Įkraunama...
Įkraunama...

Ar čia yra vadybininkių?

As esu vadybininke- tiksliau prekybos vadybininke. Nzn, bet man jau net geda sakyti, kad esu vadybininke.. Kazkaip cia pas mus jais vadinami bet kas..
Darbas labai fainas. Labai dinamiskas, tenka bendrauti nemazai su zmonemis, tenka daug vazineti po Lt. Cia susije su kosmetika ir parfumerija. Labai esu patenkinta siuo darbu. Ir svarbiausia, kad nereikia ieskoti klientu ir atlyginimas nepriklauso nuo uzsakymu ar pardavimu kiekio.
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2005 10 13, 19:40)
Cia kas tau taip pasake?  blink.gif
Gal zmogus net mokyklos nebaiges?

manau kad baigęs biggrin.gif ,nes sėdėjo ''rimtoj'' atrankos komisijoje schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Akyra @ 2005 09 01, 13:54)
Sveikutė,
Aš dirbu logistikos vadybininke jau 8 metus. Mano darbas man yra pats mieliausias, nes labai daug bendrauju, vedu derybas, atrankas, dalyvauju įvairiausiuose verslo susitikimuose ir t.t. Dirbu marketingo padalinyje. Atlyginimas visai nekoks  verysad.gif  , bet jei moki suktis, tai gali ir iš šalies užsidirbt  mirksiukas.gif  Iš šalies aš užsidirbu per mėn. apie 1500 lt., kartais mažiau, kartais ir daugiau. O daugiausiai užsidirbu per Kalėdas  biggrin.gif
Dabar labai smarkiai mąstau, kaip atsidaryti savo įmonę ir dirbti tik sau, o ne darbdaviui, vienu žodžiu, kuriam šeimos verslą  ax.gif


sveika,
tiesa pasakius, as dirbu panasu darba ...taciau prie viso to darau dar begales kitu darbu cry.gif ...taigi mane labai domina tavo pareigybes aprasymas... na, t.y.kas ieina i tavo pareigas.... nujauciu , kad "ariu uz 2"... o gaunu tik vos uz 1.... cry.gif
Atsakyti
Na ką aš darau: g.gif
1. Darau vežėjų atrankas, skelbiu konkursus.
2. Sudarinėju metines ir vienkartines sutartis.
3. Seku sutarčių vykdymą ir apmokėjimų terminus.
4. Organizuoju krovinių pervežimus (importas – eksportas) žemės, oro ir jūrų transportu, tiek pilnų, tiek dalinių krovinių.
5. Seku, kad kroviniai būtų laiku pristatyti gavėjui, o gamybos cechai laiku aprūpinti medžiagomis.
6. Dalyvauju verslo susitikimuose.
7. Ruošiu ataskaitas, raportus.
8. Sudarinėju planus, biudžetus.
9. Sutikinėju svarbius svečius, užsakau viešbučius.
10. Vedu marketingo skyriaus darbo apskaitos žiniaraščius (tabelius).
11. Beveik kasdien naršau “Supermamoj” biggrin.gif

Beveik jau ikūriau savo individualią įmonę, už poros savaičių pradėsiu savo veiklą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naminukas @ 2005 10 10, 15:04)
norėčiau buhalterės darbą keisti į vadybininkės tongue.gif Kaip manot, ar labai kvaili mano norai g.gif nes kai per vieną atranką užsiminiau apie tai, tai likau nesuprasta:kaip iš buhalterės norite pereiti į "paprasčiausias pardavėjas"... schmoll.gif
o ką man daryti, kad buhalterės darbas man visai ne prie dūšios, noriu "draugauti"su žmonėmis, o ne su popieriais...

o aš taip ir padariau thumbup.gif tiesa dirbau ne buhaltere, o toj srityje. Atsibodo, supratau, kad galiu daug daugiau ne sėdėt prie popierių visada biggrin.gif Pakeisti darbą buvo sunku, bet pavyko gan stebuklingai. Išėjau dirbt į kitą įmonę buhlatere, bet per poklabį sakiau kad ta sritis manęs per daug nedomina, kad turiu kitų tikslų, kad patinka bendrauti, organizuoti ir t.t. Nustebau kad konkursą (beje, nemažą)praėjau thumbup.gif Ir po kleių mėnesių mano darbo pobūdis ir pareigos pasiekeitė. Drabdavys įvertino mano sugebėjimus, kuo labai džiaugiuosi. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Akyra @ 2005 09 01, 13:54)
Sveikutė,
Aš dirbu logistikos vadybininke jau 8 metus. Mano darbas man yra pats mieliausias, nes labai daug bendrauju, vedu derybas, atrankas, dalyvauju įvairiausiuose verslo susitikimuose ir t.t. Dirbu marketingo padalinyje. Atlyginimas visai nekoks  verysad.gif  , bet jei moki suktis, tai gali ir iš šalies užsidirbt  mirksiukas.gif  Iš šalies aš užsidirbu per mėn. apie 1500 lt., kartais mažiau, kartais ir daugiau. O daugiausiai užsidirbu per Kalėdas  biggrin.gif
Dabar labai smarkiai mąstau, kaip atsidaryti savo įmonę ir dirbti tik sau, o ne darbdaviui, vienu žodžiu, kuriam šeimos verslą  ax.gif

