Įkraunama...
Įkraunama...

Keisčiausios vyrų dovanėlės...

Pora kartu gavau is savo brangiausiojo dovanu stringus ax.gif Labiausiai suzavejo ne pati ideja, bet kad jis dydi atitaike thumbup.gif As ir pati kartais nugrybauju su tuo dydziu, o jis matyt geriau uz mane mano apimtis zino biggrin.gif
Atsakyti
Bliamba kaip faina ax.gif Net baltas pavydas ima angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(KAROLE2000 @ 2005 09 07, 23:34)
Bliamba kaip faina  ax.gif  Net baltas pavydas ima  angel_sadangel.gif



Xi xi...
Sulauksim ir mes konors is TOS pardes!
Arba ne, geriausiai pirmom nueiti ir tokia dovanele vyrui padaryti - jauciu liktu suzaveti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lape Snape @ 2005 09 08, 16:42)
Xi xi...
Sulauksim ir mes konors is TOS pardes!
Arba ne, geriausiai pirmom nueiti ir tokia dovanele vyrui padaryti - jauciu liktu suzaveti  biggrin.gif


As esu dovanojus biggrin.gif Tarp kitko, visai suzavetas buvo ir nesioja kartais, kai mane suvilioti nori thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(KAROLE2000 @ 2005 09 07, 11:11)
Kam lovoje vibratorius, jei vyras salia... Jau geriau nusipirkti kitokiu ,,zaisliuku", kurie manau butu daug vertingesni, nei vibratorius...  blush2.gif

Patarkite prašau, kurie būtų moteriai vertingi. Jei pradėsiu kamantinėti žmoną, neliks efekto.
Atsakyti
QUOTE(Gintazas @ 2005 09 03, 13:52)
ok. Kaip reaguotumet jei vyras padovanotų kokį nors "žaisliuką" iš sexshop'o
Pasisakykite drąsiai. Jusu vyrams neišduosiu jusu fantazijų. smile.gif
Aš jau dovanojau... mirksiukas.gif  wub.gif  biggrin.gif  thumbup.gif

Maniškis padovanojo, tik ne vibratorių tongue.gif
Kieno ten vyras baisiai kuklus g.gif Gali internetu užsisakyti ir nusipirkti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sadnalor @ 2005 09 09, 15:19)
Patarkite prašau, kurie būtų moteriai vertingi. Jei pradėsiu kamantinėti žmoną, neliks efekto.


O ka konkreciai nori padovanoti?
Atsakyti
QUOTE(Lape Snape @ 2005 09 08, 16:42)
Xi xi...
Sulauksim ir mes konors is TOS pardes!
Arba ne, geriausiai pirmom nueiti ir tokia dovanele vyrui padaryti - jauciu liktu suzaveti  biggrin.gif


Tikiuosi dar gyvensiu ta diena, kai tai atsitiks thumbup.gif Nes nemanau, kad maniskiui sautu i galva stringus man padovanoti blush2.gif O jei as padovanociau, tai gali ir nesuprasti blink.gif ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintazas @ 2005 09 03, 15:52)
ok. Kaip reaguotumet jei vyras padovanotų kokį nors "žaisliuką" iš sexshop'o
Pasisakykite drąsiai. Jusu vyrams neišduosiu jusu fantazijų. smile.gif
Aš jau dovanojau... mirksiukas.gif  wub.gif  biggrin.gif  thumbup.gif

Reaguoju normaliai. Per Valentino dieną praktiškai visada dovanėlės būna iš tos parduotuvės.
Atsakyti
QUOTE(adele3 @ 2005 09 09, 16:55)
Reaguoju normaliai. Per Valentino dieną praktiškai visada dovanėlės būna iš tos parduotuvės.


Oi... Man toki vyra... ax.gif
Atsakyti
Kartą gavau tikrai keistą dovaną nuo draugo: įteikia man mažą gniužuliuką, išvynioju - geras kokybiškas kamštis buteliui (vyno/šampano) - viena dalis jo kamštinė, kita - metalinė. Apžiūrėjau iš visų pusių, padėkojau, ir mano veido išraiška matyt buvo blink.gif reikalaujanti kokio tai paaiškinimo, nes draugas ir sako: 70 lt. sumokėjau blink.gif

Nu čia jau visai apšalau, tiek pinigų išmest kažkokiam kamščiui??? ar tai čia romantiška? ar tai čia man pirmo svarbumo daiktas, be kurio niekaip negalėčiau apsieiti??? doh.gif

Žiūriu - šypsosi ir traukia kažką dar - šampano butelį! Paimu į rankas ir matau, kad butelis su išspaustu stikle parašu, atsuku etiketę - negaliu patikėt savo akim - tikrų tikriausias prancūziškas šampanas! doh.gif Pirmą kartą gyvenime ne tik kad gavau tokių dovanų, o ir apskritai pirmą kartą gyvenime teko paragauti tikro šampano, o ne mums įprasto šampanizuoto gėrimo wub.gif Tada jau supratau, kam tas brangus kamštis - ne bet kokiam buteliui mirksiukas.gif tongue.gif Po to prisijuokėm iš mano reakcijos ir kaip jis mane "padūrė"... megalol.gif
Atsakyti
Na pamaciusi kamsciatrauki ir as ziureciau blink.gif g.gif biggrin.gif
Atsakyti