Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji ar nauja animacija?

QUOTE
Man neduoda siustis sad.gif praso usernam'o ir password'o

Niekas nieko neprašo. Kartoju dar kartą: SIŲSTIS GALITE NUO 01.00 IKI 07.00 VAL.
Atsakyti
QUOTE(Sandrelle @ 2005 09 03, 19:41)
Niekas nieko neprašo. Kartoju dar kartą: SIŲSTIS GALITE NUO 01.00 IKI 07.00 VAL.

Tai reiškia tik naktį? g.gif
Atsakyti
QUOTE
Tai reiškia tik naktį?

Točno tak smile.gif
Atsakyti
Ir dar pamiršau pasakyt, kad jei pradėsit siųstis kokią 5-6val.ryto, siuntimas 7.00 nutrauktas nebus. Taigi, pasinaudokit maža gudrybe mirksiukas.gif
Atsakyti
Man tai irgi tie senieji multikai be konkurencijos bet vat kai dar paauglė buvau (gal prieš 15metų smile.gif) tai žiūrėjau kendi-kendi japonų irgi man rodos bet labai patiko wub.gif
Atsakyti
Joa, Kendi Kendi irgi geras buvo. Ir toks kaip serialas bigsmile.gif
Atsakyti
Jo jo tikras serialas bet man labai patiko ir kiekvieną vakarą prilipus žiūrėjau smile.gif
Atsakyti
Aš už senąją animaciją!!! Ir dabar mielai pažiūriu tokius brangius vaikystėje multikus. Nėra net ką lyginti su dabartine animacija, deja, kaip pastebėjau, mažieji žiūrovai paprastai renkasi šiuolaikinę... Keičiasi ir vaikai smile.gif
Atsakyti
As tai negaliu lygint, nes ner kur naujosios animacijos paziuret, as tu serialu kur per tv rodo neskaitau. bet girdejau, kad lietuviai gerus filmukus kuria, kurie visi yra eksportuojami. ir siaip tie visi pilnametraziai super filmukai naujieji... jei rodytu mums normalius siuolaikinius filmukus, gal taip skeptiskai nevertintume.... thumbup.gif
Atsakyti
uzeikite www.balamuts.lt cia galima pasiziureti o gal ir atsisiusti NA PALAUK!!!
Atsakyti
Mano 4 metų bernas labai mėgsta tiek užsienietiškus naujoviškus, tiek senus rusiškus. Dabar kiekvieną vakarą jungiasi Mėtą Meškiniją ir žiūri. Net supyksta, jei per krepšinio varžybas nepamato. Bet turiu atsargai n rusiškų filmukų. Paleidžiu per kompą ir ramu vakare. Deja, dar niekaip nerandu pačių savo mėgiamaiusių, bet su laiku tikiuosi papildysiu jais savo kolekciją. Dar iš užsienietiškų labai patiko per LTV rodytas apie sniego žmogeliukus "buli Buli" (neatsimeu tikslai, bet prancūzų filmukas), Kendi Kendi. Gražūs jie, negaliu. wub.gif
Atsakyti
Jei vaikstant su distanciniu per kanalus uztaikau senos animacijos perliuka, butinai ji paziuriu. Dukra ziuri Tom ir Jery, bei labai patinka Ogis ir tarakonai. Siaip stengiuosi kiek galiu ribot TV filmuku ziurejima, ir paleidziu irasa, kur zinau koks filmukas ir apie ka.
Atsakyti