Įkraunama...
Įkraunama...

Ieva

Ieva- dažnas, bet man gražus wub.gif

Iš trumpų man patinka:

Elzė, Ūla, Ema, Rūta, Mėta, Upė, Liepa, Aistė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(londani @ 2009 05 11, 21:12)
Ką jus manote apie vardą Ieva? kokius dar galėtumėte pasiūlyti trumpus vardelius mergytei?

o ką čia manyt? biggrin.gif vardas kaip vardas, įprastas iki kaulų smegenų biggrin.gif . turbūt dažniausias moteriškas vardas visam krikščioniškam pasauly lotuliukas.gif
Atsakyti
man tai gražus šis vardas. ir koks skirtumas, kad dažnas. jau geriau paprastas, kad ir kiek pabodęs vardas nei koks tėvelių fantazijos vaisius, norint išsiskirti. Man dar gražu Rasa, Milda, Ugnė, Aušra, Vaida.
Atsakyti
Man gražus 4u.gif
Nėra retas, bet ir ne iš tų "banginių" vardų... Visada Ievų buvo, visada jų bus.
Atsakyti
Man patinka 4u.gif Toks taurus vardas.
Atsakyti
Man gražus... smile.gif
Dar patinka: Milda, Gerda, Saulė, Goda, Giedrė, Agnė, Gaudrė, Aušra, Rasa... ax.gif

O kas liečia dažnumą, tai manau nereikia kreipti dėmėsio, jei tėvams tinka ir patinka, tai ir šaunu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 12 gegužės 2009 - 13:01
Pritariu Liepa18 drinks_cheers.gif Jei teveliam grazus vardas,neturetu but svarbu,kad daug mergyciu turi toki varda smile.gif
As esu dabar nestuke.gif ir jei suzinosiu,kad turesiu mergyte,desiu varda,kuris man patinka ir dabar yra populiarus.Nekreipsiu demesio schmoll.gif
O Ieva,grazus vardas smile.gif
Atsakyti
Dora, Reda, Indra, Elzė...girdėjau, Vokietijoj tampa modernu Roza mažas mergytes vadinti, tai būtų Rožė pas mus..
O kodėl ne? Jei Rūta, Mėta, tai ir Rožė, užtai vienetinis būtų mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš pati Ieva, tai man gražus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-- Meeresfrau -- @ 2009 05 12, 15:41)
tai būtų Rožė pas mus..
O kodėl ne? Jei Rūta, Mėta, tai ir Rožė, užtai vienetinis būtų mirksiukas.gif


tik tai nebūtų joks išradimas mirksiukas.gif juk Urtės Šimonikės mergaitė vardu Roželė buvo.
o iš dabartinių tai tik Marija Rožė Motiekienė girdėjusi ax.gif
ir man asmeniškai Rožė daug geriau negu kokia rosita schmoll.gif
Atsakyti
Ieva- man labai gražus vardas.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 05 14, 08:31)
tik tai nebūtų joks išradimas  mirksiukas.gif juk Urtės Šimonikės mergaitė vardu Roželė buvo.
o iš dabartinių tai tik Marija Rožė Motiekienė girdėjusi  ax.gif
ir man asmeniškai Rožė daug geriau negu kokia rosita  schmoll.gif


be abejo, ne, bet laaabai jau primirštas dabar vardas biggrin.gif
Atsakyti