Įkraunama...
Įkraunama...

Mėnesinės :)

Taip,čia mėnesinės.Man prasidėjo praeitą savaitę-jau keturios dienos kaip sergu,bet priešingai nei pas mergaitę pas mane tiesiogkibirais.Vakarėjant prisidedama galvos skausmas bei alpimas.Gal žinot,kas jas sumažintų?
Atsakyti
QUOTE(Nežinoma... @ 2011 11 20, 16:54)
Taip,čia mėnesinės.Man prasidėjo praeitą savaitę-jau keturios dienos kaip sergu,bet priešingai nei pas mergaitę pas mane tiesiogkibirais.Vakarėjant prisidedama galvos skausmas bei alpimas.Gal žinot,kas jas sumažintų?


Kad taip neskaudėtu gerk mėtų, melisos ir ramunėlių arbatas.Kiek esu girdėjus labai padeda. 4u.gif Jei tai nepadės bandyk užsiimt joga.O kad sumažėtu tai vitaminas c gali padėt mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, reikia skubaus patarimo. g.gif Šiaip visada kraujuoju 7 dienas , tačiau šiandien jau 8 diena , kraujuoju normaliai g.gif ar verta susirūpinti ? g.gif
Atsakyti
nesirupink. 8 d.kai kam tai irgi buna normalu.
Atsakyti
Ir vėl aš unsure.gif Tai vat , šį mėnesį mėnesinės truko 10 dienų , po jų 2 dienos be išskyrų , bet va nuo vakar atsirado rudos - rausvos gan gausios išskyros verysad.gif Nežinau ar tai normalu , nes niekada nebuvo taip doh.gif Ar tai normalu? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona'11 @ 2012 01 16, 15:30)
Ir vėl aš  unsure.gif  Tai vat , šį mėnesį mėnesinės truko 10 dienų , po jų 2 dienos be išskyrų , bet va nuo vakar atsirado rudos - rausvos gan gausios išskyros  verysad.gif  Nežinau ar tai normalu , nes niekada nebuvo taip  doh.gif Ar tai normalu? g.gif  g.gif

Atsakyti
kiek zinau normalu, pas tave prasivalo viskas ten po to, ir cia toks jau 'negyvas' kraujas uzsilikes isbega ax.gif
Atsakyti
sveikos, man lapkricio aštuonioliktą buvo prasidejusios menesines[trukom kelias dienas] o po to karto nieko nebebuo iki pat šios dianos. unsure.gif kas man yra? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona'11 @ 2012 01 16, 16:30)
Ir vėl aš  unsure.gif  Tai vat , šį mėnesį mėnesinės truko 10 dienų , po jų 2 dienos be išskyrų , bet va nuo vakar atsirado rudos - rausvos gan gausios išskyros  verysad.gif  Nežinau ar tai normalu , nes niekada nebuvo taip  doh.gif Ar tai normalu? g.gif  g.gif


Neskaičiau ankstesnių puslapių, bet kaip suprantu jos jau ne pirmos, todėl nėra labai normalu tos 10d, o po to išskyros. Siūlyčiau apsilankyti pas ginekologę, o jei ne, tai ben pagerti nakvišų aliejaus kapsules. Jos pareguliuotų ciklą.
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2012 01 26, 18:06)
Neskaičiau ankstesnių puslapių, bet kaip suprantu jos jau ne pirmos, todėl nėra labai normalu tos 10d, o po to išskyros. Siūlyčiau apsilankyti pas ginekologę, o jei ne, tai ben pagerti nakvišų aliejaus kapsules. Jos pareguliuotų ciklą.

Na pasikalbėjom su mama , mama sakė ,kad praeis pirmi mėnesinių metai bus visko smile.gif
šiaip esu labai jautruolė ir išgyvenu labai skaudžiai viską , tai galbūt ir tai prisidėjo , nes visgi pusmečių galas unsure.gif Na , o prieš porą dienų vėl lyg toks kraujas su gleivėmis prasidėjo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona'11 @ 2012 01 27, 00:24)
Na pasikalbėjom su mama , mama sakė ,kad praeis pirmi mėnesinių metai bus visko smile.gif
šiaip esu labai jautruolė ir išgyvenu labai skaudžiai viską , tai galbūt ir tai prisidėjo , nes visgi pusmečių galas unsure.gif  Na , o prieš porą dienų vėl lyg toks kraujas su gleivėmis prasidėjo unsure.gif


Nenormalu, o tas praeis, tai nesuprantu doh.gif ne akmens amžiuje gyvename. O ir šiaip dažnas kraujavimas ir gausus kraujavimas labai silpnina imuninę sistemą.
Nakvišų aliejus padėtų ir nuo jaunatvinių spuogelių ir nuo mmm problemų.
Na čia tik mano nuomonė mirksiukas.gif
Atsakyti
na siaip normalu sakyciau, jaunysteje visko buvo,ypac jei kojos saldavo,tai uzsitesdavo menesines
Atsakyti