Įkraunama...
Įkraunama...

Colchester'io mamytės ir jų mažyliai

Dėkui 4u.gif šiandien pat paskambinsiu.
Na aš ne piktybinė wub.gif Bet jau čia grybo pjovimas totalus,nes net ir buhalterei skambinau pasiklausiau ar tikrai nesiųsti(ji daug metų išmano šituos reikalus)ji irgi sakė kad nesiųsčiau,o va kai atėjo laiškas doh.gif prasiplėšiau,tai gerai kad sėdėjau nes būčiau nugriuvus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MilliVanilli @ 2009 06 02, 11:19)
Dėkui  4u.gif šiandien pat paskambinsiu.
Na aš ne piktybinė  wub.gif  Bet jau čia grybo pjovimas totalus,nes net ir buhalterei skambinau pasiklausiau ar tikrai nesiųsti(ji daug metų išmano šituos reikalus)ji irgi sakė kad nesiųsčiau,o va kai atėjo laiškas  doh.gif  prasiplėšiau,tai gerai kad sėdėjau nes būčiau nugriuvus  biggrin.gif

tai jau taip-supjauna jie gryba, buna, man karta ikyriai bande bauda uz dyka pripirst, tai gerai, kad nuejus pasitaike toks mielas senukas ir viska man sutvarke, o as dar tada zalia buvau visai sitose ju dziungllese, cia gal pries kokius 5 metus, tai is pradziu pamacius issigandau ir nebekomunikavau su jais , o jie siunte ir siunte ir siunte visokius reketinius laiskus...doh.gif poto MB priverte nueiti i ju offisa ir viska issiaiskinti blush2.gif
Atsakyti
dabar tai jau nebepajimtu manes plikom rankom zarazos schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nius pasiskambijau,tai koks tai vyrukas su baisiu škotišku akcentu sakė kad niekur,nieko,niekam nereikia siųsti doh.gif Nu lauksiu kito laiško cool.gif
O beje sakykit jeigu čia susitvarkai pašalpas ir išvažiuoji į LT visam ,tai turi pašalpų atsisakyti ar gali ramiai važiuoti namo ir gauti pašalpas ten?Vaikas gimęs UK.
Atsakyti
nea, neiseis taip, reikia gyventi uk, kad gaut uk pasalpas....tektu ju atsisakyti ir persokti ant varganu lt grasiuku verysad.gif
Atsakyti
Sveikos kaimynkos wub.gif KRIPLI matau esi,kaip laikaisi?
Atsakyti
Tyku čia pas mus ax.gif Kaip laikotės mamytės? wub.gif
Ačiū aš irgi neblogai biggrin.gif
Beje vakar buvau sustresavus kol pasiekiau B Q tikrai galvojau kad esu normali vairuotoja tol kol neprivažiavau to didelio žiedo kuriame dar penki maži žiedukai doh.gif velnias kaip ten painu aplink žiedą sukau dar keturis ratus kol įkirtau sistemą aišku buvo ir pypsinčių buvo ir grūmojančių biggrin.gif niu kažkaip išgyvenau... Bet turbūt daugiau ten nevažiuosiu teks pasitenkinti homebase'u rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(MilliVanilli @ 2009 06 03, 09:20)
Sveikos kaimynkos  wub.gif KRIPLI matau esi,kaip laikaisi?


Sorry MilliVanilli, buvau trumpam uzsukus paskaitinet ka cia plepat, gal naujokiu turim (kazko visos miega g.gif ), bet labai jau neturejau laiko parasyt blush2.gif tai siand jau parasysiu tongue.gif

Papildyta:
QUOTE(MilliVanilli @ 2009 06 05, 09:09)
Tyku čia pas mus  ax.gif Kaip laikotės mamytės?  wub.gif
Ačiū aš irgi neblogai  biggrin.gif
Beje vakar buvau sustresavus kol pasiekiau B Q tikrai galvojau kad esu normali vairuotoja tol kol neprivažiavau to didelio žiedo kuriame dar penki maži žiedukai  doh.gif  velnias kaip ten painu aplink žiedą sukau dar keturis ratus kol įkirtau sistemą aišku buvo ir pypsinčių buvo ir grūmojančių  biggrin.gif niu kažkaip išgyvenau... Bet turbūt daugiau ten nevažiuosiu teks pasitenkinti homebase'u  rolleyes.gif


