Įkraunama...
Įkraunama...

Braškės

QUOTE(sena pažįstama @ 2009 05 25, 14:54)
O kaip jus isivaizduojat kitoki lipima? Va, geles tokios vijoklines-raganes-jei netures kopeteliu, netures atramos, tai sliaus pazeme, pasodinkit agurka be atramos-jis irgi nelips, bet sliaus pazeme ir usai duos vaisiu. Taip ir tos braskes-usai sliauzia pazeme, jei nera kur jai "isikibti". Pastatyk atrama-ir ji kabinsis i ja. drinks_cheers.gif

raganės kopetėles apsikabina lapeliais, rožės spygliais užsikabina, tunbergijos stiebeliais vijasi - todėl naudojamas terminas climbing, jei be atramų - ground cover/ covering, prie braškių esi tik trailing mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DeeDee: 25 gegužės 2009 - 14:09
Man irgi reikes rugpjucio menesiui plenciuku. ax.gif
Atsakyti
oho
Atsakyti
mergaites, o kuom tresiate braskes?
Atsakyti
As netresiu.
Atsakyti
Auginam, kiek dzievulis duoda tiek gana biggrin.gif



Papildyta:
QUOTE(enija05 @ 2009 05 25, 17:55)

enija05, gal labai nori patekt "už miegamojo durų", kad su smailikais ir bereikšmiais žodžiais po temas lakstai lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image
Lipanti braske
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 05 25, 18:58)
user posted image
Lipanti braske

Aciu, AveM, uz pagalba, antra nuotrauka dar idek, kad vaizdas bendras butu 4u.gif
Noreciau is karto komentuoti. Minejot, kad remontantiniu braskiu principas buna:braskes-usai-braskes-usai. Vijokliniu buna atvirksciai:usai-braskes-usai. Uogas veda usu susiformuota lapija, apie kokia liepa, kaip zadejau, parodysiu sia braske.
Kaireje-remontantine braske, kaip matot, jau uogas lapnojam biggrin.gif Desinej-vijokline braske, jokiu ziedu, tik keli lapai ir usai du. Kopeteles pastaciau tik dabar, is tiesu ta braske kabinosi i mano kleveli biggrin.gif
Buvo klausimas, kuom kabinasi ta laipiojanti braske, juk nei spygliu, nei lipucku kokiu neturi, va artimesnej nuotraukoj nufotkinau uso lapija, kur matot, tokie rudi puskiukai prasikale-jais ir kimba i tvora, i kopeteles, nieko risti nereikia specialiai, pernai juk turejau, galesiu kas menesi jums pafotkinti, va, AveM sukels biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2009 05 25, 18:48)
Auginam, kiek dzievulis duoda tiek gana biggrin.gif
Papildyta:

enija05, gal labai nori patekt "už miegamojo durų", kad su smailikais ir bereikšmiais žodžiais po temas lakstai lotuliukas.gif

As irgi nelabai supratau biggrin.gif
Atsakyti
o as namatau braskiu foto, kodel man nerodo verysad.gif ?
Atsakyti
ir as nematau verysad.gif
Atsakyti
Bliambacki,gali mano programa jusu kompams netikti. g.gif
Papildyta:
Gal kuri merginos galit perkopijuot nuotraukas.
Atsakyti