Įkraunama...
Įkraunama...

gyd. R.Juršėnas

QUOTE(LullAby @ 2013 07 18, 13:47)
Ejau pas ji I NELIGA susipazinti (bendra tvarka tiesiog uzsirasiau), o po to jau kitam kartui kviete I santariskes

Ačiū, reiks ir man tokiu keliu eiti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas lankesi paskutiniu metu pas Jursena? Ar jis priima ir Santariskese jau?
Atsakyti
Ar įmanoma užsirašyti (per registratūrą) pas šį daktarą Santariškėse? Neligoj nepriima naujų pacienčių...
Atsakyti
QUOTE(Nińa_del_viento @ 2013 08 04, 11:14)
Ar įmanoma užsirašyti (per registratūrą) pas šį daktarą Santariškėse? Neligoj nepriima naujų pacienčių...

sveiki,
nezinau, gal jau gavote informaciją, kurios ieskojote sm. Pas R. Juršėną galima užsirašyti į privačią koncultaciją per santariškių registratūrą, tik reikia pasakyti, kad privačiai konsultacijai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aušrynė: 26 rugsėjo 2013 - 20:29
Patys geriausi žodžiai apie šį gydytoją!!! Su jo didele pagalba ir rūpestingumu gimė pati nuostabiausia mano dukrytė smile.gif
Atsakyti
Kiek teisingi gandai, kad jis mėgsta skatinti gimdymą?
Atsakyti
Gimdžiau su skatinimu, tad nežinau ar čia Jurseno mintis, nes kiek supratau sprendė keli gydytojai pagal situaciją ar reikia skatinimo ar ne g.gif
Atsakyti
NELIGA informavo, kad gydytojas nebepriima nauju pacienciu sad.gif gaila, man taip arti namu ir patogu. Gal tikrai reikia nuvaziuot I Santariskes, taciau kai vaziuoji mokamai konsultacijai reikia kazkokia priezasti turret smile.gif juk negali sakyt - atvaziavau susipazinti uz pinigus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dryžuota @ 2014 01 02, 16:26)
NELIGA informavo, kad gydytojas nebepriima nauju pacienciu sad.gif gaila, man taip arti namu ir patogu. Gal tikrai reikia nuvaziuot I Santariskes, taciau kai vaziuoji mokamai konsultacijai reikia kazkokia priezasti turret smile.gif juk negali sakyt - atvaziavau susipazinti uz pinigus smile.gif



Gal jau lankėtės kas nors privačiai pas Juršėną Santariškėse? Ar priima visa norinčias, na kaip Neligoj? Kokia kaina? Labai būsiu dėkinga, jei kas atrašys. smile.gif
Atsakyti
Gal kas žinote, koks gydytojo požiūris į epidūrą? Jei iš anksto pasakysiu,kad noriu, nebus "pažiūrėsim"?
Atsakyti
QUOTE(sskiedra @ 2014 01 23, 17:16)
Gal kas žinote, koks gydytojo požiūris į epidūrą? Jei iš anksto pasakysiu,kad noriu, nebus "pažiūrėsim"?

bus biggrin.gif , bent anksčiau toks buvo
Atsakyti
QUOTE(M.K. @ 2013 12 05, 21:09)
Kiek teisingi gandai, kad jis mėgsta skatinti gimdymą?

Man skatino gimdymą. Deja, esu nekompetentinga spręsti reikėjo ar ne, nesu ginekologė/akušerė..

QUOTE(sskiedra @ 2014 01 23, 16:16)
Jei iš anksto pasakysiu,kad noriu, nebus "pažiūrėsim"?

Bus ax.gif
Iš mano patirties - pradžioj "per anksti", po to "per vėlu" biggrin.gif
Ir taip du kartus buvo.
Per vieną gimdymo epidūro nesišaukiau, nereikėjo ir taip.
Atsakyti