Įkraunama...
Įkraunama...

Ar čia yra vadybininkių?

Norėčiau paklausti vadybininkių kaip joms patinką jų darbas, koks jų darbo pobūdis, kokią algą gauna (ar pastovią, ar priklausančią nuo rezultatų) ir tt??? Įdomu kiek darbdaviai moka vadybininkėms smile.gif)))


Aš tai visai neseniai pradėjau dirbti šioje srityje, apie pusmetį, nes esu studentė. Bet šiaip man toks darbo pobūdis visai patinka. Bet kad paskutiniu metu kai kurie darbdaviai net paprasčiausias pardavėjas-kasininkes bei agentes pradejo vadinti vadybininkėmis, todėl labai sunku susigaudyti.........Todėl ir įdomu , kokį darbą dirba vadybininkės iš įvairių firmųsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2005 09 01, 11:42)
Norėčiau paklausti vadybininkių kaip joms patinką jų darbas, koks jų darbo pobūdis, kokią algą gauna (ar pastovią, ar priklausančią nuo rezultatų) ir tt??? Įdomu kiek darbdaviai moka vadybininkėms smile.gif)))
Aš tai visai neseniai pradėjau dirbti šioje srityje, apie pusmetį, nes esu studentė. Bet šiaip man toks darbo pobūdis visai patinka. Bet kad paskutiniu metu kai kurie darbdaviai net paprasčiausias pardavėjas-kasininkes bei agentes pradejo vadinti vadybininkėmis, todėl labai sunku susigaudyti.........Todėl ir įdomu , kokį darbą dirba vadybininkės iš įvairių firmųsmile.gif

Sveika
Labai plati tavo tema smile.gif Aš septynis metus dirbu tokį darbą - pardavinėju produktus (finansinius), tik pareigos vienaip ar kitaip vadinasi. mano vyras taip pat dirba vadybininko darbą, tik dabar vadovauja dar būreliui žmonių. Tai dabas labai įdomus, bet kiekvienoje srityje jis neapsakomai skiriasi. O kai skiriasi daarbas, skiriasi ir atlygis. Šiaip kiek pastebėjau pskutiniu metu darbdaviai dažniausiai tariasi dėl atlyginimo pagal rezultatus arba bent kombinuoto, nes tai labiausiai atitinka jų poreikius, bet gal ir mūsų, juk tada galima sakyti kiek dirbi, tiek ir uždirbi - optimaliausias variantas visiems. O pardavėjos - kasininkės tikrai ne avdybininkės, nors jas gal ir taip vadina. mano manymu vadybininkas turi prekę tinkamai pasiūlyti ir ją parduoti, o ne tas, pas kurį jau ateina žmogus prekę išsirinkęs, o jis tik paima pinigus.
Atsakyti
Sveikutė,
Aš dirbu logistikos vadybininke jau 8 metus. Mano darbas man yra pats mieliausias, nes labai daug bendrauju, vedu derybas, atrankas, dalyvauju įvairiausiuose verslo susitikimuose ir t.t. Dirbu marketingo padalinyje. Atlyginimas visai nekoks verysad.gif , bet jei moki suktis, tai gali ir iš šalies užsidirbt mirksiukas.gif Iš šalies aš užsidirbu per mėn. apie 1500 lt., kartais mažiau, kartais ir daugiau. O daugiausiai užsidirbu per Kalėdas biggrin.gif
Dabar labai smarkiai mąstau, kaip atsidaryti savo įmonę ir dirbti tik sau, o ne darbdaviui, vienu žodžiu, kuriam šeimos verslą ax.gif
Atsakyti
sveiki
tai vat kad vadybininku pavadina tada kai nezino kaip kitaip pavadint, o pareigas kazkaip reikia apiformint, pries tai firmoj dirbau rase kad vadybininke nors nuo tikro vadybininko darbo labai skyresi, labiau buvau projektu vadove atlikeja, o dabar jau antra savaite dirbu vadybininke, bet nezinau rinka yra pilna tai nelabai sekasi man tu nauju klientu paieskoje cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
o čia kokia sritis? unsure.gif
Atsakyti
tai cia kompiuterine sritis: t.y. visiisoriniai irenginiai, eksplotacines medziagos
Atsakyti
O aš dirbu reklamos vadybininke, tai irgi kol kas nesu visiškai patenkinta darbu sad.gif Per daug užneša į agentus...Mano manymu, tikras vadybininkas SKIRIASI nuo agento pagal daugelį kriterijų..Pradedu nusivilti šia profesija...
Atsakyti
As dirbu vyr. vadybininke maitinimo imonej. Alga priklauso nuo rezultatu biggrin.gif
Atsakyti
sveikos nusprendziau prasyt Jusu pagalbos
bo jau kazkaip nejuokingai darosi kad per visa menesi susiradau tik viena klienteli
pasidalinkit jei negaila patitim ax.gif kaip sekasi tokiam darbe susirast nauju klientu jei nera pazinciu
O juk musu, vadybininku, tokia ir dalia kad nuo pelno priklauso algos dydis cry.gif
Atsakyti
Diamona,
čia gi pilna pažinčių. Sakyk ką nori parduoti.
Atsakyti
norėčiau buhalterės darbą keisti į vadybininkės tongue.gif Kaip manot, ar labai kvaili mano norai g.gif nes kai per vieną atranką užsiminiau apie tai, tai likau nesuprasta:kaip iš buhalterės norite pereiti į "paprasčiausias pardavėjas"... schmoll.gif
o ką man daryti, kad buhalterės darbas man visai ne prie dūšios, noriu "draugauti"su žmonėmis, o ne su popieriais...
Atsakyti
QUOTE(naminukas @ 2005 10 10, 14:04)
norėčiau buhalterės darbą keisti į vadybininkės tongue.gif Kaip manot, ar labai kvaili mano norai g.gif nes kai per vieną atranką užsiminiau apie tai, tai likau nesuprasta:kaip iš buhalterės norite pereiti į "paprasčiausias pardavėjas"... schmoll.gif
o ką man daryti, kad buhalterės darbas man visai ne prie dūšios, noriu "draugauti"su žmonėmis, o ne su popieriais...


Cia kas tau taip pasake? blink.gif
Gal zmogus net mokyklos nebaiges?
Atsakyti