Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodėlė

Pagyrė mane ,tai nusprendžiau ir puode pasigirti biggrin.gif Abu yra spec. užsakymai smile.gif
Taigi... lotuliukas.gif pristatau pirmajį regio faną.

Dėžutė "Bob Marley atminimui"

user posted image

user posted image

user posted image

Antrasis yra filmų režisieriaus Quentin Tarantino fanas smile.gif

Dėžutė "Kadras iš filmo..."

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
[/quote]


Laukine faina dežutė 4u.gif
Atsakyti
o as snd ateinu girtis i temute ir kai isijungiau pamaciau aviacijos rinkinuka. nu nors griuk negyvas doh.gif . net juokas nebeima....
stai manoji variacija. virsus sendintas sotile itrinta auksu, o apacia tokia tapybiska. spalvos pereina viena i kita. tik kaskodel fotikas ta rudaja ziauriai isryskina, realiai ji tokia nera. bandysiu perfotkinti ax.gif .

user posted image
Atsakyti
merginos sukonkretinsiu, šitas darbelis tai mano ir mokinės bendras. Jinai pirmą kartą bandė dvikomponentį, plius dar prie tapymo pridėjau pirštelius biggrin.gif pirmą kartą šitą darbą pristačius, nieko nekonkretinau kiek ten mano daro, o kiek mano mokinės. Tiesiog mes darom bendrus projektus ir tai galima pažiūrėt mūsų puslapiukyje : http://public.fotki.com/RasairEgle/ Savo temoje skelbimų lentoje taip pat nurodžius mūsų bendrą temą. Tiesiog aiškinu viską plačiai ir nuobodžiai nes jau kilo dėl to nesusipratimų smile.gif kam reiks, supras 4u.gif

o kalbu apie šį darbelį:

user posted image
Papildyta:
Kvartetas ne nevienodos tos dėželės, pritapymai skiriasi biggrin.gif
Atsakyti
dziuga nerialu man tokios patinka thumbup.gif
Atsakyti
niu va kaip gerai kad aviacija pasisake, nes tikrai nieko nekopijavau. gavau serveteles is vokieciu ir iskart aky padejau an sitos smile.gif. fotkintojas is manes ne koks blush-anim-cl.gif, o gal ir iskreipia vaizda kad jau nulakuota. sendinimo kaip ir nesimato. bet man patinka kad jie tokie subtilus neissiryskine labai.

o dziugos+ dezikes nerealios. prisipazinsiu ziuredama i jusiskes dezutes pameginau ir as taip dazyt tapybiskai mirksiukas.gif . pasirodo galiu ir as, neblogai isejo thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvartetas: 28 gegužės 2009 - 11:56
QUOTE(Džiuga+ @ 2009 05 28, 10:41)

Laukine faina dežutė  4u.gif


dekui 4u.gif

o taviskiai paveiksliukai spausdinti? bigsmile.gif
labai grazuuuu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2009 05 28, 10:41)
Pagyrė mane ,tai  nusprendžiau ir puode pasigirti  biggrin.gif Abu yra spec. užsakymai  smile.gif
Taigi...  lotuliukas.gif pristatau pirmajį regio faną.
Dėžutė "Bob Marley atminimui"
Antrasis yra filmų režisieriaus Quentin Tarantino fanas  smile.gif
Dėžutė "Kadras iš filmo..."


Džiuga..ne veltui pagyrė...Giriu ir aš.. 4u.gif ..Labai labai.. 4u.gif

Atsakyti
Dziuga dezutes fainos 4u.gif kvartetas tavo dama nuostabi, o panasumas su avijacijos darbeliu tik tiek, kad motyvas tas pats mirksiukas.gif dar kazkieno dezute mazam berniukui miela tokia , o sobieskos padeklas labai labai mane ant juodos spalvos panese wub.gif
Atsakyti
o aš jau kiek laiko kankinuos su Klimto prabangia auksine moterėla smile.gif dariau dariau, visai patiko, jau net sakiau draugei siųsiu dovanų, o dabar dulkėm apaugus dėžutė lotuliukas.gif nu taip sunkiai man gaunas priderint tai servetėlei kažką........ ir tapymas nelimpa.....
Atsakyti
Nugi isijungiu kompa - wooow

Dziuga+ i nokauta isjungei su savo sedevrais. Super. grazu. nerealu. fantastika.

Sobieska labai patiko tavasis padeklas. Labai labai jau labai. Nai nai nai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2009 05 28, 13:05)
dekui  4u.gif

o taviskiai paveiksliukai spausdinti?  bigsmile.gif
labai grazuuuu  wub.gif

Taip spausdinti, as taip nenupiesciau biggrin.gif Bent jau Bob Marley tai tikrai. ax.gif Tik kad fonas tvarkytas, keistas...
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2009 05 26, 11:59)
Popierius. Nevedu  biggrin.gif As visa tai padarau su 2 vaikais esanciais namie  ax.gif Kur man dar kursus vest ...


Tai as kaip tik ir susimasciau apie tai. pas mane lygiai tokios pat dvi merginos, nu nlb man gaunasi su jom ka padaryt, tiksliau su mazaja. Naktis - vienintelis laikas, kada galiu dirbti. Nu dar per pietu miegeli pribegu kartais, bet jau ne tas unsure.gif
Atsakyti