Įkraunama...
Įkraunama...

Geras ginekologas Klaipėdoje

Lankiausi ne per seniausiai pas Drulytę, tai prisidedu prie visų gerų atsiliepimų apie ją thumbup.gif tik gaila kad nėštukių neprižiūri verysad.gif tai užsirašiau pas Raubą gal kas lankėtės? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
O kur dažniausiai lankotės: privačiose įstaigose ar valdiškose? Aš niekaip nenusprendžiu kur eiti (privačiose už vizitą kainos man dar pusė velnio, bet jei reikia daugiau tyrimų, tada ne kas).
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2010 01 22, 10:04)
O kur dažniausiai lankotės: privačiose įstaigose ar valdiškose? Aš niekaip nenusprendžiu kur eiti (privačiose už vizitą kainos man dar pusė velnio, bet jei reikia daugiau tyrimų, tada ne kas).

Aš lankausi šiuo metu privačiai, tyrimus pasidarysiu valdiškai smile.gif su pirmuoju nestuke.gif lankiausi valdiškai tai doh.gif net nenoriu prisiminti, eilės nežmoniškos ir priežiūra blogesnė.
Atsakyti
QUOTE(Gioia @ 2010 01 11, 22:35)
Daug kam ji nepatinka. Man asmeniškai tai teko lankytis visą nėštumą, tai likau patenkinta. Na nusprendžiau yra nuotaikų žmogus, bet savo darbo specialistė. Nelabai kalbi, bet... Man patiko


na apsilankiau pas ją tai turbūt jei ji nuotaikos žmogus užpuoliau ne ant nuotaikos doh.gif Ji mane taip psichologiškai sužlugdė, kad aš bliaut norėjau išėjus iš kabineto. Pasak jos aš per jauna planuot vaikutį ir nėra čia reikalo (man 24) ir taip anksti noriu vaiko nes pradėjau anksti lytinį gyvenimą (na 16 gal ir ankstoka, bet ne jos reikalas), negana to su pirmu mano pasisakimu apie pastojima ji išdėstė ilgiausią repliką apie paskutinias savo klientes, kurios turėjo apsigimimų, nes kažkurią paliko, kažkurį š Graikiją išvažiavo ir pan. Pažiūrėjo mane net nelabai paiškino, ką rado išrašė tyrimų, o visoj jos moralų jūroj mano pastojimo klausimas net dingo, ji net neklausė nei kiek laiko planuoju nei kaip nei dėl ko žodžiu aš pasijutau kaip 15 kad būčiau atėjusi ir pasakiusi kad noriu pastot, negana to ji pakomentavo, kad mano specialybė nėra perspektyvi, žodžiu buvau visiškai apšalusi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo archeologe: 22 sausio 2010 - 23:15
Oho, čia tai bent.
Aš vaikščiojau pas ją (V.L.), man ją rekomendavo kaip puikią gimdos kaklelio problemų specialistę. Turėjau ten problemų, paskui norėjau pastoti. Dėl kaklelio - gydymą gavau, bet kažkaip niekad nesijaučiau žinanti ką ir dėl ko su manimi darus. O adėl antros bėdos - jos patarimas buvo vienas - pasiskiepyti nuo gimdos kaklelio vėžio g.gif Pasirinkau kitą gydytoją, esu patenkinta ir turiu išsvajotą vaikelį. Tik bėda, kad gydytoja dirba ganėtinai brangioje klinikoje.
Atsakyti
QUOTE(zvorune @ 2009 12 28, 14:54)
sveikos,

gal kas susidure su gyd. Aleksandru Kristanaviciumi? Kiek zinau dirba lygtais Jurininkuose, privaciai Salvijoje, idomu ar gimdymo namuose dirba?


thumbup.gif tikrai malonus zmogus ir geras gydytojas
Atsakyti
Man asmeniskai labai gera ispudi paliko Kaupaite H.Manto 49 poliklinikoj thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2009 12 17, 16:24)
pas Vilkiene - tik is bedos  biggrin.gif
o as norejau paklausti, gal kas girdejot ar zinot -pas Fabijonaviciu darant gimdos salinimo operacija - kiek vokely paduoti?  g.gif



bigsmile.gif as ka tik pasisalinau jurininkuose esu labai patenkinta smile.gif
Atsakyti
As einu pas Zivile Petrutiene. Man ji labai patinka. Tokia miela. Gal zinote kiek jai metu? Atrodo, kad ne daugiau 35. Ji man pries kelerius metus dare laporoskopija, visada konsultavosi su Daubliene. Po ligonines as isejau pas A. Butkute, nes pagalvojau, kad Petrutiene per jauna. Neseniai pas ja grizau ir labai dziaugiuosi, nes A. Butkute nors ir gera specialiste, labai keista, tai maloni, tai "atsiprasau, kad atejau". Kai reikejo eiti, nuotaika blogejo. Man dar nepatikdavo, kad ji klause to, kas jos neliecia, t.y. apie asmenini gyvenima, pvz."kodel persigalvojot?" Taip ir norejosi atsakyti, kad ne jos reikalas. As uz Zivile Petrutiene. Rekomenduoju!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyre: 12 vasario 2010 - 15:49
Mergaitės gal kas žinot ką nors apie Reginą Giedraitienę kuris dirba Salvijos centre? gera specialiste ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Stiprybe @ 2009 12 22, 02:49)
Apie Butkute ,teko karta su ja susidurti nemaloniu reikalu,tai labai mano nuomone ,net ir mano sesers apie Ja,labai prasta,tokia grubi moteris,kaip mano sesuo sako ' senmerge ' tai ir su kitomis moterimis elgiasi siurksciai  schmoll.gif


Aldona Butkute jo...... As irgi neturiu nieko gero pasakyti. Gal kaip gydytoja ji ir gera, bet tikrai labai siurksti. Tiesa, ji nemaloni, kai ateini nemokomai su siuntimu, o kaip buvau mokomai, labai maloniai bendravo, as net apsalau, pagalvojau, kad ji mane su kazko supainiojo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Robi @ 2009 12 04, 21:39)
Sveikos

Klausiau apie Aldoną Butkutę... ir teko pačiai įsitikinti, kas per žmogus... Atsiminkite šitą pavardę ir nebandykite pas ją kelti kojos...  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Moki pinigus, bet ko paklausis, to negausi... Buvome su vyru echo pasidaryti, tai tas pasibaisėjęs...


Mano nescia drauge irgi pas ja ejo su vyru echoskopija pasidaryti. Irgi pasibaisejo. Ejo i Vaisingumo klinika. Pirmas klausimas buvo "Ko atejai?" Kodel ji ne pas savo gydytoja atejo. O koks skirtumas, moku ir einu kur noriu.
Atsakyti