Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai - XV

QUOTE(deizzy @ 2009 05 27, 11:49)
mergaites,zinau kad yra kazkur bet labai neturiu laiko ieskoti,galpagelbesit ir parasysit ismatavimus ekstros saldainiu,na popieriukams?  ax.gif  4u.gif  blush2.gif


saldainiuko ilgis 9 cm, plotis 9,5 cm
arba atvirkciai ? oi susipainiojau... sad.gif
vakare galesiu ismatuoti
Atsakyti
QUOTE(rugsti_uoga @ 2009 05 27, 11:14)
taip ir apdovanojom, kaip seimos lobi smile.gif


beje, gal turi foto? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsti_uoga @ 2009 05 27, 12:27)
saldainiuko ilgis 9 cm,  plotis 9,5 cm
arba atvirkciai ? oi susipainiojau... sad.gif
vakare galesiu ismatuoti

aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2009 05 27, 12:31)
beje, gal turi foto? mirksiukas.gif


ne, deja nenufotografavau.. grazi tokia medine dezute su rankenele, pakaustyta geleziukais...
Atsakyti
:lotuliukas
QUOTE(dowwe @ 2009 05 25, 19:38)
va va... aš ir iš pradžių tik juodus ir rudus mačiau, poto senamiestyje netikėtai baltą užtikau, su balandžiais, kaip jaunoji kad norėjo taures dekoruot... tai ir pasiėmiau... vienetinis rankų darbo  wub.gif dar turiu vieną mintį, kaip jį suasmenint, ir įkelsiu Jūsų apžiūrai  ax.gif
o ba na... vat kas mano pirmą nužiūrėtą iš ryto židinuką nupirko  bigsmile.gif

Papildyta:
Linarte, labai gražios foto wub.gif

mergaiciuke_ee, super pasakojimas, šaunuolė thumbup.gif


o va kas mano nužiureta nusipirko lotuliukas.gif .Aš stovėjau už taves ir sakiau kad perku blush2.gif .man jis taip patiko,kad daugiau nieko gero ir neberadau schmoll.gif ,bet paskui sugryžau pas ta moteri ir paprasiau kad dar pagamintu,tai sakė atveš šia sav thumbup.gif


tai pasirodo šunšvyne man zidinį nugvelbė,tik veliau perskaiciau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roky: 27 gegužės 2009 - 13:58
Idejau i tema ir as savo suknia. Tiksliau kazka panasaus pavyko rast internete.
Atsakyti
QUOTE(roky @ 2009 05 27, 14:48)
tai pasirodo šunšvyne man zidinį nugvelbė,tik veliau perskaiciau doh.gif


blush2.gif
aha, gal dar ilgai būčiau dvejojus ar net nepirkus dar.. bet kai išgirdau, kad kažkas jau perka, tai ir griebiau nebegalvodama nieko smile.gif Kaip smagu, kad pagamins dar thumbup.gif
Atsakyti
ką šiandien dirbat?
aš tai saldainiais šampaną klijuoju
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 05 27, 15:36)
ką šiandien dirbat?
aš tai saldainiais šampaną klijuoju


As nieko nedirbu blush2.gif Turguj su vyresneliu buvau, batus jam nupirkau ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes visos!
Kadangi kaune kol as veseliojaus buwo liutis ir mano barake uzpyle 5auksta tai internetas neveikia. Seku jusu gyvenima telefone per wap. Tad tos kur prasot per az medziagos nepykit kad neatsakau, atsiusiu sawaitgali kai busiu namie.
Atsakyti
QUOTE(Šunvyšnė @ 2009 05 27, 15:17)
blush2.gif
aha, gal dar ilgai būčiau dvejojus ar net nepirkus dar.. bet kai išgirdau, kad kažkas jau perka, tai ir griebiau nebegalvodama nieko smile.gif Kaip smagu, kad pagamins dar  thumbup.gif


mačiau kad abejoji smile.gif .man tai kažkaip labai jis patiko,toks įspūdingas atrodė,dar net gerai aš jo nemačiau blush2.gif ,na bet tikiuosi patiks ir kai apžiūrėsiu atidžiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsti_uoga @ 2009 05 27, 13:15)
ne, deja nenufotografavau.. grazi tokia medine dezute su rankenele, pakaustyta geleziukais...


tai su skrynia viskas aisku, bet idomu, kaip turinys atrode mirksiukas.gif
Atsakyti