Įkraunama...
Įkraunama...

Ieva

Man pats gražiausias vardas. wub.gif Jei pati nebūčiau pavadinta šiuo vardu, tikrai duočiau jį savo dukrytei wub.gif Mano laikais, kai augau, mokiausi mokykloje tai buvo gana retas vardas, o vat pastaruosius maždaug 10 metų jis topuose. Tikrai nebūčiau norėjus, kad klasėje sėdėtų dar trys, keturios Ievos. Šiaip esu labai patenkinta savo vardu wub.gif
Atsakyti
Man sis vardukas pats paciausias wub.gif
Atsakyti
Mano dukra Ieva. Vardas grazus praktiskai visiems, draugams ir giminei, bet - turetumet zinoti - kur Ieva beeitu, visur - ant kiekvieno kampo - dar bent po viena Ieva. Nusiteikit tam. smile.gif Pati dukra kartais nervinasi, kad jos vardas tikrai neisskirtinis. Taip noretusi but ta vienintele, bet visur visur tu Ievu pilna.

Bet vis vien sis vardas man graziausias is mergaitisku.
Atsakyti
Labai gražus vardas Ieva smile.gif
Atsakyti
Man ir labai grazus vardas Ievute. Na ir kas , kad daznas, as pati turiu dazna ir nuvalkiota varda, bet del to nesuku galvos:D. Visi mes skirtingi ir nors vienodi vardai, vistiek skirtingos asmenybes esam;).
Atsakyti
labai gražus vardas,
tik kad mano dukros grupėje - 3 Ievos bigsmile.gif
Būtų dar pusė bėdos, bet kad grupėje išvis tik 12 vaikų sąraše biggrin.gif
Atsakyti
Gal ir visai gražus. Bet tikrai per daug tų Ievų ir įvairaus amžiaus.
Atsakyti
Gražus vardas smile.gif
Atsakyti
Labai grazus vardas, tik jau laaaaabai daznas. Na bent jau man tenka daznai susidurt su Ievomis smile.gif Mano mociute buvo Ieva, mano pacios antras sventas vardas Ieva, klaseje Ievu neturejom, bet kurse buvo 2 ar 3 smile.gif Darbe mano vadove buvo Ieva, taip pat dar drauge viena turiu kaiminysteje tokiu vardu. smile.gif Jei kas paklaustu kokiu vardu zmoniu daugiausiai pazystu - atsakymas butu Ieva smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimute89: 12 spalio 2013 - 11:44
Grazus vardas smile.gif
Atsakyti
grazus vardas, bet labai jau populiarus
Atsakyti
kai rinkom antrai dukrytei varda vyras lb norejo pavadinti IEVA bet as nea schmoll.gif nzn kodel bet sis vardas man nepatinka, nesakau kad negrazus na bet nelimpa jis man ir viskas.. rolleyes.gif
Atsakyti