Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūra 30+

QUOTE(Hsemera @ 2012 06 02, 20:25)
rugstinius valymus dariau , pagal kosmetologes rekomendacijas padariau 4 valymus su pertraukom . Deja,  nuo spuogu nepadejo  schmoll.gif

As jau 5tus metus darausi kas 1-2 menesius, pradejau nuo glikoliniu, dabar daro pieno rugsties ar migdolu (beje, man 32), o Jus sakot 4 proceduros hihihi.gif Na bet cia, aisku, kaip kam, jei kosmetika netinkanti ar organizme bedos, sunku sia problema isnaikint
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 02 birželio 2012 - 20:32
QUOTE(PaneleKiausiniene @ 2012 06 02, 15:11)
Siek tiek padejo nakvisos (2 kapsules kas vakara) ir Finacea tepalas.
Po 3 men nutraukus nakvisas - vel nieko gero.



nieko nepadeda tos nakvisu kapsules. man sake kad spuogai nuo sutrikusiu hormonu. geriausiai padeda duac. o dar geriau apsilankyti pas gera dermatologa kuris butent jums parinks priemones. man duac skyre butent dermatologas
as pati sau darausi rugstinius valymus rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZBITKA: 03 birželio 2012 - 12:21
QUOTE(Hsemera @ 2012 06 02, 12:42)
Sveikos ,

man 33 metai  ir  visa laika kankinuosi su spuogais.  Gal kas susidures irgi su ta pacia  problema ir kazka patarsite ? 4u.gif



Visu pirma - kuo mažiau liesti veidą rankomis ir jokiu būdu nespaudyti spuogu. Jei yra galimybė, pasidaryti profesionalų rūgštinį veido valymą, o jei ne, tai siūlyčiau pačiai kas porą savaičių pagarinti veidą su ramunėlių ar medetkų nuoviru, kartą - du per savaitę pasidaryti molio kaukę, išbandyti O.D.A. aktyvų prausiklį 7% ir regeneruojantį kremą spuoguotai odai 10%. Arba galima vakarais "Skinoren" arba "Diferin" naudoti, bet geriau pastaruosius pasilikti žiemai, kai saulės minimumas. Skinoren'as be kita ko dar ir balina pigmentines demes, o Diferin'as - tinka kaip priešraukšlinė priemonė.
Atsakyti
merginos,koki krema rekomenduotumet naudoti oda riebi , rauksles pradejo rysketi sad.gif man 30 metu bus ziema. Rauksles mimikos,bet ir ant skruostu jau matosi kai sipsaus susitraukia oda daug mazu raukslyciu ant zandikaulio.As linkstu gal is VICHY koki nors nusipirkt,net nezinau,ne itin brangus kad butu. busiu dekinga uz patarimus 4u.gif arba koki seruma,aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Element: 21 birželio 2012 - 16:12
pirk su hialuronu, aisku rauskliu jau joks kremas neislygins, bet bent jau negiles jos.
Atsakyti
Paprasiau vaistinej meginuku kremu, kurie tiktu sausai jautriai odai ir butu su spf. Dave Avene Hydrance Optimale spf20, gal kas turite? Ar uztenka spf 20 prie graikiskos saules? g.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Element @ 2012 06 21, 16:11)
merginos,koki krema rekomenduotumet naudoti oda riebi , rauksles pradejo rysketi sad.gif  man 30 metu bus ziema. Rauksles mimikos,bet ir ant skruostu jau matosi kai sipsaus susitraukia oda daug mazu raukslyciu ant zandikaulio.As linkstu gal is VICHY koki nors nusipirkt,net nezinau,ne itin brangus kad butu. busiu dekinga uz patarimus 4u.gif arba koki seruma,aciu 4u.gif


gal geriau pasiziurek ka nors iherbo puslapyje ir pigiau buna ir sudetis naturalesne mirksiukas.gif
shalimar juokauji.. doh.gif doh.gif nebent pati butum tamsi. g.gif g.gif mano sviesiai ir linkusiai pigmentuotis odai italijoje vasara reikalinga spf 50-70 apsauga, rudeniui-pavasariui spf 30, ziema spf 20. kunui vasara spf 30-50 mirksiukas.gif mirksiukas.gif pvz. prie oro prognoziu buna net saules spinduliu pavojingumo rodiklis..
kai dabar pas mus tokia karsta saule maniskis italas ne itin sviesaus gymio eidamas zaisti tenisa naudoja spf 50..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZBITKA: 22 birželio 2012 - 20:09
ZBITKA, o gal ka rekomenduoti galetum? Eisiu dar klausti, lyg girdejau, kad La Roche Posay su 50 yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 06 22, 20:06)
gal geriau pasiziurek ka nors iherbo puslapyje ir pigiau buna ir sudetis naturalesne mirksiukas.gif
shalimar juokauji.. doh.gif  doh.gif



drinks_cheers.gif Per mazas spf tokioje kaitrioje salyje.
Atsakyti
Shalimar, yra ir Avene su spf 50, http://www.aveneusa....on-cream-spf50/ ir dar toks http://www.1stop-hol...spf-50-50ml.jpg (šitas yra ir specialiai sausai odai)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moocho: 22 birželio 2012 - 21:01
QUOTE(Shalimar @ 2012 06 22, 20:31)
ZBITKA, o gal ka rekomenduoti galetum? Eisiu dar klausti, lyg girdejau, kad La Roche Posay su 50 yra g.gif


Jeigu pinigine leidzia, super kremas Shisheido Ultimate Sun Protection Cream N
For Face, SPF 55 . Vienas is geriausiu kada turetas.

Is pigesniu variantu Neutrogena, Bioderma, LRP.
Atsakyti
Dekui 4u.gif Eisiu prasyti meginuku. Be ju niekaip, nes sunku itikti mano odai doh.gif Uztai mama laiminga, nes viska jai sudovanoju po poros pabandymu biggrin.gif

O kuna teptis tiesiog grynu apsauginiu kremu?

Dar su tais Avene matau raso, kad mineraliniai filtrai, bet juk sakoma, jog su jais apsauga negali buti aukstesne nei 25 g.gif
Atsakyti