Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška kosmetika kūdikiams ir mažiems vaikams

QUOTE(Tormenta @ 2012 04 26, 23:56)
As tai naudoju sias serveteles: http://www.assorti.l...9-vandens-72vnt
Man didziausias privalumas aisku sudetis, taciau ir tai, kad nera tu baisiu kvapu ir lipnumo..  thumbup.gif


Na parašyta apie jas tikrai gražiai, o ant pakuotės tas pats? nės ilgesnės sudėties?

atsiprašau už poster_offtopic.gif gal žinote kaip gauti lojalumo kortelę?
Atsakyti
Sveikos mamos 4u.gif

QUOTE(raganieška @ 2012 04 27, 09:45)

atsiprašau už  poster_offtopic.gif  gal žinote kaip gauti lojalumo kortelę?


Jei cia klausiate apie assorti kortele, tai berods reikia pirkti, 10lt kainuoja jei gerai pamenu. Siule man parduotuvej.

Turiu toki klausima. Ar visa Weledos kosmetika yra ekologiska,naturali? Auginu leliuka 5men tai ieskau naturalios kosmetikos. Kai lankiau nesciuju kursus, tai ta vedeja sake kad atsargiai su Weleda, o del ko atsargiai tai neisgirdau biggrin.gif Gal sake jog ne visa naturali. Praklausiau.. Kur butu galima isigyti gero svietmedzio? Ir ar kazin gerai darau kad prausiu kudiki su juodu afrikietisku muilu? Odele nesauseja.
Atsakyti
QUOTE(Dolita @ 2012 04 30, 21:05)
Turiu toki klausima. Ar visa Weledos kosmetika yra ekologiska,naturali? Auginu leliuka 5men tai ieskau naturalios kosmetikos. Kai lankiau nesciuju kursus, tai ta vedeja sake kad atsargiai su Weleda, o del ko atsargiai tai neisgirdau biggrin.gif Gal sake jog ne visa naturali. Praklausiau.. Kur butu galima isigyti gero svietmedzio? Ir ar kazin gerai darau kad prausiu kudiki su juodu afrikietisku muilu? Odele nesauseja.

Ne visi produktai sertifikuoti, kai kuriuose yra leistinų blogiukų(pvz SLS), taigi geriau pasiskaitinėti sudėtį ir žiūrėti kad būtų su sertifikatu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolita @ 2012 04 30, 22:05)
Sveikos mamos 4u.gif
Jei cia klausiate apie assorti kortele, tai berods reikia pirkti, 10lt kainuoja jei gerai pamenu. Siule man parduotuvej.

Turiu toki klausima. Ar visa Weledos kosmetika yra ekologiska,naturali? Auginu leliuka 5men tai ieskau naturalios kosmetikos. Kai lankiau nesciuju kursus, tai ta vedeja sake kad atsargiai su Weleda, o del ko atsargiai tai neisgirdau biggrin.gif Gal sake jog ne visa naturali. Praklausiau.. Kur butu galima isigyti gero svietmedzio? Ir ar kazin gerai darau kad prausiu kudiki su juodu afrikietisku muilu? Odele nesauseja.


Ačiū 4u.gif
Kūdikiams kremukas su medetkomis gali alergizuoti mirksiukas.gif
O kokį juodą muilą naudojate?
Jei dažnai prausiate, tai gal nenaudokite pastoviai muilo užtenka vandenuko, kleckas gi netepaluotas mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2012 05 01, 12:45)
Ačiū  4u.gif
Kūdikiams kremukas su medetkomis gali alergizuoti  mirksiukas.gif
O kokį juodą muilą naudojate?
Jei dažnai prausiate, tai gal nenaudokite pastoviai muilo užtenka vandenuko, kleckas gi netepaluotas  mirksiukas.gif  biggrin.gif

muilo tai nepasakysiu koki naudoju, is eko parduotuves, toks suvyniotas i popieriu ruda. vadinasi juodasis afrikietiskas muilas, ranku darbo. ta popieriu ismeciau, reikes paziureti gal bus firma uzrasyta. tai as su tuo muilu prausiu tik tada kai maudau, 2-3 kartus per savaite. o siaip tai po kranu vien tik su vandenuku. o koki sampuna parekomenduotumet kudikiui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolita: 01 gegužės 2012 - 11:54
QUOTE(Dolita @ 2012 05 01, 12:54)
muilo tai nepasakysiu koki naudoju, is eko parduotuves, toks suvyniotas i popieriu ruda. vadinasi juodasis afrikietiskas muilas, ranku darbo. ta popieriu ismeciau, reikes paziureti gal bus firma uzrasyta. tai as su tuo muilu prausiu tik tada kai maudau, 2-3 kartus per savaite. o siaip tai po kranu vien tik su vandenuku. o koki sampuna parekomenduotumet kudikiui?


