Įkraunama...
Įkraunama...

Logo klubas

QUOTE
&joy,2009 09 20, 22:05
Klopedija, aš laikau tau kompaniją nesveikatoje cray.gif
console.gif

QUOTE
Kaip prisišaukti pasąmonės prašvieėjimą ir gatavo kokio nors scenarijaus išplaukimą iš jos?
Man kažkaip savaime gaunasi. blush2.gif
Nežinau, ką ten planuoji g.gif . Vien su pranešimu neprasisuksi. Reiktų sugalvoti ką nors apie tų negalių kompensacines priemones gal? g.gif
Papildyta:
QUOTE(diasaja @ 2009 09 20, 22:08)
Savaitgalį buvom su šeima Palangoje sunglasses2.gif . Smagumėlis.Žmonių labai mažai, kainos "nesikandžioja". Oras puikus thumbup.gif
Smagiai pailsėjot thumbup.gif .
Atsakyti
user posted image

Labanakt ir ramios nakties. Pailsėkit prieš sunkią darbo savaitę, kad nebūtų kaip tam katinėliui hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėta: 20 rugsėjo 2009 - 22:26
QUOTE(vardė @ 2009 09 20, 14:20)
Kristute, vėta, kreipiuosi į jus. Norėčiau Jūsų konsultacijos. Bandžiau parašyti planus pagal naujus reikalavimus; kadangi nebuvo su kuo pasitarti, gavosi tokie saviveikliniai. Norėčiau, kad aprobuotumėt . Pasakytumėt, ar tai kažkiek panašu į jūsiškius. ax.gif  blush2.gif Atsiųsčiau į e-paštą. 4u.gif  4u.gif

laukiu ax.gif iš tikrųjų įdomu palyginti ax.gif mano e-paštas kristute123@gmail.com

visą savaitgalį nebuvau prisėdusi prie kompiuterio, kėliau žemės ūkį, ruošiau atsargas žiemai, o jūs čia tiek priplepėjot, kad man ir klausimų nebeiškilo bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristute123: 21 rugsėjo 2009 - 05:30
QUOTE(vardė @ 2009 09 20, 19:10)
Gal matėt, ką ten apie Šiaulių darželius per žinias rodė. Tik pabaigą pamačiau g.gif

rodė, kad tėvai vis vargingiau gyvena ir nebėra net iš ko vaikų normaliai aprengti, tai auklėtojos jau net nedrįsta prašyti nupirkti ko nors darželiui doh.gif nes vaikai net batų ar aprangos normalios neturi...
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2009 09 20, 22:04)
* Skambink  PPT (ilgam pokalbiui gossip.gif ).

**Man įdomu, Vaivos juosta, kokią mano kolegę turėjai mintį rašydama dėl romų g.gif

* doh.gif doh.gif doh.gif man sutraukia visus vidurius,, kai prasideda tos "saldybės"... ot turi moteriškė gazo......

** iš gimnazijos ( R.V.) mirksiukas.gif .
Atsakyti
Mil@na, įmečiau personaliai Tau į mūsų paštą apytikrį darbo grafiką. mirksiukas.gif
Atsakyti
o pas mus šnd SUK posdis - džiaugiuosi, kad beveik visas ad/mod programas jau turiu smile.gif
Atsakyti
Dėmesio!
Kol kas naujos temos nekuriam, užeinam į paštą!
Svarbu!
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2009 09 21, 15:10)
Dėmesio!
Kol kas naujos temos nekuriam, užeinam į paštą!
Svarbu!




aš pritariu - į "Darbą" 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaivos juosta: 21 rugsėjo 2009 - 14:25
Aš už "Darbą" construction.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tai dezertyruoti norite biggrin.gif
&joy, jau gali taisyti savo postą, kad Light blue vargu bau ar pas tave atvažiuos lotuliukas.gif
&joy, o popierius apie priemonių įsigyjimą gavai mokykloje? Jei pas tave viskas "greitai" dirba, gal neturi? Parodyčiau, nes reik iki trečiadieniio kažką tensurašyti, padaryti doh.gif
Papildyta:
o šiaip...tokio sunkaus laikmečio dar neesu turėjusi. Finansinis sunkumas dar sakyčiau bala nematė, išsisiksim, bet kad taip ramybės dvasinės nebūtų, ir kad viskas būtų bėgime umn.gif norisi simboliškai nusišauti doh.gif Vakarais botanikos sode vaikštau su maže, tai atsigaunu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivos juosta @ 2009 09 21, 15:17)
aš pritariu - į "Darbą"  4u.gif

jei jau iš ten išvaro verysad.gif , tai keliaukim kitur, kad ir į "Darbą" mirksiukas.gif adaptuosimės gi mes lotuliukas.gif
Atsakyti