Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka kosmetika

QUOTE(astute0210 @ 2009 05 17, 13:47)
Nieks neapsiima padalint, butu gerai kad visos galetu pasiimt po pietu treciadieni kol kaune busiu. Del visko parasysiu tiksliai el. pastu siandien vakare arba rytoj vakare.

jei labai reiktu pagalbos, galeciau pagelbet wink.gif siuo metu turiu laisvesnio laiko kaip tik rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linutiaaa: 17 gegužės 2009 - 19:13
QUOTE(astute0210 @ 2009 05 17, 18:09)
geguzes 7 d.  smile.gif


Oho kaip greitai atkeliavo thumbup.gif o informacija kur pasiimti i AZ parasysit ar e-mail'a? nes dar negavau blush2.gif turbut veliau surasytit? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitute32: 17 gegužės 2009 - 19:21
Gal yra naudojusių Hauschkos šešėlius, mane domina solo? 4u.gif Kaip tepasi, laikosi? Gal kas net turėjo 9 spalvą - shimmering ivory ir gali apibūdinti? 4u.gif Labai skiriasi spalvos, pateikiamos skirtinguose tinklapiuose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 05 17, 20:12)
jei labai reiktu pagalbos, galeciau pagelbet wink.gif siuo metu turiu laisvesnio laiko kaip tik rolleyes.gif


Labai aciu bigsmile.gif gal galetum savo adresa ir tel nr. man atsiusti az 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Bitute32 @ 2009 05 17, 20:20)
Oho kaip greitai atkeliavo  thumbup.gif o informacija kur pasiimti i AZ parasysit ar e-mail'a? nes dar negavau  blush2.gif turbut veliau surasytit?  ax.gif


Parasysiu i pasta rytoj vakare, siandien jau nespejau
Atsakyti
Gal esate naudojusios stai toki kuno aliejuka

Blackthorn Body Oil
user posted image

Ar jis stangrina oda? renkuosi tarp sio ir Weledos zaliojo aliejuko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(astute0210 @ 2009 05 17, 22:32)
Labai aciu  bigsmile.gif  gal galetum savo adresa ir tel nr. man atsiusti az  4u.gif
Papildyta:
Parasysiu i pasta rytoj vakare, siandien jau nespejau



O kaip tas siuntinukas pristatomas, ar pasiimti kazkur turi pati ar i namus pristato? g.gif Man butu patogiau i namus, priimtu mama, nes as Rygoje??? aciu
Atsakyti
QUOTE(Rkatyte @ 2009 05 17, 21:30)
Gal yra naudojusių Hauschkos šešėlius, mane domina solo?  4u.gif Kaip tepasi, laikosi? Gal kas net turėjo 9 spalvą - shimmering ivory ir gali apibūdinti?  4u.gif Labai skiriasi spalvos, pateikiamos skirtinguose tinklapiuose  ax.gif



as turiu net tris spalvas solo. Man tai jie nepakeiciami thumbup.gif Issilaiko per visa diena, neissilieja ir graziai blizga. Gaila, bet 9 nebandziau.
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2009 05 18, 16:02)
Gal esate naudojusios stai toki kuno aliejuka

Blackthorn Body Oil
user posted image

Ar jis stangrina oda? renkuosi tarp sio ir Weledos zaliojo aliejuko  blush2.gif


ir mane domintu atsiliepimai ax.gif
Atsakyti
Kaip ten tas siuntinys is Dr.H, zadejot informacija parasyt kur cia pasiimti, nieko negavau, gal jau kas nors atsieme produktus Dr.H is paskutinio siuntinio?
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2009 05 19, 10:39)
Kaip ten tas siuntinys is Dr.H, zadejot informacija parasyt kur cia pasiimti, nieko negavau, gal jau kas nors atsieme produktus Dr.H is paskutinio siuntinio?


Sveikos,

Atsiprasau, kad vakar neparasiau kaip zadejau. Katik issiunciau visoms, jei kas negavote rasykite man. Vilniuje kosmetika dalins nuo siandien mano vyro sesuo, o Kaune nuo treciadienio vakaro Linute.
Papildyta:
QUOTE(AngelG @ 2009 05 18, 19:42)
O kaip tas siuntinukas pristatomas, ar pasiimti kazkur turi pati ar i namus pristato?  g.gif  Man butu patogiau i namus, priimtu mama, nes as Rygoje??? aciu


Katik parasiau i pasta smile.gif
Atsakyti
Dekui astute, informacija gavau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2009 05 18, 22:32)
as turiu net tris spalvas solo. Man tai jie nepakeiciami thumbup.gif Issilaiko per visa diena, neissilieja ir graziai blizga. Gaila, bet 9 nebandziau.


Maloni žinia wub.gif , nes senuosius ką pati baigiau, ką išdalinau, noriu dabar iš nat.kosmetikos kažko ax.gif o kurias spalvas pati turi? Kaip internete esanti spalva atitinka natūroje? 4u.gif
Atsakyti