Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios garbanėlės. VI tema

QUOTE(dykumos_pūga @ 2009 05 19, 21:24)
ar tu mačius fotomodelį be makiažo ir šukuosenos  biggrin.gif  o ir aplamai manai jie tave kviestų jei jiems atrodytum netinkama? pritariu tavo sesei  drinks_cheers.gif  čia ne galvot, o džiaugtis belieka  4u.gif

ir as siulau priimti tokia avantiura smile.gif 4u.gif ne visada tokia galimybe yra juk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuosytia @ 2009 05 19, 18:38)
ir as siulau priimti tokia avantiura smile.gif  4u.gif  ne visada tokia galimybe yra juk smile.gif


Gal tikrai g.gif nu bus matyt. tas kirpejas siulo labiau atsisviesinti (nei esu numacius), aisku sruogom, bet taip ilgai auginau ir gaivinau plaukus kad nesinori visko nubraukt vienu dazymu unsure.gif
Papildyta:
Jau zinau, noriu tokiu bigsmile.gif
user posted image
Papildyta:
Biski ne i tema, bet ziurekit kokie tikri Beyonces plaukai ohmy.gif
http://www.nairaland...93b18afecd8b4ff
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 05 19, 14:56)
as sakiau  biggrin.gif jus neisivaizduojat kiek as perejau ju  doh.gif ir siaip is lempos rinkausi, ir pagal rekomendacijas, ir SM skaitinejau, kol galu gale radau. dabar esu patenkinta rezultatu  thumbup.gif  wub.gif o tam prireike daug metu. net ir ne lietuvoj kai gyvenau, irgi ejau per ivairias (ten daugiau vyrai buvo) kol radau  blush2.gif
Papildyta:

as 30 pakeiciau ne per kelis men. tam prireike daug metu. viso laiko iki 2007 kol radau savaja  4u.gif nes niekada anksciau nebudavau patenkinta  rolleyes.gif
Papildyta:

maniske irgi nepigi - jei tik saknis dazo, ima 100, jei saknis ir kerpa - 150, jei visus ir kerpa - 180. cia paskutiniu metu. gal dabar pabrango. eisiu sestadieni ziuresiu kiek moket reiks. nes dazysiu visus ir kirpsiu  ax.gif
tiesa, as irgi kas 4 men kerpuosi  cool.gif

ogo kaineles,ir dar gerai kai pasiseke,o man pas nauja kai nuejau padare kazkokia nesamone suplakiau 150
Chardonnay...as tai eiciau jei ten geri kirpejai,ir dar nemokamai,plius busi parodyta zurnale ar kazkur
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2009 05 19, 19:04)
Chardonnay...as tai eiciau jei ten geri kirpejai,ir dar nemokamai,plius busi parodyta zurnale ar kazkur


Oj ne, zurnale nerodys, tik siaip turbut pasimaivyt reikes. tikiuosi.
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 19, 21:58)
Gal tikrai g.gif nu bus matyt. tas kirpejas siulo labiau atsisviesinti (nei esu numacius), aisku sruogom, bet taip ilgai auginau ir gaivinau plaukus kad nesinori visko nubraukt vienu dazymu unsure.gif
Papildyta:
Jau zinau, noriu tokiu bigsmile.gif
user posted image
Papildyta:
Biski ne i tema, bet ziurekit kokie tikri Beyonces plaukai ohmy.gif
http://www.nairaland...93b18afecd8b4ff

oho kokie plaukai blink.gif blink.gif nu nieko keisto, vien paziurejus kaip visada jos plaukai sutvarkyti matosi, kiek ten visko pripurksta ir prideta
Atsakyti


gal geriau į Beyonce's plaukus žiūrėkit mano avatare biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
ar priimsite dar vieną garbanę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miledi.N @ 2009 05 19, 20:41)
Sveikos,
ar priimsite dar vieną garbanę  4u.gif



Sveika prisijungus 4u.gif


kokios garbanėlės pas Tave bigsmile.gif dar domina kirpimas, ilgis, spalva, priežiūra, priemonės bigsmile.gif gal ne per daug biggrin.gif bet man smalsu 4u.gif
Atsakyti
Plaukų ilgis beveik iki pečių, paskutinį kirpimą man pasiūlė Kare, spalva ruda, nusidažiau kažkokia šokoladine spalva. O dėl priežiūros tai kaip tik į jūsų skyrelį noriu kreiptis dėl pagalbos ax.gif
Atsakyti
niu isbandziau ta aussie sampuna , ir rekonstruktoriu sausiem pazeistiem plaukams, niu super lb lb patiko. po vieno sykio tik jauciu kad tinka man sita produkcija. o jau kvapas , niekad man plaukai nekvepejo, taip ilgai kaip po sito,. ir john friedos aliejukas tiko, niu aliejukas kaip aliejukas per riebus nepasirode. sugere plaukas viska ir tiek. ai plaukai nepasisiause tapo tokie, nors nuejau su pusdregniais miegoti, tai susigulejo negraziai.paziuresiu kita syki , kaip isdzius naturaliai. kol kas as suzaveta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2009 05 20, 00:26)
niu isbandziau ta aussie sampuna , ir rekonstruktoriu sausiem pazeistiem plaukams, niu super lb lb patiko.

Galima apie šitą produkciją plačiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Miledi.N @ 2009 05 19, 23:32)
Galima apie šitą produkciją plačiau  ax.gif

niu as ja tik pati dbr isbandineju, vienom patinka, kitom ne, kaip ir su visom kitom, tik lt nera jos , senai tik kazkada buvo dbr nebeveza..
as isbandineju serija sausiem/pazeistiem plaukam apie kitas nieko nzn . ax.gif
Atsakyti