Įkraunama...
Įkraunama...

Aplinkos tvarkymas

QUOTE(Rutata @ 2009 05 18, 12:36)
dabar esu vos gyva, laukas graziai isartas/iskultyvuotas, akmenu ir siuksliu - rinksim iki gyvenimo galo ...
zolytes jau nebenoriu ....

na jo darbelio laukia dar daug ,bet turesit tobula veja thumbup.gif

o mes vakar pasejom zolyte ,dabar lietucio labai laukiam smile.gif ziuresim kaip lygiai isejo pasodinti bigsmile.gif
bet iki tobulos labai labai toli...nes akmenukus rinkti galejom iki gyvenimo galo , atrodo apsisuki ir ju vel atsiranda doh.gif
na bet vistiek apsilygino kiemas ,ir bus nauja sviezi zolyte smile.gif ir visa tai savo jegom per 3 savaites smile.gif
Atsakyti
zole dygsta, auga, bet dar gražiau auga balandos ir kazkokios balandu drauges (jau pradeda zydeti baltais smulkiais ziedais)... kaip vadinasi koks nuodas, kad glezna zolyte nemirtu, o visa kita mirtu?
bandziau raveti cool.gif ale supratau, kad nieko nebus.... reik nuodo ir kuo greiciau...
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2009 05 18, 16:24)
zole dygsta, auga, bet dar gražiau auga balandos ir kazkokios balandu drauges (jau pradeda zydeti baltais smulkiais ziedais)... kaip vadinasi koks nuodas, kad glezna zolyte nemirtu, o visa kita mirtu? 
bandziau raveti  cool.gif  ale supratau, kad nieko nebus.... reik nuodo ir kuo greiciau...


galima nupurksti, bet dar palaukciau ir tada labai puikai veikia toks nuodas kaip vejapjove smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vyckaju: 19 gegužės 2009 - 07:14
QUOTE(liumcikas @ 2009 05 18, 12:32)
Sveiki, as vel noriu patarimo kazkaip inete nesekasi rasti nieko padoraus,,, sugalvojom kad riektu vola patiem isitaisysti nes nuomuotis turbut gausis ir brnadgiau ir kiek galvos sukimo kol gauni smile.gif) gal galit patarti be senuku kur galeciau dar isigyti vola aisku norisi kuo pigiau smile.gif)


bandysiu patarpininkauti. ax.gif Bomba berods Klaipedieciu temoj siulo savo vola papigiai atiduot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyckaju @ 2009 05 19, 07:13)
galima nupurksti, bet dar palaukciau ir tada labai puikai veikia toks nuodas kaip vejapjove smile.gif

o nieko tokio, kad tos balandos jau dideles, o tos kitos jau ir zydeti pradeda... neuzgos jos zoles? nes zolei tai minimum dar kokia savaite iki pjovimo...
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2009 05 19, 09:01)
o nieko tokio, kad tos balandos jau dideles, o tos kitos jau ir zydeti pradeda... neuzgos jos zoles? nes zolei tai minimum dar kokia savaite iki pjovimo...


Nupjaukit anksciau ir auksciau. tiki nepiktnaudziaukit jei vejapjove savaeige, geriau ja patys pastumdykit pirma karta, kad nedraskytu pavirsiaus be reikalo.
Atsakyti
biski pasiurpinsiu...
taip atrodo mano pieva...
user posted image

o cia va mano "pieva" pradeda zydeti
user posted image

ar vistiek dar nepurksti?
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2009 05 19, 13:02)
biski pasiurpinsiu...
taip atrodo mano pieva...
ar vistiek dar nepurksti?


aš kažkaip irgi galvoju- pjaukite... g.gif nežemai tik..ravėti tai čia nesąmonė, vargo vakarienė bus... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2009 05 19, 11:02)
biski pasiurpinsiu...
taip atrodo mano pieva...
user posted image

o cia va mano "pieva" pradeda zydeti
user posted image

ar vistiek dar nepurksti?



na, as tai tikrai issigandau ... vargsti vargsti su ta veja - ir pridygsta toks derlius ... eina sau doh.gif
sakykit, o Jums cia is uzvezto juodzemio taip pridygo? Ar Jus neraundapinot pries tai buvusios pievutes ?

Atsakyti
QUOTE(Rutata @ 2009 05 19, 13:28)
na, as tai tikrai issigandau ... vargsti vargsti su ta veja - ir pridygsta toks derlius ... eina sau  doh.gif
sakykit, o Jums cia is uzvezto juodzemio taip pridygo? Ar Jus neraundapinot pries tai buvusios pievutes ?

neroundapinom, nes naiviai tikejomes, kad nepridygs... nuo praeitos liepos stovejo zemes - nedygo niekas... siemet irgi... tik sugrebliavo ir prasidejo....
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2009 05 19, 14:02)
biski pasiurpinsiu...
taip atrodo mano pieva...
user posted image

o cia va mano "pieva" pradeda zydeti
user posted image

ar vistiek dar nepurksti?


neimčiau į galvą labai. mums irgi pernai visokio gėrio pridygo iš užvežto juodžemio. kai ėmėm pjaut, tai tos gerosios žolytės dar žoliapjovė net nepasiekdavo, vien visokias piktžoles pjovėm. bet jos kažkaip greit nyksta, kai pastoviai pjauni thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(oge @ 2009 05 19, 13:41)
neimčiau į galvą labai. mums irgi pernai visokio gėrio pridygo iš užvežto juodžemio. kai ėmėm pjaut, tai tos gerosios žolytės dar žoliapjovė net nepasiekdavo, vien visokias piktžoles pjovėm. bet jos kažkaip greit nyksta, kai pastoviai pjauni  thumbup.gif

kaip malonu skaityti tokias zinutes biggrin.gif reiks diedui liepti kad trauktu zoliapjove... nes dabar tai negaliu praeiti... vis einu ir raunu... arba sedu ant terasos krasto kavos gerti ir aplink aplupu balandas... tada sedu ant kito krasto... bet kad nelabai zymes lieka... israveti be sansu tikrai...
Atsakyti