Įkraunama...
Įkraunama...

Šakių lopšeliai-darželiai...

Aš apie Lukšių lopšelį-darželį galėčiau atsiliepimų parašyti, jei domintų. 4u.gif
Atsakyti
Aš savo vaikį vedu į "Berželį" ir tikrai negaliu pasakyt nieko tiek blogo kiek pasakė viena mama.man kaip tik nepatikom "Klevelis" kai riuošiausi vesti vaikiną.apėjau ir apžiūrėjau abu.sulyginau tai kas buvo grupėse ir ką gali duoti darželis mano vaikui ir daugiau pliusų surinko"Berželis".o girtaujančios darbuotojos, na bent jau auklėtojos tai sutvarkytos ir jų jau nebėra kiek žinau.tad drąsiai galima vesti į "Berželį" savo mažuosius biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Mes lankom ''Berželį'',kadangi kito darželio nelankėm-palygint nėra su kuo..
Tikrai nekeisčiau į kt darželį.Mes čia nuo pat lopšiuko smile.gif

Pradžioj buvo gerai,o dabar kai ''įsivažiavom''netgi labai gerai..ir kolektyvas,su kuriuo mes susiduriam thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **kiškutė**: 25 kovo 2010 - 10:04
aciu **kiskute** 4u.gif
Atsakyti
Mes nuo liepos men. bandysim keliau i "Kleveli". Na, vasara ne pats tinkamiausias laikas pamatyt tikraja situacija, bet bandysim pratintis. Nes K.Naumiestyje darzelis dirbs tik iki liepos men.
Atsakyti
siandien ir as perrasiau mergina i kleveli, nes taip elgiuosi motyvuodama, kad arciau namu ir tai patogiau vaikui, bei girdejau daug geru atsiliepimu apie naujaja aukletoja, kadangi mano jau paruosiamuke, tai noreciau, kad paruostu gerai mokyklai, na, o kaip bus, ar pasiteisins ar ne, parasysiu po kokio pusmecio biggrin.gif
Atsakyti
mes lankome "Klevelį" smile.gif nuo lopšiuko pradėjom. rebkantis tiesiog pažįstamų pasiklausinėjau... kadangi artimiausi pažįstami veda į "Klevelį" ir gerai atsiliepia, jį pasirinkau ir aš ax.gif be to, apie kitą darželį esu girdėjus nekokių atsiliepimų, tad taip ir išėjo ax.gif o "Kleveliu" bent jau kol kas esu patenkita visomis prasmėmis. žinoma, kiek žmonių, tiek nuomonių...
Atsakyti
Klevelyje superines paruosiamuku aukletojos Dialeta ir Nida thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Berzelio darzelis, jau dabar mokykla tikrai pasikeitusi ir kiek girdejau ir maciau visos girtaujancios aukletoos yra pasalintos. kai atejo nauja direktore ir atejo nauja tvarka, prie anos buvo baliai festivaliai.......
Atsakyti
Lankom Berzely ir lopselinuku auklytes, aukletojos ir seimininkutes tai 100% atsidavimas vaikams! Kiek ateinu tiek jos su vaikais burbulus pucia, soka, konstruoja is kaladeliu kazka. O jautresnius vaikus jr pamaitina ant keliu ir panesioja...superines!
Atsakyti