Įkraunama...
Įkraunama...

●●●●●_Panevėžio darželiai_●●●●●

QUOTE(Diute_lapelis @ 2009 06 04, 18:05)
dar norejau paklaust,gal kas veda savo vaikeli į darzeli Taika,ką galetumete apie jį pasakyti? blink.gif

mes ten einam mirksiukas.gif didzioji ten lanke dabar mazoji, esu labai patenkinta, neturiu nieko blogo pasakyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asta1976 @ 2009 06 10, 15:36)
Dabar grupes sujungtos,nes issileidzia atostogu,bet pagrindine aukletoja Olga. Berods Peledziuku grupe.

tai i musu grupe einat mirksiukas.gif siaip tai kol kas tik pagrindine kol kita atostogauja mirksiukas.gif o pagrindine yra Vida, ji dabar atostogauja, kaipir seimininke smile.gif ir Vida bus iki pat mokyklos thumbup.gif

tik dar nezinau ar mes ten liksim g.gif


buvau "Pasakoj" tai direktore taip ir laukia kad ka duotum, jau tokia nemaloni kad eina sau doh.gif cool.gif taip ir nieko neaprode, ei supazindino schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingauk: 11 birželio 2009 - 17:24
QUOTE(ingauk @ 2009 06 11, 18:22)
tai i musu grupe einat  mirksiukas.gif  siaip tai kol kas tik pagrindine kol kita atostogauja  mirksiukas.gif o pagrindine yra Vida, ji dabar atostogauja, kaipir seimininke  smile.gif  ir Vida bus iki pat mokyklos  thumbup.gif

tik dar nezinau ar mes ten liksim  g.gif
buvau "Pasakoj" tai direktore taip ir laukia kad ka duotum, jau tokia nemaloni kad eina sau  doh.gif  cool.gif  taip ir nieko neaprode, ei supazindino  schmoll.gif


O,geras , musu vaikuciai vienoj grupej. Mes dar su asarelem einam i darzeli. bet tikiuos greit priprasim. ax.gif O kokia ten ragana yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(asta1976 @ 2009 06 11, 19:43)
O,geras , musu vaikuciai vienoj grupej. Mes dar su asarelem einam i darzeli. bet tikiuos greit priprasim.  ax.gif  O kokia ten ragana yra?  g.gif

paralelinej grupej, bet is jos kiek maciau i musu grupe suvesti vaikuciai mirksiukas.gif kartais gali nuo rugsejo kelti jus i ana grupe tai butu aukletoja Loreta, tai ji viskuo nepatenkinta ir jai viskas visada gerai, nors nei valgytu vaikas nei ka, jai visikai dzin, va ta tai ragana, nors is pirmo zvilgsnio tikrai nepasakytum doh.gif o kita yra faini - Regina, bet ji ne pagrindine, o gaila is tikro, nes tikrai nuostabi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2009 06 11, 19:50)
paralelinej grupej, bet is jos kiek maciau i musu grupe suvesti vaikuciai  mirksiukas.gif  kartais gali nuo rugsejo kelti jus i ana grupe tai butu aukletoja Loreta, tai ji viskuo nepatenkinta ir jai viskas visada gerai, nors nei valgytu vaikas nei ka, jai visikai dzin, va ta tai ragana, nors is pirmo zvilgsnio tikrai nepasakytum  doh.gif  o kita yra faini - Regina, bet ji ne pagrindine, o gaila is tikro, nes tikrai nuostabi  smile.gif


Tai kiek suprantu mum reikia ir likt sitoj grupej. g.gif
O tai sioj grupej Olga ir Vida. Sakai neblogos aukletojos? Ar seniai jau lankot darzeli?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta1976: 11 birželio 2009 - 19:12
QUOTE(PUka @ 2009 06 10, 14:39)
Kniaudiškių g. priešais vidurinę mokyklą (18 lyg  g.gif )
Papildyta:

