Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai - 3

aha, aš irgi įsirašysiu tuoj į besimokančių gretas, nes jau supratau, kad reikia man TW želės žiedo ir tada rankoves pasiraitojus praktikuotis biggrin.gif
Beje, labai esu dėkinga už patarimą ištepti aliejumi formą darant želiuką - pirmą kart man pagaliau pavyko išimti savo torčiuką iš metalinės formos thumbup.gif Buvau laiminga kaip braškė lotuliukas.gif Gaila, kad netikėjau kad pavyks ir pačius sluoksnius dariau jau labai atmestinai - t.y. 3 dideli sluoksniai ir vsio, nes iki tol viskas būdavo suvalgoma šaukštais iš formos unsure.gif Tai negaliu net nuotrauka pasigirt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(crema @ 2010 01 14, 15:29)
aha, aš irgi įsirašysiu tuoj į besimokančių gretas, nes jau supratau, kad reikia man TW želės žiedo ir tada rankoves pasiraitojus praktikuotis biggrin.gif
Beje, labai esu dėkinga už patarimą ištepti aliejumi formą darant želiuką - pirmą kart man pagaliau pavyko išimti savo torčiuką iš metalinės formos thumbup.gif  Buvau laiminga kaip braškė lotuliukas.gif  Gaila, kad netikėjau kad pavyks ir pačius sluoksnius dariau jau labai atmestinai - t.y. 3 dideli sluoksniai ir vsio, nes iki tol viskas būdavo suvalgoma šaukštais iš formos unsure.gif  Tai negaliu net nuotrauka pasigirt doh.gif

na tai sveikinu mirksiukas.gif
Atsakyti
As pas jus prisiziurejau zeliuku ir pati uzsikabliavau, gaila nespejau nufotkint kur Kaledom dariau, bet fainai ir svarbiausia skaniai, tik man kasko sluoksnis su varske norejo ciuozt lauk, jauciu per daug pridejau g.gif
Fainiausia ka i balkona isnesi ir staigiai stingsta thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
isirasau i besimokanciuju gretas ax.gif paskaicius nemazai teko jau ir isbadyti, gaila greit viskas dingo, net foto nespejau padaryti blush2.gif o ir paragaut tik gabaliukas l. maziukas liko rolleyes.gif
Atsakyti
Per brangus man tas žele žiedas verysad.gif kad jį kur, 70 Lt...
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2010 01 15, 01:50)
Per brangus man tas žele žiedas  verysad.gif kad jį kur, 70 Lt...

Aš mokėjau 55 Lt su siuntimu mirksiukas.gif
Labai juo džiaugiuosi, juk ne vien želė galima jame daryti - ir šatieną, ir liežuvį su daržovėmis drebučiuose, ir tinginį... Ir dar ką nors rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2010 01 15, 01:50)
Per brangus man tas žele žiedas  verysad.gif kad jį kur, 70 Lt...

pigiau g.gif su akcija galit rasti pigiau pas merginas mirksiukas.gif

QUOTE(Gitusia @ 2010 01 15, 09:49)
Aš mokėjau 55 Lt su siuntimu  mirksiukas.gif
Labai juo džiaugiuosi, juk ne vien želė galima jame daryti - ir šatieną, ir liežuvį su daržovėmis drebučiuose, ir tinginį... Ir dar ką nors  rolleyes.gif

as ir tiek pat mokejau, tikraisuiai is tos pacios mergaites siuntemes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*dew* @ 2010 01 13, 22:35)
va gaila, kad as neturiu kompoto smile.gif


Vasarą tai nebuvo labai smagu visą dieną užsiimt su kompotais biggrin.gif Bet močiutė turėjo daug slyvų ir norėjo kompoto, tai darbavomės biggrin.gif O dabar išsitraukti taip smagu kas pagaminta namie smile.gif

Beje, aš ir užsisakiau už 55 lt su siuntimu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurinija @ 2010 01 15, 17:47)
Vasarą tai nebuvo labai smagu visą dieną užsiimt su kompotais  biggrin.gif Bet močiutė turėjo daug slyvų ir norėjo kompoto, tai darbavomės  biggrin.gif O dabar išsitraukti taip smagu kas pagaminta namie  smile.gif

Beje, aš ir užsisakiau už 55 lt su siuntimu  rolleyes.gif

tai tikriausiai is tos pacios iunciames biggrin.gif nes man toki varianta tik viena pasiule rolleyes.gif mane siuntinys pasekes jau kita diena po issiuntimo thumbup.gif nors siunte i kita Lietuvos gala bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2010 01 15, 09:49)
Aš mokėjau 55 Lt su siuntimu  mirksiukas.gif
Labai juo džiaugiuosi, juk ne vien želė galima jame daryti - ir šatieną, ir liežuvį su daržovėmis drebučiuose, ir tinginį... Ir dar ką nors  rolleyes.gif

Tai pasakykit, iš ko užsakinėjot... Nes aš vakar vienos platinančios užklausiau, tai sakė 70 Lt O mažas irgi 70 Lt, tik tipo pas ją užsilikęs vienas sandėliuke, tai už 56 parduotų... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elentari @ 2010 01 15, 23:54)
Tai pasakykit, iš ko užsakinėjot... Nes aš vakar vienos platinančios užklausiau, tai sakė 70 Lt O mažas irgi 70 Lt, tik tipo pas ją užsilikęs vienas sandėliuke, tai už 56 parduotų...  g.gif

As uzsisakinejau is forumietes Jugitak 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Perla* @ 2010 01 15, 23:46)
As uzsisakinejau is forumietes Jugitak 4u.gif

as niko nepamenu,tik varda Asta 4u.gif pas ja 55 lt su siuntimu.jei reiks kam, duosiu el. pasta jos
Atsakyti