Įkraunama...
Įkraunama...

Pirma nėščiosios apžiūra ginekologo kabinete

QUOTE(Ajerų duona @ 2016 01 10, 20:14)
O kiek yra normaliu nestumu? Ir kas ieina i zodi "normalus"?  ax.gif

Jeigu kudikis staiga op ir atsisedo, arba placentos pirmeiga... Pagal kraujo tyrimus ir nesciosios savijauta: "-Kaip jauciates?" "-Puikiai" to nenustatysi iki kol gimdyti atvyksi  g.gif
Ir na sorry, bet manau kiekvienai rupestingai busimai mamai niekaip neuzteks 1 echo. Man pirmo norejosi isitikinimui, kad pastojimas vietoje ir ar sutampa embriono sav. pagal echo su skaiciavimu nuo 1 paskutiniu mmm dienos (tikslios sav. yra butinos kai kuriems tyrimams ir pvz. anti-D imunoglobulino suleidimui). Antras genetinis echo, matuojant sprando raukslyte. Trecias tas didysis, kur skaiciuoja visus pirsciukus, matuoja ir t.t.  rolleyes.gif Ketvirtasis apie 34-36 sav., padeciai nustatyti, dar kazka ziurejo (vandenis, virkstele jei gerai atgaminu).
Echo nera pramogai, na bet su 1 echo islaukti 280 dienu iki kol gims mazylis kazkaip nelabai  rolleyes.gif  Visa laime privatus kabinetai  4u.gifIšsamiai čia thumbup.gif visu 100% pritariu tau, visa laimė yra privatūs kabinetai 4u.gif
Atsakyti
Kai jau "išlaikiau" nėštumo testą, iškart užsirašiau pas gydytoją, priėmė po poros dienų. Padarė echo, pažiūrėjo ar vietoj, ar dydis atitinka laiką ir viskas. Kitą kartą ėjau 12 sav., žiūrėjo su ultragarsu, išmatavo sprando raukšlytę, nosies kaulą, padarė kraujo ir šlapimo tyrimus, užvedė kortelę ir viskas. Kitą kartą eisiu 18 sav., tada jau žiūrės kas kaip susiformavę. Man kažkaip pačiai ramiau tokie periodiški apsilankymai smile.gif 1 echo per nėštumą atrodo mažokai, ypač pirmą, per daug visko prisigalvočiau ax.gif
Atsakyti
Pirmam vaikui 9 metai greit bus ir lyg dabar laukiuos. Skaitau šią temą ir tikrai nesuprantu kaip galima 1-2 kartus per visą nėštumą echo daryti?
Kai pirmą nešiojau - labai stebėjo, kaskart apsilankius echo darydavo ir tuo esu patenkinta... ir jei dabar man echo nedarys bent kas antro vizito metu - eisiu privačiai... dabar pati laukiu pirmo vizito - matysiu kaip bus...
Pamenu su pirmu nuėjau vos pajutusi kad laukiuos - echo darė, nieko nematė - tai ginekologė mane pas psichologą norėjo siųsti smile.gif kad neva išsigalvoju nėštumą. Palaukiau kada testas parodys dvi juosteles ir tada nuėjau - buvo jau 9 sav. Sūnus.
Atsakyti
Sveikos. Jungiuosi ir as i jusu gretas 😊 nestuke.gif pries gera savaite nrstumo testas parode II juosteles blush2.gif kaip laukiu pirmojo vizito pas gydytoja rolleyes.gif 4u.gif eisiu rugsejo 5d :)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgaud: 26 rugpjūčio 2016 - 18:13

Gal žinot, kokia tvarka poliklinikose nėščiosioms, retai lankausi tokiose įstaigose. Ar reikia pirma pas šeimos gydytoją užsirašyti, kad paskirtų specialistą, ar galima iš karto tiesiogiai?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monažolė: 23 rugpjūčio 2017 - 13:00

Gal žinot, kokia tvarka poliklinikose nėščiosioms, retai lankausi tokiose įstaigose. Ar reikia pirma pas šeimos gydytoją užsirašyti, kad paskirtų specialistą, ar galima iš karto tiesiogiai?

Klaipėdos Jūrininkų poliklinikoj iškart galima užsirašyt pas ginekologę. Klaipėdos Kuncų ambulatorijoj kolegė visą nėštumą lankėsi pas šeimos gydytoją. 

Būtų praktiškiausia pasiskambint į polikliniką ir pasiklaust :)

Atsakyti