Įdedu nuoruodą, kur surašyti visi darželiai ....
http://www.panevezys....aspx?tabid=870

aciukas uz informacija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asta1976 @ 2009 06 11, 20:08)
Tai kiek suprantu mum reikia ir likt sitoj grupej.  g.gif
O tai sioj grupej Olga ir Vida. Sakai neblogos aukletojos? Ar seniai jau lankot darzeli?

mes ia karto buvom pas jas uzrasytos bet kadangi ilgai nelankem ir buvom is paskutiniuju tuo metu tai kele i kita grupe nes ten buvo tik keletas vaiku, bet po siokiu tokiu incidentu su aukletoja Loreta gryzom atgal smile.gif lankom smile.gif pagal viska tai nuo praeito geguzes menesio bet ilgai nelankem ir vel pradejom lankyt tik nuo siu metu sausio ir tai su ligom ir ilgom pertraukom doh.gif

Atsakyti
Apie Kregzdute niekas nekalba ax.gif
Atsakyti
doh.gif gal kas galetu ivardinti bent viena aukletoja "taikos" darzelyje,nors jis man pasirode nerenovuotas nuo caro bedancio laikų g.gif , bet gyvenam salia ir butų labai patogu, tik beda ta , kad nieko nepazystam, tai kaip ar padesit? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2009 06 02, 14:35)
Lankom kol kas "Vaivorykste.  Bijau pakliuti ant kokios raganos, kaip kad buvo pirma karta  cool.gif


QUOTE(asta1976 @ 2009 06 09, 10:00)
Sveika.Norejau paklausti,ar ''Vaivorykstej'' buvot pakliuve ant raganos? Mes kaip tik ten pratinames.


QUOTE(ingauk @ 2009 06 09, 16:36)
taip buvom ir is karto nuejau pas direktore kuri perkele mus i sena grupe be jokiu kalbu  mirksiukas.gif  o direktore yra super sauni moteris  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Jūs man nesusipratėlei paaiškinkit, kaip suprasti, kad viena auklėtoja visi skundžiasi, net kreipiasi į direktorę, kuri kaip teigiama yra šaunus žmogus, BET kažkodėl tą siaubingą auklėtoją vis tiek laiko savo vadovaujamame darželyje???? blink.gif Tėvai skundžiasi, o ragana dirba??? Tai jei kokie tėvai nedrįsta skųstis ir šeimoj pergyvena, tai tų vaikai turi kentėt? Nu nieko nesuprantu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(lialka @ 2009 06 15, 16:15)
Jūs man nesusipratėlei paaiškinkit, kaip suprasti, kad viena auklėtoja visi skundžiasi, net kreipiasi į direktorę, kuri kaip teigiama yra šaunus žmogus, BET kažkodėl tą siaubingą auklėtoją vis tiek laiko savo vadovaujamame darželyje????  blink.gif Tėvai skundžiasi, o ragana dirba??? Tai jei kokie tėvai nedrįsta skųstis ir šeimoj pergyvena, tai tų vaikai turi kentėt? Nu nieko nesuprantu...  g.gif

sveika, labai taikliai pastebejai, taip jau yra mes stipriai buvom nukenteje nuo vieno tokios aukletojos, na ne tik mes daug kas bet jos nieks neskuba schmoll.gif perkelti , geriau vaikus pasiulo perkelt blink.gif tegu jie ten kaip nori taip ir adaptuojasi, cia tevu beda g.gif oi kaip mane tai piktina tai negaliu,bandziau kovot, bet vienas lauke ne karys verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, labai aktuali tema tie vaiku darzeliai smile.gif nuo rugsejo menesio turetume eiti i Vytureli, taciau apsiklausinejau kad tikrai nekas tame darzelyje, keiciasi direktores, be to busimos aukletojos Vlada ir Gitana tikrai nera geriausios!!! nusprendeme paluketi iki pavasario kai mums bus 2.5m ir kol kas nevesti. gal atsirastu mamyciu kurios vede ar dar zada vesti savo angelelius i si darzeli? o gal geriau netoliese esantis Diemedis bei Puriena? prasau atsiliepimu nes esu visai pasimetusi.
Atsakyti