Įkraunama...
Įkraunama...

AVENT firmos gaminiai

QUOTE(HappyAngel @ 2013 05 05, 17:29)
O kam ta soskytė? g.gif Kodėl Jūs iš karto nusiteikiate duoti vaikui buteliuką, duoti čiulptuką ir pan.? smile.gif


buteliukas, o kas cia tokio vistiek jo prireiks, o jei mama nores nusitraukti pvz pienuko ir kur valandelei kitai iseiti, beje jei pirksit pientrauki, (man jo tikrai reikejo) komplekte prie jo ir buteliukas buna, jo tikrai gana pradziai/ Soskyte turejau ligonineje ir daviau kai maniau kad pabandyti verta g.gif cia ne joks baubas tureti siuos daiktus mirksiukas.gif
Atsakyti
su pirmu naudojau AVENT pientrauki, sildytuva, sterilizatoriu, ciulptukus, buteliuskus ir gertuveles, tikrai nesiskundziu ju gaminiais ir esu labai patenkinta thumbup.gif si kart taip pat pirkau buteliukus tik jau naujesnio modelio, o visa kita isskyrus ciulptukus yra like nuo pirmojo vaiko. Del Avent kremu ir visu kitu gaminiu nieko negaliu pasakyt nes naudojau kitu firmu gaminius blush2.gif
Atsakyti
Aš taip pat naudojau Avent firmos pientraukį, šildytuvą, sterilizatorių, gertuvėles, buteliukus, daugkartinius įklotėlius žindymo metu, čiulptukus. Labai kokybiški, puikūs gaminiai. kremus naudojau įvairius ir aliejinius, kitų firmų.
Atsakyti