žinau tą gabalinį muilą, turim ir mes biggrin.gif sakiau gal skystą bandėte be priedų jokių ax.gif su priedais tai skaniai kvepia, o be nieko, bijau, kad kvepėsiu kaip ūkišku muilu nusipraususi blush2.gif
naudojom tokį http://www.labas.inf...duct.php?id=632 , labai patiko
o dabar kai vaikai didesni, tai panaudoju ir šitą http://www.juara.lt/...aliejais,_250ml dukrai, pas ją plaukai stori ir ilgi mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal pakomentuotumėte muilo sudėtį? Ar labai daug čia brudo blush2.gif
Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Aqua, Glycerin, Sucrose, ALKOHOL denat., Sodium Stearate, Parfum, Alpha-Isomethyl lanone, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool, Mel, Pentasodium Pentetate, Terasodium Etidronate, Cl 47005, CI 17200.
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2012 05 18, 18:11)
Mergaitės, gal pakomentuotumėte muilo sudėtį? Ar labai daug čia brudo  blush2.gif
Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Aqua, Glycerin, Sucrose, ALKOHOL denat., Sodium Stearate, Parfum, Alpha-Isomethyl lanone, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool, Mel, Pentasodium Pentetate, Terasodium Etidronate, Cl 47005, CI 17200.


Šiaip visai nieko ta sudėtis, tik tie nelabai g.gif O koks čia muilas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(raganieška @ 2012 05 19, 08:22)
Šiaip visai nieko ta sudėtis, tik tie nelabai  g.gif  O koks čia muilas  ax.gif

Na va, tas parfumas žinau kad negerai, kitus internete žiūrėjau lyg irgi labai blogo neužmačiau, bet kvapas man per stiprus, erzina šiek tiek. Vakar dovanų draugė atvežė Amway GandH, toks laužomas iš trijų gabalų, jau sakė, ji man, kad labai geras, kad net leliukus prausia, tai sakau patikrinsiu, įtartinas tas kvapas baisiai, įdomu kaip prausiantis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2012 05 19, 10:21)
Na va, tas parfumas žinau kad negerai, kitus internete žiūrėjau lyg irgi labai blogo neužmačiau, bet kvapas man per stiprus, erzina šiek tiek. Vakar dovanų draugė atvežė Amway GandH, toks laužomas iš trijų gabalų, jau sakė, ji man, kad labai geras, kad net leliukus prausia, tai sakau patikrinsiu, įtartinas tas kvapas baisiai, įdomu kaip prausiantis  g.gif

Amway nenaudočiau schmoll.gif Jų produkcija parabeninė, net neabejoju kad tie kvapai sintetiniai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 05 19, 09:59)
Amway nenaudočiau schmoll.gif Jų produkcija parabeninė, net neabejoju kad tie kvapai sintetiniai rolleyes.gif

na aš labai irgi nesižaviu, bet pažiūrėjus kiekvieną ingridientą atskirai internete nerašo kad negeri ir parabeniniai, sintetiniai, rašo, kad išgauti iš natūralių aliejų, aliejų koncentratai. Leliuko tikrai niekada neprausčiau tokiu, bet galvoju, gal patys galime maudytis g.gif Nors to brudo tai ir patiems nesinori visiškai blush2.gif Naudoju afrikos juodąjį muilą ir esu patenkinta, bet va padovanojo ir galvoju ką man su šituo dabar daryti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 19 gegužės 2012 - 15:01
QUOTE(Jennifer @ 2012 05 19, 16:01)
na aš labai irgi nesižaviu, bet pažiūrėjus kiekvieną ingridientą atskirai internete nerašo kad negeri ir parabeniniai, sintetiniai, rašo, kad išgauti iš natūralių aliejų, aliejų koncentratai. Leliuko tikrai niekada neprausčiau tokiu, bet galvoju, gal patys galime maudytis  g.gif  Nors to brudo tai ir patiems nesinori visiškai  blush2.gif Naudoju afrikos juodąjį muilą ir esu patenkinta, bet va padovanojo ir galvoju ką man su šituo dabar daryti  rolleyes.gif


Rankoms plauti sunaudokite rolleyes.gif vat Amway man pasitikėjimo jokio nekelia, o jų vitaminai tai visai nepatinka, nors reklamuojasi, kad viskas pas juos natūralu, tik valiklių be pirštinių negalima naudoti - nors jie natūralūs g.gif dantų pasta košmaras- suskilinėjo dantų emalis, o apie atsiradusį dantų jautrumą visai patyliu doh.gif
Atsakyti