Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima dažyti plaukus maitinančiai mamai?

QUOTE(wilmaa @ 2011 05 19, 11:09)
tikrai nereikia gasdinti kitu ir prisigalvoti nebutu dalyku. As abu nestumus ir kai maitinau vaikus, daziau plaukus ir nesukau galvos nebutais dalykais. Mano nuomone mama turi save prisiziureti ir buti grazi-tvarkinga mama ir zmona, o ne vaikscioti pusiau ataugusiomis plauku saknimis ir kvailais isitikinimais  doh.gif


drinks_cheers.gif na, jei moteris patenkinta, būdama minimum pusę metų nekirptais ir nedažytais plaukais (jeigu "normaliai" gyvenime reguliaraii dažo), tai jos pasirinkimas. aš taip negalėčiau schmoll.gif totali depresija apimtų.
Papildyta:
QUOTE(zmonaite @ 2011 05 03, 12:54)
labai šaunu, kad sveikas leliukas  4u.gif  bet juk visokie poveikiai sumuojasi, ne tik vaikučiui, bet ir mamai juk gali kas pasireikšti ir nebūtinai iš karto  mirksiukas.gif


taip taip, nepamirškime dar Černobylio ir dabar Japonijos. viskas sumuojasi, 15 amžiaus žmogus tik įkvėpęs dabartinio oro tikriausiai iškart galą gautų.
Papildyta:
QUOTE(Sonie @ 2011 03 24, 09:23)
Po gimdymo plaukai pasikeicia kardinaliai - tiems, kas turejo tiesius buna, akd  susigarbanoja, kieno buvo lygus, pradeda pustis  doh.gif
pvz pas mane atsirado verpetas  doh.gif  doh.gif  doh.gif ir nebegaliu grifkos nesioti, nes tragiskai iskelia ja  doh.gif


blink.gif nesu girdėjusi schmoll.gif visiškai nepasikeitė plaukai. na, po gimdymų kažkiek laiko slinko, bet viskas ilgainiui normalizavosi ir liko kaip buvę.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2011 05 19, 14:41)
drinks_cheers.gif na, jei moteris patenkinta, būdama minimum pusę metų nekirptais ir nedažytais plaukais (jeigu "normaliai" gyvenime reguliaraii dažo), tai jos pasirinkimas. aš taip negalėčiau  schmoll.gif totali depresija apimtų.

drinks_cheers.gif kiekvienas zmogus su savais isitikinimais ir savomis teorijomis mirksiukas.gif

o kad plaukai po gimdymo pasikeicia, tai jau irgi mitas lotuliukas.gif man nei po vieno gimdymo plaukai nesikeite, kokie buvo tiesus tokie ir liko, jokiu garbanu neatsirado blink.gif na cia gal kaip kam, bet pirma karta toki dalyka isgirdau blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wilmaa: 19 gegužės 2011 - 12:52
man tik antro nėšttumo metu labai greitai augo plaukai. ir dar naujų plaukų daug buvo priaugę. bet pagimdžius ir išslinko tie nauji plaukai. dabar trečio nėštumo matu plaukai auga kaip įprastai - ne per greitai ir naujų nepriaugo. plaukus dažiau ir visų 3 nėštumų metu, ir maitindama kol kas dar abu kartus. o maitinau ilgai - abu vaikus beveik po dvejus metus, trečiąjį tikriausiai irgi ilgai maitinsiu.
Atsakyti
Dažiau plaukus ir besilaukdama, ir maitindama. Tiesa, renkuosi dažus be amoniako 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolstute @ 2011 04 29, 17:16)
O as nedazau, nes vis dar dar maitinu... Viska gali daryti jei labai nori, bet kiek zinau to nerekomenduojama, ypac jei dazoma cheminiais dazais, kuriu vistiek kazkiek issikiria i organizma...Jau pakentesiu manau nedazius iki maitinimo galo, vistiek jau naturalus atauge mirksiukas.gif
Pacios turim apsispresti ko klausyti, o ko ne bigsmile.gif