Labai tau pavydžiu blush2.gif labai noriu dirbt būtent logistikos vadybininke- et, mano svajonių darbas. Kai užaugs lelius bandysiu vėl keist darbą ax.gif

SĖKMĖS savame versle 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolančiukas: 08 lapkričio 2005 - 09:44
sveikutės, aš irgi dabar ieškau vadybininkės darbo, administrat. darbas buvo tik kaip startinė pozicija. Vadybininkai būna biure ir tie, kurie važinėja, tai vat, važinėt nenorėčiau.Ir nenorėčiau, kad reiktų angliškai kalbėt.Man atrodo, kad vidutiniškai vadyb. uždirba apie 1200 be priedų.Nežinau, kuria vadybininke labiausiai noriu būt: prekių prežiūros ar logistikos, ar marketimngo (pastarasis, manau, sudėtingiausias).O info ieškoma turbūt per katalogus, pžįstamus, internetą, laikraščius ir kt.
Atsakyti
Sveikutės,
tai va šiandien kaip iš dangaus nukrito vadybininkės darbo pasiūlymas reklamos paslaugų srityje...Kadangi aš šioj srity visai žalia, tai gal atsirastų mamyčių, kurios jau dirba šioj srity ir nuramintų mane, kad nėra jau tokį darbą dirbti labai sunku doh.gif Kaip jūs pradėjot, kaip ieškot klientų, ar greitai randat? Pasidalinkit patirtim, jei nesunku....
Atsakyti
o man nukrito pasiūlymas klientų aptarnavimo vadyb. pareigoms, ten pagrinde finansiniai atsiskaitymai, labai norėčiau išgirsti, ką kitos darote dirbdamos pagal šią pareigybę, nes man atrodoo, kad šiaip tai turėtų būt panašus į administratoriaus darbą, bet visur, kaip žinia, kitaip blush2.gif .
Atsakyti
na, va, niekas nepasidalina patirtim, gaila g.gif .
O čia radau aprašą dėl vadybininkų darbo, kam įdomu smile.gif :
Rinkodaros vadybininko užduotis – užtikrinti sėkmingą organizacijos prekių ar paslaugų pateikimą rinkai. Tai darbuotojai, kurie planuoja prekybos politiką, analizuoja rinką – tiria pasiūlos ir paklausos lygį, vartotojų poreikius, parenka tinkamą įmonės veiklos strategiją.
Pardavimų vadybininkų darbas – vesti derybas ir rūpintis verslo sandoriais, atstovauti kompanijai. Tai gana judrus darbas, nes nuolat reikia susitikinėti su klientais ir užsakovais bei kuo geriau siūlyti savo kompanijos prekes ar paslaugas.
Personalo vadybininkai atsako už tam tikrą grupę darbuotojų, privalo užtikrinti efektyviausią organizacijos darbo jėgos panaudojimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lengvute: 17 lapkričio 2005 - 10:54
QUOTE(lengvute @ 2005 11 17, 11:53)
na, va, niekas nepasidalina patirtim, gaila  g.gif .
O čia radau aprašą dėl vadybininkų darbo, kam įdomu  smile.gif :
Rinkodaros vadybininko užduotis – užtikrinti sėkmingą organizacijos prekių ar paslaugų pateikimą rinkai. Tai darbuotojai, kurie planuoja prekybos politiką, analizuoja rinką – tiria pasiūlos ir paklausos lygį, vartotojų poreikius, parenka tinkamą įmonės veiklos strategiją.
Pardavimų vadybininkų darbas – vesti derybas ir rūpintis verslo sandoriais, atstovauti kompanijai. Tai gana judrus darbas, nes nuolat reikia susitikinėti su klientais ir užsakovais bei kuo geriau siūlyti savo kompanijos prekes ar paslaugas.
Personalo vadybininkai atsako už tam tikrą grupę darbuotojų, privalo užtikrinti efektyviausią organizacijos darbo jėgos panaudojimą.

teisingai surašei biggrin.gif tik manau pareigybės labai priklauso nuo įmonės į kurią ateini dirbt. Juokinga kai vadinies buhaltere o daug bendrauji su klientais, kontroliuoji sutartis, darai skaičiavimus įvairius. Tokį darbą dirba marketingas, o ne buhalterija.
Atsakyti
QUOTE(jurga_m @ 2005 11 11, 13:39)
Sveikutės,
tai va šiandien kaip iš dangaus nukrito vadybininkės darbo pasiūlymas reklamos paslaugų srityje...Kadangi aš šioj srity visai žalia, tai gal atsirastų mamyčių, kurios jau dirba šioj srity ir nuramintų mane, kad nėra jau tokį darbą dirbti labai sunku doh.gif Kaip jūs pradėjot, kaip ieškot klientų, ar greitai randat? Pasidalinkit patirtim, jei nesunku....

Nenoriu gasdinti, bet darbas nelengvas.. Pati nesu dirbusi, bet zinau pobudi. Klientu paieska (kas yra sunkiausia) ir nuo pardavimu priklausantis atlyginimas. Reikia tureti daug uzsispyrimo, komunikabilumo ir kantrybes.
Ejau i pokalbi del tokio darbo, bet kai isgirdau darbo pobudi, tai kazkaip apsigalvojau..
Atsakyti