Įkraunama...
Įkraunama...

Saldus receptai su nuotraukom 17 tema

Tomas Philipse buvo kažkada mirksiukas.gif
o dabar kitas klausimas toms, kurios kepėt snikersą, Jums biskvitas iškepa per 15 minučių, kaip nurodyta recepte???? g.gif
Atsakyti
Paskutiniu metu su damų piršteliais tikrai problema, anksčiau būdavo visose parduotuvėse, dabar gaunu tik Iki 4u.gif O braškinio tiramisu biskvitus laisčiau su apelsinų sultimis. Buvo labai skanu ir puošiau balto šokolado drožlėmis wub.gif bei šviežiomis braškėmis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 06 02, 17:05)
Paskutiniu metu su damų piršteliais tikrai problema, anksčiau būdavo visose parduotuvėse, dabar gaunu tik Iki 4u.gif O braškinio tiramisu biskvitus laisčiau su apelsinų sultimis. Buvo labai skanu ir puošiau balto šokolado drožlėmis wub.gif  bei šviežiomis braškėmis bigsmile.gif

Aš irgi iki ankščiau esu ne kartą mačiusi, bet va dabar kai reikia net ir ten neradau doh.gif
Kažkuri mamytė dar minėjo, kad labai skanu sulaistyti su likeriu wub.gif Tik aisku tada jau veikučiams nereikėtų duoti tokio "pakylėk mane" deserto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiiva @ 2009 06 02, 19:23)
Aš irgi iki ankščiau esu ne kartą mačiusi, bet va dabar kai reikia net ir ten neradau  doh.gif
Kažkuri mamytė dar minėjo, kad labai skanu sulaistyti su likeriu  wub.gif  Tik aisku tada jau veikučiams nereikėtų duoti tokio "pakylėk mane" deserto  biggrin.gif

Pas mus tikrai yra ir net 2 rusiu Iki parduotuveje Klaipedos vėtrungėje.
O šiaip klasikini Tiramisu visada biskvitus laistau kava ir kavos arba amareto likeriu. Bet sūnui gimtadieniui dariau 2 skirtingus, nes sūnus užsiprašė be alkocholio, tai tas su braškėmis ir buvo skirtas jam, o kitas su amaretu suaugusiems lotuliukas.gif
Atsakyti
As tai neisivaizduoju kaip tie damu pirsteliai atrodo,ir kuriam skyriui ju ieskoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dai'na @ 2009 06 03, 08:49)
As tai neisivaizduoju kaip tie damu pirsteliai atrodo,ir kuriam skyriui ju ieskoti g.gif

pailgi sausainiai,o randasi jie sausainiu skyriuje prie visu kitu..musu iki visad ju budavo,dabar nzn,kazkaip nereikejo ir neziurejau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 06 02, 18:04)
Tomas Philipse buvo kažkada mirksiukas.gif
o dabar kitas klausimas toms, kurios kepėt snikersą, Jums biskvitas iškepa per 15 minučių, kaip nurodyta recepte???? g.gif

bent jau man tai neiškepa per 15 min, iškepa kažkur per 20-25 min
Atsakyti
Man geriausiai gaunasi tas tiramisinis tortas kepant is damu pirsteliu teslos biskvita smile.gif Na superinis buskvitas iseina, o laistau Vana Talin likeriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(G.Jurgita @ 2009 06 02, 16:45)
Braškinis tiramisu

Biskvitui:
4 kiaušiniai
150ml cukraus
1 a.š. kepimo miltelių
100 ml miltų
50 ml krakmolo.
<.....>
Kremui:
500g maskarponės sūrio
500 ml plakamosios grietinėlės
cukraus

Kremui grietinėlę išplakti su cukrumi, po to įmaišyti maskarponę.

Sulaistymui:
1/2 puodelio stiprios tirpios kavos


Jurgita, nerealaus grožio kūrinukas first.gif

o dabar tai man liūdna, kai per vieną receptą eina trys skirtingi matavimo vienetai.. mililitrai, gramai ir puodeliai... kaip gerai būtų, jeigu visur būtų kiekiai gramais nurodyti. tik šast ant svarstyklių ir žinai... unsure.gif
Atsakyti
Na stai,mano "Varskinis Dzekis"
user posted image
user posted image
receptas
ka galiu pasakyt-tortas skanus,labai idomus skonis,nieko panasaus nesu ragavusi,minkstas,kremus dariau:viena su tirpia kava,kita su virtu kondensuotu pienu,i sluoksnius dar pridejau dziovintu slyvu ir graikisku riesutu.RiMami,dekoju uz recepta 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, gal galit padėti niekur nerandu torto "Marso" ax.gif labai norėčiau jį pasidaryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksiukas @ 2009 06 03, 10:39)
Laba diena, gal galit padėti niekur nerandu torto "Marso" ax.gif labai norėčiau jį pasidaryti smile.gif

ar apie šį kalbi? mirksiukas.gif
http://www.supermama...p;#entry7330062

daividija, jamu gabalėlį bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti