Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų ir šeimos fotosesijos

Rekomenduokit fotografą Kaune. Norėčiau porą savo bernų profesionaliai "nutraukt" (kol jie dar savo nuomonės šituo klausimu neturi lotuliukas.gif ) Man gražiausios juodai baltos foto...apipavidalintos širdutėm ir pan. - netinka cool.gif
Ir ko gero, nerealiai noriu, kad būtų galima su augintiniu vaikus fotografuot?

Blogiausia, kad mažai kur galima pažiūrėt pavyzdžių iš fotostudijos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2013 01 02, 17:03)
Rekomenduokit fotografą Kaune. Norėčiau porą savo bernų profesionaliai "nutraukt" (kol jie dar savo nuomonės šituo klausimu neturi  lotuliukas.gif ) Man gražiausios juodai baltos foto...apipavidalintos širdutėm ir pan. - netinka cool.gif
Ir ko gero, nerealiai  noriu, kad būtų galima su augintiniu vaikus fotografuot?

Blogiausia, kad mažai kur galima pažiūrėt pavyzdžių iš fotostudijos  doh.gif

O pabandyti nestudijinej aplinkoj nenorit?

Kaune: Alina Ovčiarovienė

Nutraukeliu pavyzdziai FB: https://www.facebook.com/#!/AVfoto.eu?fref=ts
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S.B.M.: 02 sausio 2013 - 16:16
QUOTE(a79 @ 2013 01 02, 16:03)
Rekomenduokit fotografą Kaune. Norėčiau porą savo bernų profesionaliai "nutraukt" (kol jie dar savo nuomonės šituo klausimu neturi  lotuliukas.gif ) Man gražiausios juodai baltos foto...apipavidalintos širdutėm ir pan. - netinka cool.gif
Ir ko gero, nerealiai  noriu, kad būtų galima su augintiniu vaikus fotografuot?

Blogiausia, kad mažai kur galima pažiūrėt pavyzdžių iš fotostudijos  doh.gif

Fotografas
Pas si fotografa iamzinom savo pilvuka, malonus fotografas. Dirba pagal pageidavimus, isklauso ko klientas nori.
Atsakyti
QUOTE(AiGyRo @ 2012 08 23, 17:40)
Maciau nendres darbus drauge daresi ne viena seimos fotosesija  wub.gif  wub.gif  wub.gif . Ne vieno blogo atsiliepimo nesu girdejusi apie ja

drinks_cheers.gif nu nereali jinai wub.gif
Atsakyti
Galiu parekomenduoti www.tadiena.lt studija,dirba labai profesionalus,lengvai bendraujantys fotografai,o nuotraukos labai naturalios,photoshopa labai mazai naudoja.As savo nuotraukomis likau labai patenkinta,o ir kainos tikrai nesikandzioja.Beje ir su augintiniu galima fotografuotis mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2013 01 02, 16:03)
Rekomenduokit fotografą Kaune. Norėčiau porą savo bernų profesionaliai "nutraukt" (kol jie dar savo nuomonės šituo klausimu neturi  lotuliukas.gif ) Man gražiausios juodai baltos foto...apipavidalintos širdutėm ir pan. - netinka cool.gif
Ir ko gero, nerealiai  noriu, kad būtų galima su augintiniu vaikus fotografuot?

Blogiausia, kad mažai kur galima pažiūrėt pavyzdžių iš fotostudijos  doh.gif


Sveiki, zinau, kad fotostudija Kaune turi Gintautas Gelbuda - www.g2art.lt arba www.gintautasgelbuda.lt. Isikures pastate priesais Muzikini teatra, ten, kur "Kotryna". Tik manau, kad su gyvunais nelabai kas nores fotostudijoj fotografuoti...smile.gif
Sekmes ieskant smile.gif
Oi, paskaiciau, kad jau radot, na tiek to, gal kitiems pravers smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reicel: 18 vasario 2013 - 15:34
O man patiko pas Audrių www.amphoto.lt
Atsakyti
Pasiulykite fotografa Siauliuose, bet ne fotoatelje. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2013 08 12, 16:14)
Pasiulykite fotografa Siauliuose, bet ne fotoatelje.  4u.gif

Kelis pazistamus fotografavo Rinat Tarzumanov 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(REER @ 2013 08 13, 00:51)
Kelis pazistamus fotografavo Rinat Tarzumanov  4u.gif

Aciu, bet kad kaina su logika prasilenkianti.
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2013 08 12, 19:14)
Pasiulykite fotografa Siauliuose, bet ne fotoatelje.  4u.gif


Jeigu dar aktualu, tai rekomenduoju Kristiną https://www.facebook.com/#!/pages/wwwfo...6294565?fref=ts thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gretuse @ 2013 08 22, 20:54)
Jeigu dar aktualu, tai rekomenduoju Kristiną https://www.facebook.com/#!/pages/wwwfo...6294565?fref=ts  thumbup.gif

Aciu, pries 2,5 metu fotografavomes, nepatiko.
Atsakyti