Įkraunama...
Įkraunama...

sedatif PC

QUOTE(liud @ 2010 04 14, 20:51)
viena tablete ryte ir viena vakare pries miega, bet reikia paaiskinti vaikui kad suciulptu kaip ledinuka o ne sukramtytu



Aišku, dėkui už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(petrovna @ 2009 10 28, 12:09)
blembacki,kas su tais vaikiukais naktimis darosi??maniskis 2,5.pries 2 men. iskraustem i savo kambari miegot,eina noriai...bet,per nakti prabunda 5 ir daugiau kartu, dar pirma antra savaite ismiegojo normaliau,tik kokis 2 kartus prabusdamas,tai galvojau super.O dabar? sakykim uzmiega 22,30, o jau 00 saukia,nueini,paglostai,pasedi iki 10min,miega, uz kokios valandos ar pusantros,vel saukia,vel nueini pasedi ir t.t, buna prabunda kas pusvalandi,tai einam kazkuris ir gulam salia,nes yra vietos,gi kitaip isproteti gali, va,pradejo eit i darzeli,galvojau bus nusikales,mazu kieciau miegos, kur tau...nakti iki 5 kartu prabudimas,buna kokia visa valanda staugia,kitaip nepavadinsi,o ryte reikia priplest,tada buna visas piktas,neismiegojes...buna paryciais i lova atsinesam,nes kas 15 min.gi nevaiksciosi,tai lovoj kartu,parpia neatsimerkdamas, na,bet kiek kartu gali miegot....antras vaikiukas pakeliui...ziauru...tai mes visa savaite ta syrupa Sedalia kalam, rezultatas apvalus didziulis o, *****, kad tik mums padetu,pirksime irgi tas tabletikes

Aprašėt tipiškai mano mergiotės atvejį....kai jai buvo 1-5 metai...Buvo koašmarai...Gerėm tą Sedatif...tada tai buvo naujiena.....Jokio poveikio nebuvo, tiesiog išaugao...dabar panelei beveik 11 metų.....dar pridursiu, kad taip tęsėei iki 3 metų, paskui aš buvau vasarai išvažiavus, o mb tingėjo kasnakt eiti pas ją į kambarį tai kažkokiu būdu pripratino kad ji pati ateitu į mūsų lovą...Ateidavo kasnakt...Su savo kaldra netgi.....Ir taip iki 5 metų...

Dabar pagrandukas taip pat miega...Siaubingai...Va, kai rašau yra 01,20 valandų. Jis ką tik užmigo. O paguldytas buvo apie 23 val...


dar norėjau pasakyt....Sedatif yra homeopatinės...O homeopatinius , tam, kad būtų efektas, reikai vartoti ilgą laiką...Neslabai įmanoma, kad porą dienų pačiulpus vaikas imtų miegoti... smile.gif
Atsakyti
ar galima 11menesiu mergytei duoti sedatif pc ir jai galima kokiom dozem duoti? nes miegoti pradejo kosmariskai,kas pusia valandos keliasi nakti doh.gif
Atsakyti
as sunui ji duodavau,nes 4m budamas baimiu visokiu turejo,tai psichologe patare ju paduot ir visai gerai buvo. ir miegot ramiau pradejo,ir baimiu atsikrate.
Atsakyti
QUOTE(rutene32 @ 2010 12 24, 15:17)
as sunui ji duodavau,nes 4m budamas baimiu visokiu turejo,tai psichologe patare ju paduot ir visai gerai buvo. ir miegot ramiau pradejo,ir baimiu atsikrate.


O kiek laiko naudojot?
Atsakyti
Vaistinėje patarė sedatif pc, kai dukra (3m.) sirgo stomatitu ir labai neramiai miegojo, bet mums jis nepadėjo schmoll.gif
Atsakyti
4u.gif dukrai 6,5 metai, psichologė-psichoterapeute rekomendavo pagert, manau, kad sedatif padeda, nes jinai labai irzli, jautri, jai ir mokykla ant nosies.
Atsakyti
Mums Sedatif PC padejo. Vaikui daviau kai jam buvo 3-4 metai. Jis man keldavosi naktimis is miegu ir verkdavo. Pavartojus kelis menesius siu tableteliu, naktiniai kosmarai baigesi. Ir veliau vis padarydavau pertraukele ir siuos vaistukus laikas nuo laiko pavartodavom, nes jis pas mane jautrus labai ax.gif
Atsakyti
Laba diena,

Ar jis skirtas tik nakciai ar ir diena vaikas ramesnis buna?
Atsakyti
ačiū, pagalvosim
Atsakyti