoju, ar ji išvis imtų g.gif

tiesa, gal visai praverstų čiulptukus automobilyje, kai nei maitint, nei nešiot negali, o sėdėt kėdutėj nenori, dūdas paleidžia doh.gif


as irgi daznai pasiulydavau papuka. bet manoji kas menesi priauga beveik po kila, o pirmaji men net virs pusantro priaugo blink.gif dabar ji sveria kaip puses metu leliukas ax.gif bijau, kad nebutu kokiu problemu del svorio. ji gal nera stora, bet palyginus didele. ir tas rankytes taip skaniai ciulpia, kad galvojau gal tiute jai butu patogiau biggrin.gif bet kadangi taip grieztai atsisako, o ir mamytes pataria nekist, tai ir nebesiulysiu smile.gif
Atsakyti
dukra tiutes isvis neeme,spjaudavo ir vsio doh.gif
sunus irgi is pradziu neeme,po to gal 2men paeme ir tai kur lauke budavom,ir po gal 3men isspjove ir vel jam jos nereik thumbup.gif
Atsakyti