lotuliukas.gif thumbup.gif oi prajuokinai tu cia mane. Bet labai suprantu tave, nes pamenu ir as savo pirmuosius vaziavimus tais ziedu ziedeliais. kai atsikraustem i Greenstead'a, tai sau buvau pasizadeju, kad niekad niekad nevaziuosiu tais ziedu ziedeliais, tikras labirintas, ar ne? Tai vaziuodavau aplnkui, visai per kita puse, vyras juokdavos is manes blush2.gif Bet paskui, kazkada velai vakare, ne vienos masinos nebebuvo, tai keleta kartu taip smagiai pravaziavau visus ir greit isikirtau sistema, tai dabar irgi juokas suima prisiminus save ir savo baime. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(MilliVanilli @ 2009 06 02, 11:07)
Sveikutės,o aš norėčiau paklausti irgi apie tuos piniginius reikaliukus.
Žodžiu susitvarkiau aš child taxus kai atsiuntė award'ą ten buvo tokia forma pasitikrinimui ar viskas teisinga,ir ten parašyta kad jeigu viskas gerai jiems jos nesiųsti na aš ir nesiunčiau,po kelių savaičių atėjo laikškas kad liepia grąžinti visą sumą ką jie sumokėjo nes aš jų neperspėjau kad viskas teisinga.Nulėkiau į inland revenue pasiskambinau tai jie tą patvirtinimą padarė telefonu ir sakė kad vistiek ateis laiškas kuriuo turėsiu patvirtinti.Laiškas atėjo ir vėl lygiai toks pat forma su visais prirašymais kad don't send back to us.Tai gal galit paaiškint ko jie nori nuo manęs?  g.gif Ar dabar jiems vėl skambinti ir patvirtinti?Nu žinokit nieko nesuprantu..
K@stone baliuonas tavo sūneliui  4u.gif



Su Inland ravenue bandrauju tik telefonu ir niekad jokiu problemu neturejau mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(k@stone @ 2009 06 02, 14:39)
nea, neiseis taip, reikia gyventi uk, kad gaut uk pasalpas....tektu ju atsisakyti ir persokti ant varganu lt grasiuku  verysad.gif


Zinau, kas gyvena LT ir gauna viska is UK, aisku, tai nelegalu bigsmile.gif Bet ne man sprest, kiekvienam savo ax.gif
Papildyta:
K@stone, didelis soriukas, kad vel sergat cray.gif Siaubas kazkoks. isivaizduoju, kaip tau nelengva ir dar su antru 2.gif Planavau pirmadieni uzsukt, bet zinok, tikrai bijau, nes nenoriu parsinest to blogio i namus. Juk tiek per ziema prisikentejom nuo to viruso ir as, ir tetis ir mazyte, tai kazkaip daugiau nesinori (tfu tfu tfu) unsure.gif
Sveikit greiciau 4u.gif Diiiiiiiiidelis buckis berniukams brunette.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KRIPLI: 05 birželio 2009 - 11:35
MilliVanilli, as turiu teises ir bijau vaziuot del situ visokiu ziedu, nors reiktu prisiverst visgi blush2.gif

KIPRIL, aga bjauri zaraza, va vaikas jau visa savaite beveik vien ryzius, kaip koks kinietis valgo doh.gif ir smekta...gereja is leto, jau vakar pradejau viska dezinfekuot, plaut, kol kas musu su maziuku neprigriege, gal jau ir neprigriebs, labai, labai tikiuos. ax.gif Bet mum kitokia to enterino atmaina, tik pilvuko raizymas ir tryda, nei tetukas nei Guscius neveme ne kart ax.gif tai lengviau siek tiek, ne taip dehidratavo.
Del tu pasalpu, tai ir as zinau, kad meluoja ir gauna abi - uk ir lt, bet zinau ir tokiu apsimelavavusiu, kuriu paprase grazint 6tukst svaru...tai ziauroka, sakyciau, siaip tai aisku, kad kiekvienos cia reikalas smile.gif
Taigis mes pasveiksim, issivedinsim ir jau galesit mus lankyt gal dar kita savaite 4u.gif
Atsakyti
Ot priraset cia, smagu skaityti mirksiukas.gif

K@stone, imk baliona 4u.gif ir dar po viena maziukams 4u.gif 4u.gif

MilliVanilli, mes kai ta zieda pamatem pirmasyk, net nufilmavom lotuliukas.gif Bet vaziuoti juo nera problemu, man kaip tik tie mazi ziedeliai palengvina viska, gali pro kuria nori puse apvaziuoti ax.gif

As uzsikasusi darbais iki kaklo (kaip visada doh.gif), tai nekada ir uzsuku verysad.gif Pasistenksiu pasitaisyti rolleyes.gif
Atsakyti
Sveika unique wub.gif Tikrai seniai matyta čia,man pasistojo toks klausimas,tas piešinys pirmam puslapį ne tavo darbelis ? ax.gif
Aga gerai jei žinai kur važiuoti,o aš..žinojau kad kažkuriam išvažiavimas tas BQ ale kuriam ir kaip jį pasiekti,žodžiu pasirodžiau mamai kokia gera vairuotoja esu biggrin.gif ji mano mašinytėj dugną vos neišmušė nuo stabdymo (vairuotojų liga) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MilliVanilli @ 2009 06 05, 16:36)
Sveika unique  wub.gif Tikrai seniai matyta čia,man pasistojo toks klausimas,tas piešinys pirmam puslapį ne tavo darbelis ?  ax.gif



nea ne mano smile.gif
Atsakyti