Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai. Tradiciniai ir nelabai.

Galva sukasi nuo muzikantu paiesku smile.gif Ziuriu kad visos pilnai vasarai uzsakinejat,o as maniau kad gal per anksti blush2.gif bet matau,kad klydau.
Atsakyti
Joooo, geresni muzikantai, kurie turi geras rekomendacijas, jau kitai vasarai dauguma uzsieme. ziuriu, kad reikia suktis kol dar laikas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbaniukė @ 2009 11 12, 18:06)
Skamibianu snd MUZIKINIAM EKSPRESUI, tai ima 2500 uz 2d. keistai pasirode tai, kad kalbejom apie balandzio men, o jis aiskina, kad vasara. pasitikslinau-sakau, kalbam apie balandi, ne liepa ir t.t. jis-taip, vasara kainos didesnes  schmoll.gif  kazkaip idomiai...
ar kas susiduret su grupe VAKARAS?

Oi prajuokinai, balsu juokiuosi lotuliukas.gif
Gal vyrukams pirmadieni skambinai, dar nebuvo atsigave po audringu vestuviu, tai nesusigaude, kad balandzio menesis pavasari Lietuvoj buna, reikejo pasakyti, kad ne i Australija kvieti juos groti lotuliukas.gif thumbup.gif Daugiau tokiu muzikantu- tai tikrai linksma gyventi butu drinks_cheers.gif
Papildyta:
Beje, jei kam reikia PUIKIU muzikantu is Suvalkijos, tai galiu parekomenduoti SAULIUKUS : Gediminas, Gintaras ir Saulius!!! Buvau trejose vestuvese desimties metu laikotarpyje, kur jie grojo, tai geresniu muzikantu uz juos kol kas neteko isgirsti!!! P.S. groja puikiai, ne i pievas, veda puikiai, kulturingi, alkoholio darbo metu nevartoja. Po darbo - nezinau(bet cia jau ne mano reikalas) smile.gif
telef.nr. 868619064Gediminas
Atsakyti
QUOTE(Inesiukee @ 2009 11 12, 13:01)
Sveikutes busimos nuotakeles,as su vienu klausimeliu,gal kuri samdysites K.Kerbedy?jai taip tai gal turit jo kontaktus?Aciu lauksiu atsakymo

Jei dar reikia, parašyk AŽ mirksiukas.gif Tik man jis vestuvėms nelabai, nors, tiesa, nežinau, kas ir kaip pas jus bus- gal atvirkščiai, labai tiks mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos,
galiu parekomenduoti gera ir nebrangu vestuviu muzikanta. Groja vienas, dainuoja gyvai. Gali atvykti i bet kuri miesta. Kiek kur grojo, nusiskundimu nebuvo. Zmogus vyresnio amziaus, atsakingai ziurintis i grojima. Tel. Kaune 867672973
jei kils kokiu klausimu rasykite i az.
Atsakyti
QUOTE(dominum @ 2009 11 19, 11:49)
sveikos,
galiu parekomenduoti gera ir nebrangu vestuviu muzikanta. Groja vienas, dainuoja gyvai. Gali atvykti i bet kuri miesta. Kiek kur grojo, nusiskundimu nebuvo. Zmogus vyresnio amziaus, atsakingai ziurintis i grojima. Tel. Kaune 867672973
jei kils kokiu klausimu rasykite i az.

"Tai galėtų būti jūsų reklama!" cool.gif
Atsakyti
musu buvo tradiciniai, ir visai nesigailiu. thumbup.gif grojo du vyrukai, visai nieko, viena jau zinojau is anksciau o kolega buvo susirades, tai ir vede ir dainavo.
Atsakyti
SVEIKUCIAI. I KAIP MAN GALVELE SUKASI doh.gif PADEKIT SU MUZIKANTAIS IS KLAIPEDOS APSKRITIES AR KUR NETOLIESE. BUVAU NUSIZIURJUSI GRASIS IR ARBA MILI, BET JIE UZIIMTI JAU MANO DIENAI verysad.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti