Įkraunama...
Įkraunama...

Aplinkos tvarkymas

Babinka skaiciau Jusu pasisakymus i nesupratau kodel kievienas ju yra vos ne smerkiantis ir pamokantis... Jus esate trecia suinteresuota puse ar kaip? Jei as buciau dares sau, greiciausiai slaita buciau pavertes alpinariumu, bet ar tai butina diskutuotinas klausimas ir jame nera vienos nuomones. Buvo aptarti poreikiai ir pagal juos suplanuoti darbai. As su mielu noru buciau suinteresuotas apzeldinti toki slaita nes tai pakankamai dideli pinigai, taciau ipirsti klientui savo nuomone vien tam, kad parduotum paslauga nera butina.
Atsakyti
Nieko smerkiancio cia nematau blink.gif
zmones sneka apie viska, kodel gi as negaliu pasakyti savo nuomones? Gal todel kad atradau patinkancia tema ir joje dalyvauju? blink.gif man pasirode nuobodu, tad ir pasakiau, man atsake valio biggrin.gif
labiau matau jusu interesus sioje temoje ,nes as paslaugu nesiulau jokiu mirksiukas.gif jus cia iskart skaiciuojate kazkokius pinigus unsure.gif
ir beto pirst nieko nereik, dazniausiai pats zmogus zino ko nori tongue.gif
Atsakyti
Gal netyčia, gal tyčia- bet pats pirmasis Babinka postas tikrai buvo toks piktas kažkoks..gal taip susirašė... ax.gif Dėl sekančių- gražiai pasikalbėjom. drinks_cheers.gif
Nenoriu jokių alpinariumų dabar, nei penki metai į priekį. Užtenka rūpesčių ir su vaikais ir su namu. rolleyes.gif
Taigi, diskusija baigta, gyvenkim draugiškai ir laukiam žolytės... bigsmile.gif
Atsakyti
Oi neislaikiau neparases biggrin.gif

Nesipykite brangieji, nes be jusu sitoje temoje butu liudesys. Vyckaju ipatingai daug informacijos inesa ir nors as pastebejau, kad jo biznis butent sioje srityje, taciau sugeba isvairuoti subtiliai todel man idomus kiekvienas jo postas. O babinka nieko blogo nepasake. Tolerancijos LT! thumbup.gif

Del slaito, tai palaikit kol fotke su savo slaitais ydesiu, tai galima bus isreiksti daug nuomoniu, nes pas mane ju dauuuuug daugiau ir ivairiu biggrin.gif

Einu fotkint tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Snowpass @ 2009 05 21, 09:59)
Oi neislaikiau neparases biggrin.gif

Nesipykite brangieji, nes be jusu sitoje temoje butu liudesys. Vyckaju ipatingai daug informacijos inesa ir nors as pastebejau, kad jo biznis butent sioje srityje, taciau sugeba isvairuoti subtiliai todel man idomus kiekvienas jo postas. O babinka nieko blogo nepasake. Tolerancijos LT! thumbup.gif

Del slaito, tai palaikit kol fotke su savo slaitais ydesiu, tai galima bus isreiksti daug nuomoniu, nes pas mane ju dauuuuug daugiau ir ivairiu biggrin.gif

Einu fotkint tongue.gif


Laukiam.. bigsmile.gif gal pasisemsiu įdėjų, kai pinigėlių laisvų atsiras, po metų kitų ir aš savo šlaitus pradėsiu apsodinėti.. ax.gif
Atsakyti
Sveiki, turiu klausimą ir laukiu patarimo. Pas tėvukus kiek išpjovė kiek išrovė alyvas, buvo tiesiog didžiausi krūmai, ir dabar toje vietoje reikia aplinką sutvarkyti, kažkiek gėlyno įrengti o likusią dalį žolyte užsėti. Bet dar žinoma kažkiek yra šaknų likę, bet tos pagrindinės išrautos, likę tokios kaip atžalos plonos. Kuom jas galutinai išnaikinti, kol dar ten neužpilta žemių. Nes reikia lyginti sklypas toje vietoje, ir pilti juodžemio. Rondapas tik per lapus ima, o dar jų nėra, o norisi kuo greičiau sutvarkyti. Ar galima kažkuo kitu išnaikinti tas šaknis. Gal yra koks nuodas , kuris būtent šaknis naikina, kad jos neželtų. Na manau supratot mane.
Atsakyti
QUOTE(uolma @ 2009 05 21, 13:13)
Sveiki, turiu klausimą ir laukiu patarimo. Pas tėvukus kiek išpjovė kiek išrovė alyvas, buvo tiesiog didžiausi krūmai, ir dabar toje vietoje reikia aplinką sutvarkyti, kažkiek gėlyno įrengti o likusią dalį žolyte užsėti. Bet dar žinoma kažkiek yra šaknų likę, bet tos pagrindinės išrautos, likę tokios kaip atžalos plonos. Kuom jas galutinai išnaikinti, kol dar ten neužpilta žemių. Nes reikia lyginti sklypas toje vietoje, ir pilti juodžemio. Rondapas tik per lapus ima, o dar jų nėra, o norisi kuo greičiau sutvarkyti. Ar galima kažkuo kitu išnaikinti tas šaknis. Gal yra koks nuodas , kuris būtent šaknis naikina, kad jos neželtų. Na manau supratot mane.


Mes irgi vienam plotely rovem ir kirtom tokius kažkokius krumokšniukus(kažkokie žoliniai medėjantys, alaavietes panašu), alyvų kelmų, kelmelių irgi buvo. Kelmus išrovėm, o visa kita su freza kelis kart..išfrezuoji, išgrėbi išrenki, vėl išfrezuoji, išgrėbi išrenki. Taip tris kartus... kelias dienas...

Freza, taI ČIA KELI PSL atgal kažkas rodė, kokią GOTAS nuomoja. Mes tai va su tokiu frezavom, tik čia su ratais, o mes dėjom frezas
Atsakyti
Padėkit nepatyrusiai ax.gif

Tvarkomės savo jėgomis sklypą. Patirties nulis, o noras didelis, kad būtų gražu 4u.gif Čia kaip ir visiems biggrin.gif

Dalis kiemo trinkelėm dalis žolytė, dalis daržas. Trinkelės vėluoja nusprendėm sėt žolytę ir dalį užsėjom. Bet pasirodo ne taip padarėm. Supurenom, suvolavom užsėjom ir vėl suvolavom. Man buvo toks įtarimas kilęs, kad kažkas ne taip, bet vyras sakė -bus liuks. Rezultatas - ne liuks. Jau trys savaitės, o žolytė šmuorais ir dėmėm sudygus. Sėjom golfui skirtą.
Klausimas ką daryt? g.gif Ar vėl kast, ar tik supurent ir tada sėt, o gal tiesiog palaukt unsure.gif

Ir dar toks kvailas klausimas, kiek maždaug laiko praeina kol galima jau ant tos žolytės vaikščiot? Kiek laiko praeina nuo sėjos iki pirmo pjovimo? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaI @ 2009 05 21, 22:54)
Padėkit nepatyrusiai  ax.gif


Ir dar toks kvailas klausimas,  kiek maždaug laiko praeina kol galima jau ant tos žolytės vaikščiot?  Kiek  laiko praeina nuo sėjos iki pirmo pjovimo?  g.gif  ax.gif


Klausimas nekvailas- man kasdien jis kyla. mirksiukas.gif Kiek laiko praeina- nepapsakysiu, patys va laukiame. rolleyes.gif Čia reik kad išmanatys specai ateitų ir parašytų.
Aš tik norėjau pasakyt- kad nesitikėkit , kad po pirmo nupjovimo jau ta veja bus stora ir tanki. Ne, dar bus silpi daigeliukai, ir tikrai negalėsit intensyviai joje bėgioti ar piknikus daryti.
Kiek žinau -jei sėji iš rudens- tai riekia suspėti mažiausiai tris kartus iki žiemos dar nupjauti, tada ji jau pakankamai sužėlusi ir pasiruošusi žiemojimui. Tai manau ir pavasarį pasėtai tas pats- po kokio trečio nupjovimo jau bus kažkas panašaus į gražią tankią veją g.gif ..gal ir paistau... blush2.gif
Atsakyti
Na ka gi, brangieji aplinkos tvarkytojai, pasidalindamas savo vargais idedu aplinkos nuotraukeles kaip zadejau. Bandau daryti viska pats kol kas, bet jau rankos svyra- 15a. vis delto. Jauciu, kad tuoj truks kantrybe ir reiks profu pagalbos prasyt.

Cia bendras vaizdas:
user posted image

Cia is apacios- ten kur isknista pasidarem drenaza, nes musesi saltiniai. Taip buvo palaidotas, kol kas vienas savaitgalis mums su zmona:)
user posted image

O cia priesais nama kiemelis link gatves, kadangi mazesnis plotas, tai jau matosi sviesa tunelio gale, bandysim zole seti neuzilgo, bet dabar dar laukiu kol brudas sudygs- purksti reikes:
user posted image

Zodziu lygios vietos sklupe nera. Tik slaitai, o kai kur tokie, kad negalesim zoles pjauti. Kas nors turite kokiu minciu?
Atsakyti
Na pas mus buvo kažkas panašaus, tik pas mus namas apčioj, o visas sklypas eina aukštyn. Mes nukasėm, išvežėm ir padarėm tokias terasines lygias aukšteles.

patarti dėl pjovimo- tai kažkaip manau gi trimeriu viskas įmanoma... g.gif

Bet koookia kaimyno ta pilka dideliė atraminė...šakės...tai kiek ji jam kainavo... g.gif doh.gif

bet jau jūsų vietos grožis... wub.gif kai susitvarkysit..pasaka bus... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Snowpass @ 2009 05 22, 07:34)
Na ka gi, brangieji aplinkos tvarkytojai, pasidalindamas savo vargais idedu aplinkos nuotraukeles kaip zadejau. Bandau daryti viska pats kol kas, bet jau rankos svyra- 15a. vis delto. Jauciu, kad tuoj truks kantrybe ir reiks profu pagalbos prasyt.




vietos grozis mmmmmm wub.gif wub.gif wub.gif
bet as ir galvoju - ar negeriau nukast ir suformuoti pora lygiu plokstumu g.gif
nes tas istisinis nuolydis link vandens telkinio - man atrodo nera l. patogus g.gif
ypac - galvojant apie vaikus unsure.gif - juk viskas ten zemyn riedes: ir vaikai, ir zaislai ir visos ju priemones smile.gif. Man atrodo - nesaugu taip ir nepatogu. Na, nebent realybe kitokia, o tik foto taip atrodo tas nuolydis. rolleyes.gif

Papildyta:
QUOTE(Snowpass @ 2009 05 22, 07:34)

O cia priesais nama kiemelis link gatves, kadangi mazesnis plotas, tai jau matosi sviesa tunelio gale, bandysim zole seti neuzilgo, bet dabar dar laukiu kol brudas sudygs- purksti reikes:
user posted image



man labai graziai atrodo Jusu akmenukai aplink nama wub.gif
patys daretes ?
galvoju - jauciu ir mes patys sugebetume (tik trinkeliu klot nerizikuosim patys, o toki dalyka - jauciu nesudetinga ? g.gif )
gal kas nors parasytu tokio reikalo technologini procesa blush2.gif ir kur paprastai perkami tokie akmenukai ax.gif ?
dekoju is anksto bigsmile.gif
Atsakyti