Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai - 3

Su, su smile.gif

QUOTE(viliuosi @ 2009 12 15, 10:38)
O kondensuotas pienas su cukrumi ar be? 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2009 12 15, 10:59)

Ačiū aciuks.gif
Atsakyti
Oi prisiskaiciau as cia, tai ir nusprendziau pasigaminti ta zeliuka siandien, na jau kaip ir pagamintas tik reikia palaukti kol sustings ir tada jau isimsiu, bet as dariau tokios metalinej kekso formoj, kazin kaip is ten man reikes ji isimti g.gif
Na jei pavyks ikelsiu foto paziureti blush2.gif ir ivertinti mano pirmaji zeliuka hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(InetaII @ 2009 12 15, 19:08)
Oi prisiskaiciau as cia, tai ir nusprendziau pasigaminti ta zeliuka siandien, na jau kaip ir pagamintas tik reikia palaukti kol sustings ir tada jau isimsiu, bet as dariau tokios metalinej kekso formoj, kazin kaip is ten man reikes ji isimti g.gif
Na jei pavyks ikelsiu foto paziureti blush2.gif  ir ivertinti mano pirmaji zeliuka hihihi.gif

Reikėjo šonukus trupučiu aliejaus patepti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viliuosi @ 2009 12 15, 20:11)
Reikėjo šonukus trupučiu aliejaus patepti  4u.gif

Nu va o as nepatepiau doh.gif , ziuresim kaip cia bus hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
Na va kaip atrodo mano pirmasis zeliukas, MB sake kad labai grazus ir skanus bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikinu 4u.gif Tikrai skaniai ir graziai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Labai gražu bigsmile.gif parašykit receptuka kaip toki groži sukuret.
Ačiu.
Atsakyti
QUOTE(cius @ 2009 12 15, 23:00)
Labai gražu bigsmile.gif parašykit receptuka kaip toki groži sukuret.
Ačiu.

Pirma sluoksnis braskinis zele, antras jogurtinis, trecias kivi, 4- jogurtinis, 5-6 apelsininis ir zemuoginis, til jie kazkaip fotkei nesimato, reikejo ir juos su jogurtiniu sluoksniu atskirti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(InetaII @ 2009 12 15, 20:07)
Na va kaip atrodo mano pirmasis zeliukas, MB sake kad labai grazus ir skanus bigsmile.gif
user posted image

turiu ir as sia forma.ir man vis joje nesigaudavo lotuliukas.gif subliuksdavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*dew* @ 2009 12 17, 18:02)
turiu ir as sia forma.ir man vis joje nesigaudavo lotuliukas.gif subliuksdavo doh.gif

Per silpna zele padarei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 12 17, 18:14)
Per silpna zele padarei 4u.gif

tai tikriausiai doh.gif
Atsakyti