drinks_cheers.gif

As stengiaus kuo reciau dazyti, nes mano ataugusiu saknu nesimato - dazau beveik savo naturalia spalva, tik siek tiek su atspalviu .. Renkuosi dazus be amoniako, tik naturalius .. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(wilmaa @ 2011 05 19, 13:48)
drinks_cheers.gif  kiekvienas zmogus su savais isitikinimais ir savomis teorijomis  mirksiukas.gif

o kad plaukai po gimdymo pasikeicia, tai jau irgi mitas  lotuliukas.gif  man nei po vieno gimdymo plaukai nesikeite, kokie buvo tiesus tokie ir liko, jokiu garbanu neatsirado  blink.gif na cia gal kaip kam, bet pirma karta toki dalyka isgirdau  blink.gif


na tikrai nesutikciau, kad mitas tai, kad keiciasi plaukai. labai daug kam i zpazistamu, ir man paciai pasikeite plaukai. mano visad buvo super garbanoti, o po abieju gimdymu tiesus kaip sienas, ir nieko su jais padaryti negaliu. su bigudukais susuku, lako vos ne puse buteliuko supurskiu, o po pusvalandzio vel tiesus karciai kabo. taip kad kiekvienai vis kitaip su tais plaukais...
Atsakyti
As daziau, nevaiksciosi gi ataugusiomis saknimis 4u.gif
Atsakyti
Plauku dazymas tikrai maziau kenkia negu laukimas kada nustosi maitint ir galesi pagaliau susitvarkyt. O kai pasiziurejus i veidrodi pamatai butybe ataugusiais ir nutriususiais plaukais tai visai nieko gero...
Atsakyti
Nestumo metu daziau,dabar maitinu ir irgi dazau smile.gif
Atsakyti
sveikos,o lakavot nagus nestumo metu?nes sako kad tai gali sukelti apsigimima g.gif
Atsakyti
Nu dazykit jus tuos plaukus, as ir daziau, bet tikrai ne kas menesi ir pirkau ir dar perku (nes maitinu) is ekologiskos parduotuves, gal ne 100 proc. naturalius bet vistiek manau geriau. Dazau karta i 3 menesiu. Nagus kai laukiausi tai retkarciais pasidazydavau, pasipaisalioti megstu ant ju ka grazaus, bet tikrai nedaznai, pries ziemos sventes ir pries gimdyma 4u.gif Pasupuosiau biggrin.gif O dabar tai lakuoju tik bespalviu, nes su ilgesniais naguciais vis ibreziu maziukei, tai tiesiog tvarkingas trumpu nagu neutralus manikiuras.
Atsakyti
QUOTE(jiji808 @ 2011 09 26, 12:18)
Nu dazykit jus tuos plaukus, as ir daziau, bet tikrai ne kas menesi ir pirkau ir dar perku (nes maitinu) is ekologiskos parduotuves, gal ne 100 proc. naturalius bet vistiek manau geriau. Dazau karta i 3 menesiu. Nagus kai laukiausi tai retkarciais pasidazydavau, pasipaisalioti megstu ant ju ka grazaus, bet tikrai nedaznai, pries ziemos sventes ir pries gimdyma 4u.gif  Pasupuosiau biggrin.gif  O dabar tai lakuoju tik bespalviu, nes su ilgesniais naguciais vis ibreziu maziukei, tai tiesiog tvarkingas trumpu nagu neutralus manikiuras.

Sutinku 100%, jau neikim taip baisiai i krastutinumus, na zinoma, cia jau kiekvienai asmeniskai, bet as tikrai blogai jauciuos jei sau buciau negrazi ir nesusitvarkius, manau ir vaikeliui teigiamos emocijos svarbu 4u.gif mamos, mylekim ir save, tada mus ir mazyliai ir vyrai myles biggrin.gif
Na per angus tikari nieko blogo nepraeis, juk nagas yra sukietejusi medziaga smile.gif
Atsakyti