Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(lizarde @ 2009 05 10, 09:40)
Registruojuosi ir as  4u.gif  Atkeliauju su nauju darbeliu, dar iki galo neapipavidalintas,lauks tikrojo seimininko  rolleyes.gif 
wub.gif wub.gif labai mielas ir grazus angeliukas, labai idomu koks bus galutinis variantas sio darbelio 4u.gif ir prie progos gal galima butu schema sio grazuolio ax.gif leta.li@yahoo.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LauraSim @ 2009 05 10, 13:06)
wub.gif  wub.gif  labai mielas ir grazus angeliukas, labai idomu koks bus galutinis variantas sio darbelio  4u.gif  ir prie progos gal galima butu schema sio grazuolio  ax.gif  leta.li@yahoo.com 4u.gif

Man taip pat debeseliai1@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2009 05 10, 10:40)
Registruojuosi ir as  4u.gif  Atkeliauju su nauju darbeliu, dar iki galo neapipavidalintas,lauks tikrojo seimininko  rolleyes.gif  turejo buti metrikiukas mano mergytei, bet kol issiuvinejau apsigalvojau  ax.gif

Labai mielas ir nematytas angeliukas wub.gif O kodėl apsigalvojai dėl metrikiuko?
Atsakyti
Aciu visoms uz grazu zodi 4u.gif

QUOTE(LauraSim @ 2009 05 10, 12:06)
labai idomu koks bus galutinis variantas sio darbelio  4u.gif 

nu koks bus dabar ti visikai nebeaisku rolleyes.gif tik galiu pasakyti, kokia buvo ideja smile.gif vietoj krepsiuko, kuri laiko paukstukas, jis turejo laikyti toki remeli su visais parasymais aprasymais apie mano mazule, bet persigalvojau doh.gif lauksiu kito leliuko, ir tada jau padrysiu kaip buvau sumanius bigsmile.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
QUOTE(Metija @ 2009 05 10, 12:52)
O kodėl apsigalvojai dėl metrikiuko?

Kazkaip noriu, kad pats metrikiukas atspindetu ir pati vaika, ne tik jo duomenis, tai pamaniau, kad tai ne visiskai tai schmoll.gif atrodo metriku marios, o to pacio pacio niekaip neisrenku unsure.gif

Schemites issiunciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2009 05 10, 15:13)


Schemites issiunciau  4u.gif

Aciuu wub.gif
Atsakyti
mano paskutini darbai
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chanuma: 10 gegužės 2009 - 13:51
QUOTE(chanuma @ 2009 05 10, 15:50)
mano paskutini darbai
user posted image

user posted image


Koks grazus pirmutinio paveikslo remelis wub.gif Zinoma ir pats paveiksliukas 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(milka@ @ 2009 05 10, 00:05)
Bet aš labai stengiuosi  flirt.gif


Šaunuolė, kai pasiryši parodyk mirksiukas.gif , aš su nekantrumu lauksiu biggrin.gif
QUOTE(lizarde @ 2009 05 10, 10:40)
Registruojuosi ir as  4u.gif  Atkeliauju su nauju darbeliu, dar iki galo neapipavidalintas,lauks tikrojo seimininko  rolleyes.gif  turejo buti metrikiukas mano mergytei, bet kol issiuvinejau apsigalvojau  ax.gif


wub.gif
Atsakyti
Ir as noreciau prisijungti prie auksarankiu merginu burelio 4u.gif Siandien nusipirkau reikmenis ir siuvinet pradesiu stai toki pradziai paveiksliuka http://www.past-impr..._teddy_hugs.jpg rolleyes.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
na labai jau fainuoliuką išsirinkai ,ir nesudetingas ,tikrai pavyks ...lauksim pasirodant ,o aš šiandien visą dieną sode bulves ,svogūnus sodinau ,tai vos pasivelku,eisiu duše kaulus pašildyt ir sėsiu pasiuvinėt savo pintinę ,nes viena mintis ir noras toj bulvių vagoj buvo -greičiau namo ir siuvinėt ax.gif lotuliukas.gif ,nu kažkaip man smagiai siuvinėjasi ji,ta pintinė.. blush2.gif

labai gražūs šuniukai ir abu chanumos darbeliai gražūs,žodžiu auksarankių namučiai čia thumbup.gif .Beje ,ačiū Paukščiukui už namus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ewulia @ 2009 05 10, 17:06)
Ir as noreciau prisijungti prie auksarankiu merginu burelio  4u.gif Siandien nusipirkau reikmenis ir siuvinet pradesiu stai toki pradziai paveiksliuka http://www.past-impr..._teddy_hugs.jpg  rolleyes.gif  4u.gif  4u.gif


kaip pirmam darbeliui ne patį lengviausią pasirinkai cool.gif siuvinėt einasi tuos meškius lengvai, bet su jų plaukeliai užsiknisi ir nebenorėsi į juos bežiūrėt biggrin.gif tikiuos, kad ir noro siuvinėt tai nenumuš 4u.gif
Atsakyti
kantrybes turiu, tai gal kaip nors blush2.gif dekui uz perspejima biggrin.gif
Atsakyti