Įkraunama...
Įkraunama...

Šviečiantys dažai (tamsoje)

Sveiki, išnaršiau didžiąją dalį forumo temų, tačiau niekur neradau info ar darbų pavyzdžių iš šviečiančių tamsoje dažų. Būtų įdomu sužinoti, gal kam nors teko išbandyti juos? Planuoju dekoruoti vaikų kambario sieną. Labai lauksiu patarimų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(redstrawberry @ 2009 05 11, 19:24)
Sveiki, išnaršiau didžiąją dalį forumo temų, tačiau niekur neradau info ar darbų pavyzdžių iš šviečiančių tamsoje dažų. Būtų įdomu sužinoti, gal kam nors teko išbandyti juos? Planuoju dekoruoti vaikų kambario sieną. Labai lauksiu patarimų smile.gif

O kas konkrečiai tuose dažuose švyti? g.gif Labai įtariu, kad fosforas. Bent aš tai vaikų sveikata dėl grožio nerizikuočiau. schmoll.gif
Atsakyti
na, kas švyti tai tikriausiai, kad fosforas smile.gif o dėl kenksmingumo, kiek teko skaityti viename užsienio saite, kad nekenkia sveikatai. Yra ir tokių šviečiančių dažų, kuriais net kūną galima išpaišyti.
Atsakyti
Isbandyti siu dazu man dar neteko, bet mano drauge nesenai isigijo ju dekupazui. Kadangi ir mane domina dekoravimas sviecianciais dazais, pranesiu, kaip jai sekesi smile.gif
Atsakyti
Tikiuosi ilgai laukti neteks smile.gif
Atsakyti
Nezinau kiek tokie dazai yra naudojami gyv. patalpose, bet pas mus laiptineje pirmo auksto laiptu dali (pakopu apacia) isdaze tokiais dazais, kad nakti koju nenusisukti (jai kartais sviesos nebutu) biggrin.gif Nezianau nei kur pirkta, nei kiek kainavo. Bet spavyke tokia ryski zalia, kaip kad kelininku apranga biggrin.gif
Atsakyti
Tai va, pasirodo drauge pirko ne dazus, o svieciancius pigmentus (milteliu pavidalu) smile.gif jie yra visiškai nekenksmingi ir neradioaktyvūs; dienos sviesoje yra vienokios spalvos, o tamsoje gali sviesti zaliai, raudonai, geltonai, melynai ir tt. Juos galima maisyti i ivairius lakus ir dazus, taip pasigaminami svieciantys dazai smile.gif sake, jau paveiksliukas i pabaiga smile.gif
Atsakyti
O gal žinai, kiek tie pigmentai kainuoja ir kokioj parduotuvėj pirko? Laukiam paveiksliuko smile.gif
Atsakyti
Grazu, bet ilgainiui pradeda erzinti jai kambrayje.
Vonia toletas taip.
Bet kitur tikrai nepatariu wink.gif
Atsakyti

Bet kokia prasmė tualete ar vonioje dažyti šiais dažais: juk ten tamsoje nesėdėsi? smile.gif


QUOTE(Tadas BALDAI @ 2009 05 14, 15:57)
Grazu, bet ilgainiui pradeda erzinti jai kambrayje.
Vonia toletas taip.
Bet kitur tikrai nepatariu wink.gif

Atsakyti
Sveiki, siandien gavau svieciancio paveiksliuko foto: man tai atrodo super thumbup.gif

Paveiksliukas sviesoje

user posted image

Paveiksliukas tamsoje

user posted image

Atsakyti
tikrai super paweiksliukas gawosi thumbup.gif ,o kur butu galima daugiau gauti info apie sios pigmentus?kur juos pirko?
Atsakyti