Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima dažyti plaukus maitinančiai mamai?

Nestumo metu plauku nedaziau, nagu irgi nelakavau, o maitinant MP daziau naturaliais dazais. Laikosi normaliai, nepasakyciau kad nusiplove ar dar kazkas. Tik slenka kuokstais, kirpeja sako toks periodas ne nuo dazu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hasta: 24 gegužės 2009 - 15:08
QUOTE(lastochka @ 2009 05 06, 15:55)
Nesenai pagimdziau vaika ir dabar lb noriu dazyti plaukus...

Uzvakar kaip tik pasidaziau bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=avesta,2009 05 16, 13:23]
na o mano pažįstama prigąsdino jog nusidažė kai dukrytei buvo 3 mėn. ir pienuko nebeliko. tai kiek bijau.

manau, kad cia teisiog sutapimas. as pati daziausi jau 3 kartus (suneliui jau 8 men) ir pienas nedingo. nors mano manymu kazkiek tos chemijos i kraujotaka patenka, o po to ir i pieneli, bet cia yra per mazos dozes kad vaikui itakotu.
Atsakyti
as daziau plaukus ir nestumo metu ir dabar kai maitinu,manau cia nieko blogo,juk dazai nepapuola i piena
Atsakyti
QUOTE(avesta @ 2009 05 16, 13:23)
na o mano pažįstama prigąsdino jog nusidažė kai dukrytei buvo 3 mėn. ir pienuko nebeliko. tai kiek bijau.  Dabar mano sūneliui 1,5 mėn. .
Man pačiai su plauku dažymu nutiko taip, kad nuėjau nusidažiau ir po keliu valandu gimdymas prasidėjo. Manau, kad ta chemija kiek paįtakojo, nors gal tik sutapimas. Nžn g.gif


Nemanau kad sitie dalykai tarpusavyje susije. As daziausi kai vaikui buvo 1 men ir nieko neatsitiko. Kad nebutu per daug chemijos galima dazyti dazais be amonijako, jie svelnesni. Jei nescia ar maitinat sviesinant plaukus gali nenusidazyti taip kaip norit, cia man kirpeja taip sake.
Atsakyti
Man net klausimas toks nekilo blink.gif Eini, ir dazaisi thumbup.gif Aisku, kaip ir visada, geriau kuo naturalesni dazai. O visa kita - bobuciu pasakojimai ir sutapimai, mano manymu...
Atsakyti
Vėjai kažkokie. Sąsajo nelabai matau. Manau, kad tikrai galima dažyti. Aš dažiau.
Atsakyti
ir as nesusimasciau, kol sendien wienai draugei neuzsiminiau, kad einu plauku dazytis, o toji sako, kad negalima, nustebau...pirma karta girdziu, kad maitinanciai negalima blush2.gif
Atsakyti
žinoma kad galima,nemanau kad pakenktu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vygita: 09 birželio 2009 - 16:21
nieko ner baisiau uz mama-maura tongue.gif
Atsakyti
ir kam cia toks klausimas iskilo?
Atsakyti
hmmm... g.gif nzn, bet daziau ir nieko wink.gif
Atsakyti