Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima dažyti plaukus maitinančiai mamai?

Nesenai pagimdziau vaika ir dabar lb noriu dazyti plaukus...
Atsakyti
QUOTE(lastochka @ 2009 05 06, 15:55)
Nesenai pagimdziau vaika ir dabar lb noriu dazyti plaukus...

ir nestumo metu daziau ir daba kas menesi dazau...maitinu MP, nieko tame baisaus nematau, viskas okei thumbup.gif tikrai kaip kutvela nevaiksciosiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lastochka @ 2009 05 06, 15:55)
Nesenai pagimdziau vaika ir dabar lb noriu dazyti plaukus...

man daktare nepatare dazyt, o pasigrazint tai norejos, plaukai baisiai nuauge, tai pasisruogavau plaukus, ir vel pagrazejus thumbup.gif
Atsakyti
o kodel turetu but negalima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselelyte @ 2009 05 06, 18:04)
ir nestumo metu daziau ir daba kas menesi dazau...maitinu MP, nieko tame baisaus nematau, viskas okei  thumbup.gif  tikrai kaip kutvela nevaiksciosiu  lotuliukas.gif


Pritariu thumbup.gif As irgi daziau plaukus, kai laukiausi. Nebusi juk visa apsiurusi ir ataugusiais plaukais vien del to, kad esi nescia. O kad pagimdziusiai atseit negalima dazyt plauku, tai man net i galva nesautu tokia mintis. Patarciau maziau ieskoti problemu ten, kur ju nera mirksiukas.gif
Atsakyti
AS DAZIAU KAI BUVAU NESCIA IR DABAR DAZAU NORS MAITINU. NIEKO BAISAUS TAME NAMATAU. TAI JUK NE RUKALAI, NE NARKOTIKAI AR ALKOHOLIS g.gif
Atsakyti
Nieko baisaus tas dazymas. Man nuomone, tik naujovemis nesidomincios daktares gali tokias nesamones sneketi, kad negalima...
Atsakyti
o kodel gi ne? blush2.gif
as ir budama nestuke.gif daziau... tiesa, cheminius dazus pakeiciau i augalinius blush2.gif
Atsakyti
O kad pagimdziusiai atseit negalima dazyt plauku, tai man net i galva nesautu tokia mintis. Patarciau maziau ieskoti problemu ten, kur ju nera mirksiukas.gif
[/quote]

pritariu smile.gif
Atsakyti
Aciu visoms merginoms uz patarima,tai rytoj uzsirasysiu i salona thumbup.gif
Atsakyti
Ir nėščia ir maitindama dažiau, kaip visa laiką 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
na o mano pažįstama prigąsdino jog nusidažė kai dukrytei buvo 3 mėn. ir pienuko nebeliko. tai kiek bijau. Dabar mano sūneliui 1,5 mėn. .
Man pačiai su plauku dažymu nutiko taip, kad nuėjau nusidažiau ir po keliu valandu gimdymas prasidėjo. Manau, kad ta chemija kiek paįtakojo, nors gal tik sutapimas. Nžn g.gif
Atsakyti